Denediğim bir sürü parfüm ve nacizane yorumlarım

peachblush

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
217
3
Arkadaşlar merak ettiğim bütün parfümleri neredeyse denedim çoğunu bir hafta içinde bazılarınıda daha önceden denemiştim hatta o zmanalar yazacaktım ama bayağı bir uzun yazdıktan sonra silindi:KK43: o yüğzden hevesim kırılmıştı ama şimdiki denemelerimde çok güzel parfümler keşfettim hevesim geri geldi paylaşmak istedim:) sizleinde fikirlerini almak iyi olur diye düşündüm bu yazacaklarım tabiî ki benim zevkime göre ama öyleleride varki gerçekten şişirilmiş parfümler olduğunu düşünüyorum. İlk olarak sevmediklerimle başlıycam
Armani code: aşırı şekerli olmasada böyle rahatsız eden bir tatlığı var bayık böyle tahamül edemiyorum…

Armani mania: code’a göre daha az şekerli ama sırdan geldi sevmedim pek.

Dolce gabbana rose the one: o kadar hayal kırıklığına uğradım ki çok kötü ya gülle alakası yok ismini yanlış koymuşlar.

Dolce gabbana the one: yahu bir türlü testeri yok bu parfümün nerde sorduysam bulamadı içimde kaldı.

Cacharel eden: tek kelimeyle bööyykk. Şişesinden koklamak yetti nefesimin kesilmesine…

YSL cinema: orta yaş kokusu. eskiyi hatırlatıyor çok da tanıdık geldi bana eminim kullananlar yada koklayanlarda o hisse kapılmıştır.

Lancome tresor in love: çok ağır bir koku bence ve de bir özelliği yok.

Miss dior cherie: bundada hayal kırıklığı yaşadım çok şekerli hatta sadece şekerli.koluma sıktım ama şekerden başka notası yok gibi benim tenime uymadı heralde ama ben zaten şekerli kokulardan pek hoşlanmıyorum çok bayık geliyor.

212 sexy: bu da berbat bence ne kokusu olduğuna kendide karar verememiş çiçek desen değil şeker desen tam olarak oda değil. Neresi sexy merak içindeyim.

Beyond paradise: pörsümüş çiçekler gibi kokuyor.

Hypnotic poison: şimdiye kadar yazdıklarımı sevmedim evet ama inanın en nefret ettiğim bu oldu. Bu nasıl abartılmış bir koku böyle iğrenç ötesi ya neyi seksi bunun yok afrodizyak yok yasaklanmış bazı Ülkelerdediyolar ya hikaye bence.fazlasıyla kalıcı olduğu doğru iki gün bileğimden çıkmadı ara arada burnuma geldi deli oldum:/ erkekler bunu neyine ölüp bitiyor anlamadım tabi ki zevk meselesi. Ama burnumada güvenirim bu kadar yanılıyor olamam heralde:/ benim tenime uymadı desem satıcı kız esmerdi ondada aynı durdu o bayılıyomuş kokuya.benim bünyem kaldırmaz ama çok ağır. Bu koku pazarlama harikası kesinlikle bu kadar satmasının başka açıklamasını bulamadım kendimce.son olarak açık parfümcüler çok iyi taklit etmiş bence hiç farkları yok.

Light blue: ekşi koku istiyoırum dediğimde verdiler bozukmu bu dedim direk ama güvenilir bir mağazada denedim bozuk olmazdı.benim burnuma öyle koktu.

Tommy girl: çok kötü değil ama özelliksiz bir çiçek kokusu.

Dkny be delicious: elmalı olanı denedim çok vasay elma kokmak istemem ben sanırım.

Lancome hypnose: beni hipnoz etmedi bu koku:KK70: çok şekerli geldi ağır bi koku. Erkek kuzenim bayıldı ama ben kullanamam.

Jadore: çok yoğun çiçek kokuyo ya sevemedim bunuda.

Bunlarda sevdiklerim:

Bvlgari jasmin noir: adı gibi mis gibi bir yasemin kokusu bayıldım:))

Bvlgari omnia: çok hoş pudralı bir koku sevdimm..

Este lauder sensous noir: çok başka bir koku ya ağır biraz ama dozunda . kendimi koklayıp durdum çiçek gibi ama farklı şeylerde geliyor burna net olarak sınıflandıramadım çok hoş koku bence.

Este lauder sensous nude: buda çok güzel tatlı böyle değişik. Hindistancevizi ağırlıklı ama sonlara doğru odunsu notalar var vanilyada var içinde. Çok bilindik hemen hemen hemen herkeste olan bir kokulardan değil.

Coco mademoiselle: ahh ahh o nasıl bir güzelliktir ya fiyatından dolayı henüz alamadım ama çok istiyorum para biriktiriyorum hatta:KK66: insanın içini açıyor çok değişik.en beğendiğim 3 parfümden biri.aşk yaşayabilirm bununla. Gerçi daha güzelin de buldum o yüzden bunla aramızda sadece hoşlanma ilişkisi olabilir;D

İssey miyake: gül kokulu olanı denedim ama hangi çeşidiydi adını hatırlamıyorum. Gül çok güzel kullanılmış çok naif bir koku.öteki issey miyake işse çok kötüydü.adlarını hatırlamadığm için hangisi hangisiydi yazamadım.

Calvin klein euphoria: çok beğenilen bir koku bu da. Beğeneler haklıymış bayıldım bende. Tenimle uyumu güzel oldu uzun süre kullanılabileceğim bir parfüm olabilir buda.

Elie saab: misler gibi çiçek kokuyor biraz yoğun gerçi yani risksiz bir koku değil çiçek kokjusu isteyen herkes kullanamaz sevmek gerekiyor daha doğrusu giymek.

Jean paul gaultier: bunada bayıldım biraz meyveli biraz çiçek ama ekşi bir tarzı var ve benide bu özelliği tavladı:)) ekşi koku isteyenler için güzel bir seçim.

Pure poison: hypnoticin aksine oldukça sevdim.ilk başlarda ekşimsi olmasına rağmen sonraları pudralı sabunsu bir kokuya dönüştü.kaliteli güzel bir koku.

Dior addict: beni kendine aşık eden ikinci parfüm. Bu nasıl bir şeydir. Çok kalıcı bir kere ilk başlarda abaharat kokusu net geliyordu ama hiç rahatsız etmedi sevdim bile hatta. Vuruldum kokuya resmen kışın harika olur.sonlara doğru tenimde tarçınımsı hoş bir koku bıraktı.tarçın kokusunada bayılırım. Yalnız aklıma şu takıldı tenime gerçekten gittimi gitmedi mi? Bunu kullanan arkadaşlar szide de tarçınımsı mı kokuyor addict kullanıp çevresinde olumlu tepkiler alan sürekli parfümü sorulan biri varsa anlatabilir mi kendinde nasıl durduğunu?

Hugo boss femme: fresh biraz sanki yada bende öyle durdu çok hoşlanmam fresh kokularda ama bu güzel sevdim.

Hugo boss orange: buda mis gibi bir koku meyveli çiçekli.

Paco rabanne ultraviolett: hoş bir kokuydu sanki tam hatırlamıyorum bunu. karar verememiştim güzel mi değil mi diye bir kere daha sıkarım.

Zen: bende jelibonun biraz daha yumuşak hali gibi koktu bunuda çook sevdimmm:)

Son olarak gerçekten aşık olduğum parfümü anlatayım hatta kara sevdaya doğru gidiyorum:KK70: o kadar güzel ki kelimelere dökmekte zorlanıyorum. Koluma gömülüp koklayıp durdum kendimi çiçek bahçesi gibi içinde meyveler kokuyor esiyor daha doğrusu.kendiliğinden bir tatlılığı var bu parfümün o şişenin hakkını veriyo ilk gördüğümde içindeki kokuyu hayal etmiştişm ve hiç yanılmadı çok romantik ve bana seksi geldi. çünkü bunu kullandıktan sonra anladım ki parfümlerin seksiliği bizim onu ne kadar tutkuyla sıktığımıza bağlı o kadar sevdim ki adını yazmaya kıyamadım kızlar anlayışla karşılayın olurmu kara sevdalıyım dedim ya kıskanıyorum bilmesin kimse istiyorum:KK70: böyle yazan arkadaşları okurdum pek anlam veremezdim ama şimdi anlıyorum:)
Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim yazdıklarım benim zevkimi yansıtıyor . şimdi kokuları tartışabilirz nasıl kokular sevdiğim az çok anlaşılmşıtır buna göre tavsiye vermek isteyen olursa seve seve dinlerim:)) umarım bende yardımcı olabilmişimdir size.herkes hoşlanmayacak tabi ki yazdıklarımdan ki onlarada saygım sonsuz.ama birilerinin de zevkine ışık tuttuysam ne mutlu bana:))
Son olarak ikide bir bende böyle durdu ve bu anlama gelen kelimeleri çok kullandığım içinde özür dilerim idare edin kızlar artık:KK70: :KK70:

Son düzenleme:
Arkadaşlar merak ettiğim bütün parfümleri neredeyse denedim çoğunu bir hafta içinde bazılarınıda daha önceden denemiştim hatta o zmanalar yazacaktım ama bayağı bir uzun yazdıktan sonra silindi:KK43: o yüğzden hevesim kırılmıştı ama şimdiki denemelerimde çok güzel parfümler keşfettim hevesim geri geldi paylaşmak istedim:) sizleinde fikirlerini almak iyi olur diye düşündüm bu yazacaklarım tabiî ki benim zevkime göre ama öyleleride varki gerçekten şişirilmiş parfümler olduğunu düşünüyorum. İlk olarak sevmediklerimle başlıycam
Armani code: aşırı şekerli olmasada böyle rahatsız eden bir tatlığı var bayık böyle tahamül edemiyorum…

Dolce gabbana rose the one: o kadar hayal kırıklığına uğradım ki çok kötü ya gülle alakası yok ismini yanlış koymuşlar.

Dolce gabbana the one: yahu bir türlü testeri yok bu parfümün nerde sorduysam bulamadı içimde kaldı.

Cacharel eden: tek kelimeyle bööyykk. Şişesinden koklamak yetti nefesimin kesilmesine…

YSL cinema: orta yaş kokusu. eskiyi hatırlatıyor çok da tanıdık geldi bana eminim kullananlar yada koklayanlarda o hisse kapılmıştır.

Lancome tresor in love: çok ağır bir koku bence ve de bir özelliği yok.

Miss dior cherie: bundada hayal kırıklığı yaşadım çok şekerli hatta sadece şekerli.koluma sıktım ama şekerden başka notası yok gibi benim tenime uymadı heralde ama ben zaten şekerli kokulardan pek hoşlanmıyorum çok bayık geliyor.

212 sexy: bu da berbat bence ne kokusu olduğuna kendide karar verememiş çiçek desen değil şeker desen tam olarak oda değil. Neresi sexy merak içindeyim.

Beyond paradise: pörsümüş çiçekler gibi kokuyor.

Hypnotic poison: şimdiye kadar yazdıklarımı sevmedim evet ama inanın en nefret ettiğim bu oldu. Bu nasıl abartılmış bir koku böyle iğrenç ötesi ya neyi seksi bunun yok afrodizyak yok yasaklanmış bazı Ülkelerdediyolar ya hikaye bence.fazlasıyla kalıcı olduğu doğru iki gün bileğimden çıkmadı ara arada burnuma geldi deli oldum:/ erkekler bunu neyine ölüp bitiyor anlamadım tabi ki zevk meselesi. Ama burnumada güvenirim bu kadar yanılıyor olamam heralde:/ benim tenime uymadı desem satıcı kız esmerdi ondada aynı durdu o bayılıyomuş kokuya.benim bünyem kaldırmaz ama çok ağır. Bu koku pazarlama harikası kesinlikle bu kadar satmasının başka açıklamasını bulamadım kendimce.son olarak açık parfümcüler çok iyi taklit etmiş bence hiç farkları yok.

Light blue: ekşi koku istiyoırum dediğimde verdiler bozukmu bu dedim direk ama güvenilir bir mağazada denedim bozuk olmazdı.benim burnuma öyle koktu.

Tommy girl: çok kötü değil ama özelliksiz bir çiçek kokusu.

Dkny be delicious: elmalı olanı denedim çok vasay elma kokmak istemem ben sanırım.

Lancome hypnose: beni hipnoz etmedi bu koku:KK70: çok şekerli geldi ağır bi koku. Erkek kuzenim bayıldı ama ben kullanamam.

Bunlarda sevdiklerim:

Este lauder sensous noir: çok başka bir koku ya ağır biraz ama dozunda . kendimi koklayıp durdum çiçek gibi ama farklı şeylerde geliyor burna net olarak sınıflandıramadım çok hoş koku bence.

Este lauder sensous nude: buda çok güzel tatlı böyle değişik. Hindistancevizi ağırlıklı ama sonlara doğru odunsu notalar var vanilyada var içinde. Çok bilindik hemen hemen hemen herkeste olan bir kokulardan değil.

Coco mademoiselle: ahh ahh o nasıl bir güzelliktir ya fiyatından dolayı henüz alamadım ama çok istiyorum para biriktiriyorum hatta:KK66: insanın içini açıyor çok değişik.en beğendiğim 3 parfümden biri.aşk yaşayabilirm bununla. Gerçi daha güzelin de buldum o yüzden bunla aramızda sadece hoşlanma ilişkisi olabilir;D

İssey miyake: gül kokulu olanı denedim ama hangi çeşidiydi adını hatırlamıyorum. Gül çok güzel kullanılmış çok naif bir koku.öteki issey miyake işse çok kötüydü.adlarını hatırlamadığm için hangisi hangisiydi yazamadım.

Calvin klein euphoria: çok beğenilen bir koku bu da. Beğeneler haklıymış bayıldım bende. Tenimle uyumu güzel oldu uzun süre kullanılabileceğim bir parfüm olabilir buda.

Elie saab: misler gibi çiçek kokuyor biraz yoğun gerçi yani risksiz bir koku değil çiçek kokjusu isteyen herkes kullanamaz sevmek gerekiyor daha doğrusu giymek.

Jean paul gaultier: bunada bayıldım biraz meyveli biraz çiçek ama ekşi bir tarzı var ve benide bu özelliği tavladı:)) ekşi koku isteyenler için güzel bir seçim.

Pure poison: hypnoticin aksine oldukça sevdim.ilk başlarda ekşimsi olmasına rağmen sonraları pudralı sabunsu bir kokuya dönüştü.kaliteli güzel bir koku.

Dior addict: beni kendine aşık eden ikinci parfüm. Bu nasıl bir şeydir. Çok kalıcı bir kere ilk başlarda abaharat kokusu net geliyordu ama hiç rahatsız etmedi sevdim bile hatta. Vuruldum kokuya resmen kışın harika olur.sonlara doğru tenimde tarçınımsı hoş bir koku bıraktı.tarçın kokusunada bayılırım. Yalnız aklıma şu takıldı tenime gerçekten gittimi gitmedi mi? Bunu kullanan arkadaşlar szide de tarçınımsı mı kokuyor addict kullanıp çevresinde olumlu tepkiler alan sürekli parfümü sorulan biri varsa anlatabilir mi kendinde nasıl durduğunu?

Hugo boss femme: fresh biraz sanki yada bende öyle durdu çok hoşlanmam fresh kokularda ama bu güzel sevdim.

Paco rabanne ultraviolett: hoş bir kokuydu sanki tam hatırlamıyorum bunu. karar verememiştim güzel mi değil mi diye bir kere daha sıkarım.

Son olarak gerçekten aşık olduğum parfümü anlatayım hatta kara sevdaya doğru gidiyorum:KK70: o kadar güzel ki kelimelere dökmekte zorlanıyorum. Koluma gömülüp koklayıp durdum kendimi çiçek bahçesi gibi içinde meyveler kokuyor esiyor daha doğrusu.kendiliğinden bir tatlılığı var bu parfümün o şişenin hakkını veriyo ilk gördüğümde içindeki kokuyu hayal etmiştişm ve hiç yanılmadı çok romantik ve bana seksi geldi. çünkü bunu kullandıktan sonra anladım ki parfümlerin seksiliği bizim onu ne kadar tutkuyla sıktığımıza bağlı o kadar sevdim ki adını yazmaya kıyamadım kızlar anlayışla karşılayın olurmu kara sevdalıyım dedim ya kıskanıyorum bilmesin kimse istiyorum:KK70: böyle yazan arkadaşları okurdum pek anlam veremezdim ama şimdi anlıyorum:)
Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederim yazdıklarım benim zevkimi yansıtıyor . şimdi kokuları tartışabilirz nasıl kokular sevdiğim az çok anlaşılmşıtır buna göre tavsiye vermek isteyen olursa seve seve dinlerim:)) umarım bende yardımcı olabilmişimdir size.herkes hoşlanmayacak tabi ki yazdıklarımdan ki onlarada saygım sonsuz.ama birilerinin de zevkine ışık tuttuysam ne mutlu bana:))
Son olarak ikide bir bende böyle durdu ve bu anlama gelen kelimeleri çok kullandığım içinde özür dilerim idare edin kızlar artık:KK70: :KK70:

canım lütfen o parfümün adını söyle çünkü zaten sende durduğu gibi kimsede durmaz ki bizde nasiplenelim :) coco chanel mademoiselle ve hypnotic poison kullandığım 2 parfüm ikisinede aşkla bağlı değilim ve sıktığımda kimse sormadı amaaaaaaaaaaaa 212 sexy 5 sene kadar kullandım ve herkes sorardı okulda benim kokum olarak bilinirdi o kdaar yakışan ve yayılarak kokup herkesin sorduğu bi parfüm olmadı.kaç kişi benim sayemde 212 sexye başlamıştır ama aynı sonucu alamamıştır :)

Dolce gabbana rose the one:
o kadar hayal kırıklığına uğradım ki çok kötü ya gülle alakası yok ismini yanlış koymuşlar.

Dolce gabbana the one:
yahu bir türlü testeri yok bu parfümün nerde sorduysam bulamadı içimde kaldı.

Cacharel eden
: tek kelimeyle bööyykk. Şişesinden koklamak yetti nefesimin kesilmesine…

Lancome tresor in love:
çok ağır bir koku bence ve de bir özelliği yok.

Miss dior cherie:
bundada hayal kırıklığı yaşadım çok şekerli hatta sadece şekerli.koluma sıktım ama şekerden başka notası yok gibi benim tenime uymadı heralde ama ben zaten şekerli kokulardan pek hoşlanmıyorum çok bayık geliyor.

Beyond paradise:
pörsümüş çiçekler gibi kokuyor.

Hypnotic poison:
şimdiye kadar yazdıklarımı sevmedim evet ama inanın en nefret ettiğim bu oldu. Bu nasıl abartılmış bir koku böyle iğrenç ötesi ya neyi seksi bunun yok afrodizyak yok yasaklanmış bazı Ülkelerdediyolar ya hikaye bence.fazlasıyla kalıcı olduğu doğru iki gün bileğimden çıkmadı ara arada burnuma geldi deli oldum:/ erkekler bunu neyine ölüp bitiyor anlamadım tabi ki zevk meselesi. Ama burnumada güvenirim bu kadar yanılıyor olamam heralde:/ benim tenime uymadı desem satıcı kız esmerdi ondada aynı durdu o bayılıyomuş kokuya.benim bünyem kaldırmaz ama çok ağır. Bu koku pazarlama harikası kesinlikle bu kadar satmasının başka açıklamasını bulamadım kendimce.son olarak açık parfümcüler çok iyi taklit etmiş bence hiç farkları yok.

Tommy girl
: çok kötü değil ama özelliksiz bir çiçek kokusu.

Dkny be delicious:
elmalı olanı denedim çok vasay elma kokmak istemem ben sanırım.

Lancome hypnose:
beni hipnoz etmedi bu koku:KK70: çok şekerli geldi ağır bi koku. Erkek kuzenim bayıldı ama ben kullanamam.

Bunlarda sevdiklerim:

Este lauder sensous noir:
çok başka bir koku ya ağır biraz ama dozunda . kendimi koklayıp durdum çiçek gibi ama farklı şeylerde geliyor burna net olarak sınıflandıramadım çok hoş koku bence.

Coco mademoiselle:
ahh ahh o nasıl bir güzelliktir ya fiyatından dolayı henüz alamadım ama çok istiyorum para biriktiriyorum hatta:KK66: insanın içini açıyor çok değişik.en beğendiğim 3 parfümden biri.aşk yaşayabilirm bununla. Gerçi daha güzelin de buldum o yüzden bunla aramızda sadece hoşlanma ilişkisi olabilir;D

İssey miyake:
gül kokulu olanı denedim ama hangi çeşidiydi adını hatırlamıyorum. Gül çok güzel kullanılmış çok naif bir koku.öteki issey miyake işse çok kötüydü.adlarını hatırlamadığm için hangisi hangisiydi yazamadım.

Calvin klein euphoria:
çok beğenilen bir koku bu da. Beğeneler haklıymış bayıldım bende. Tenimle uyumu güzel oldu uzun süre kullanılabileceğim bir parfüm olabilir buda.

Pure poison:
hypnoticin aksine oldukça sevdim.ilk başlarda ekşimsi olmasına rağmen sonraları pudralı sabunsu bir kokuya dönüştü.kaliteli güzel bir koku.

çoğu görüşüne katılmıyorum dediğin gibi tenden tene fark edebiliyor ve zevk meselesi...

begendiklerinden yola çıkarak şu parfümleri begenebileceğini düşünüyorum:

chloe chloe
the one d&g
amour kenzo
alien
chance chanel
crystal noir versace
gucci by gucci

tresor midnight rose kullanıorum herkes cok begenıo kokusunu ama kalıcı bi koku degıl soylym 3 4 saat de bı sıkmanız lazm =)

hepsinden öte o ismi açıklanmayan kokuya takıldım ben:)
meyveli kokuları çok tercih etmiyorum o yüzden benim hayatımın kokusu olmayacağına eminim.ben daha çok oryantal,vanilyalı ve baharatlı kokuları seviyorum.o yüzden kış kokularını yaz kokularından çok sevmişimdir her zaman.ve ben de hala hayatımın kokusunu bulamadım ama ilk fırsatta deneyeceklerim hatta alacaklarım arasında narciso rodriguez var ve çok sevecekmişim gibi geliyor..

bazı görüşlere bende katılıyorum... hypnotic poison ı beğenen insanın zevkinden şüphe ederim bende.. rakı gibi şurup gibi bir koku.... ! ama -carolina herrera 212 sexy-- ye laf ettirmem... erkeklerin çok beğendiği bir koku... bende bayılıyorum.. birde bvlgari blu notte var ki aman aman!! bu parfümü koklayıp da vazgeçen yoktur... temizlik ve sabun kokusu... bildiğiniz beyaz sabun kokusu..... sanki banyodan çıkmış gibi..... ... birde angel var ki vazgeçemem :) karamel karamel kokuyorum:)

Ben bircok parfum kullandim en cok hosuma giden lacoste en son aldigim diesel oda cok hosuma gitti cok kalici bir koku....kenzoyu hic beyenmedim agir bir kokusu var...bir iki kulkandiktan sonra rahatsiz oldum....jadore dusunuyorum bir dahaki sefere....sozde parfum ulkesinde yasiyorum ama tam istedigim kokuyu bulamadim...parfumcuye gidiyorum testlerde koku agir geliyor ama eve geldigimde bir markanin kokusu elime sinmisse ay bu neguzel kokuyor acaba hangisiydi diye dusunuyorum....en cok istedigim koku hani banyodan cikarsinizda sampuan kokusu gelir oyle bir koku ariyorum ama tam istedigimi bulamadim....

hypnotic poison culardanım :KK51:sonra ,hypnose hem bayanı hem erkeği büyüleyici (hastasıyım):KK76:,jadore :KK12::KK12:bayılırım bunlara ...tamamen zevklerle alakalı herkes aynı şeyi beğenecek diye bir şey yok

E.Saabı sıradan buldum .Euphoria ilk 5 saniye güzel sonra ekşiye dönüşüyor sanki.Zen parfümüyle de yıldızlarımız uyuşmadı.

merhaba hepinize:) kusura bakmayın bu ara çok giremiyorum nete. önerdiğiniz pafümleri deneyeceğim en kısa zamanda çok teşekkür ederim. bu 212 sexyi de yeniden deniycem sanırım karttan koklamıştım bu sefer bileğime sıktırayım belki fikrim değişir öyle güzel anlatıyosunuz ki:) hypnotic poisoncu birinin çıkacağından emindim zaten sevgili İZMİR:)

bu yüzüncü mesajım aslında merak edenlere özel yazcaktım ama zaten ilgilenen bi sizlersiniz o yüzden yazıcam aşık olduğum parfümü:) bluemel tahminin yanlıışş:) genelde beğenilen bir koku sanırım ama benim gibi aşırı beğenen görmedim henüz hayatımın kokusu demek için erken ama onu demeye çok yakınım misler gibi bir koku

:KK12:"cacharel scarlett":KK12:

parfüm şişesine bayılmıştım ilk gördüğümde daha önceden dediğim gibi o şişenin ve içindeki sıvının hakkını veriyoorr :KK12: :KK12:

hepsinden öte o ismi açıklanmayan kokuya takıldım ben:)
meyveli kokuları çok tercih etmiyorum o yüzden benim hayatımın kokusu olmayacağına eminim.ben daha çok oryantal,vanilyalı ve baharatlı kokuları seviyorum.o yüzden kış kokularını yaz kokularından çok sevmişimdir her zaman.ve ben de hala hayatımın kokusunu bulamadım ama ilk fırsatta deneyeceklerim hatta alacaklarım arasında narciso rodriguez var ve çok sevecekmişim gibi geliyor..

meyveli sevmiyosan ve baharatlı kokulardan hoşlanıyosan kesinlikle dior addict i bi dene:KK12: narciso rodriguez benim şu an kullandığım parfüm bayılıyorum ya çok güzel değişik bir koku pişman olmazsın bence:KK12:

cacharel scarlett

bak bu aklıma gelmezdi işte.hiç ilgimi çekmemiştidaha önce.yasemin,armut ve bal kokusu ağırlıklı.tatlı bi koku olsa gerek

beyaz sabun kokmak isteyenler-- bvlgari blu notte pour femme-- kullansınlar......sexy olmak isteyenler 212 sexy :) sarı şişeli olan değil.. pembe şişeli olan........ hypnotic poisonu düşündükçe midem bulanıyor. üstelik çevremdekilerde rakı gibi kokuyosun diyolardı:) benim için önemli olan erkeğin güzel bulması parfümümü:)

cacharel scarlett ı öyle bir anlattın ki anamm almak istedim hemen bunu listeme ekledim belki alırım:KK34:

Cacharel scarlett yoğun bi çiçek kokusu .. Bende orjinali var , hediye gelmişti .. Biraz bayıcı bir koku ama kış için güzel.. :) Romantik bir koku .. :KK12:

Son düzenleme:
X