Denediğim bir sürü parfüm ve nacizane yorumlarım

Cacharel scarlett yoğun bi çiçek kokusu .. Bende orjinali var , hediye gelmişti .. Biraz bayıcı bir koku ama kış için güzel.. :) Romantik bir koku .. :KK12:

ben bahar ve sonbahara daha uygun olur diye düşünüyorum:) romantik kelimesi bu kokuyu tanımlamaya yetmiyor benim için:KK12:

scarlet i bugün denedim.tahminim gibi tatlı ve çiçeksi çıktı.ama bi on dakika sonra sadece çiçek kokusu kaldı tenimde.tanıdık geliyo ama ne çiçeği olduğunu hatırlamıyorum.kalıcılığı fena değil.ama benim için hayatımın parfümü diyebileceğim bi koku değil.hatta alsam şişeyi bitiremeyebilirim.biraz bayıyor.

bende tatlılığı gitmedi hiç ama bir süre sonra dahada çiçekleşiyor evet. ama ben o kokuyuda sevdim dip notasına kadar kokuda kötü bi değişme olmuyor bende huzur veriyor bana bu koku:KK12: birde addictim var işte soğudu havalar artık onu kullanacağım:KK12: narciso rodriguezim de vardı bitti ama ondan soğudum bayağı bir süre kullanmam sanırım:/

kokusu nasıl ağırmı bu parfüm?

agir ama gerkcekten farkli, zamanlada hafiflesiyor, az kullanilmali ,cok kalici , kadinsi bir koku .. ben parfumlerin kisilige gore oldugunu dusunuyorum.... ,teene ler icin degil onu diyebilirim, test olarak kosmetik shoplarda bula bilirsin dene bir

agir ama gerkcekten farkli, zamanlada hafiflesiyor, az kullanilmali ,cok kalici , kadinsi bir koku .. ben parfumlerin kisilige gore oldugunu dusunuyorum.... ,teene ler icin degil onu diyebilirim, test olarak kosmetik shoplarda bula bilirsin dene bir

canım bıryerde tütün kolonyasının aynısı dıye yazmışlar öyleyse kötü kokar.

canım bıryerde tütün kolonyasının aynısı dıye yazmışlar öyleyse kötü kokar.

haha chanel ve kolanya:) dunnyada her 30 saniyede bir satilan hit olmus bir urunu kolanya yapmis ya pes:) zevk meselesi zaten herkesede yakismaz , canim sen bence kendin karar vermen icin bir dene ,

haha chanel ve kolanya:) dunnyada her 30 saniyede bir satilan hit olmus bir urunu kolanya yapmis ya pes:) zevk meselesi zaten herkesede yakismaz , canim sen bence kendin karar vermen icin bir dene ,

ben koklayıp yorumumu yazarım.Nette yorumlar arasında tütün kolonyası dıye yazıyordu bende sordum ne var bunda.Ben parfüm hastası bırı olarak koklayıp yorum yazacağım.

ben koklayıp yorumumu yazarım.Nette yorumlar arasında tütün kolonyası dıye yazıyordu bende sordum ne var bunda.Ben parfüm hastası bırı olarak koklayıp yorum yazacağım.

:) cevapim sana degil o kolanyayla la bir tutanlara karsiydi , parfum hastasi olupta channeli bilmemen garip , neyse herkesin zevk meselesi

elie saab 90 ml aldımmm kokuyu sıkıp uyuyorum o derece bagımlısı oldummmmm dısarı bi cıktımmm millet soruo kokunun markası ne diye buna da ayrıca sok oldum hahahhaha

arkadaşalar kac gundur bı parfum arayısındayım bana yardımcı olurmusunuz.
oncelıkle pudramsı ve temizlik kokan yumusak kokulardan hoslanıyorum.
sevmediklerimse burberry weekend . hıpnotıc poıson lolita lempıcka ve locoste nın yıne cok agır bı kokusu var aklıma gelmıyo suan ama.bu kokulardan nefret edıyorum mıdemı bulandırıyo .cıkolata ve şekerli tatlı kokular benı bayıyo.
zevklerim hakkkında az cok fikir sahibi olmussunuzdur umarım kızlar bana onerılerınz nelerdır:KK31::KK31:

son olarak guccı envy me aldım farklı bı tarzı var ama benlık degıl ıcımı ferahlatcak bı koku arıyorum ben:KK17:

Son düzenleme:
arkadaşalar kac gundur bı parfum arayısındayım bana yardımcı olurmusunuz.
oncelıkle pudramsı ve temizlik kokan yumusak kokulardan hoslanıyorum.
sevmediklerimse burberry weekend . hıpnotıc poıson lolita lempıcka ve locoste nın yıne cok agır bı kokusu var aklıma gelmıyo suan ama.bu kokulardan nefret edıyorum mıdemı bulandırıyo .cıkolata ve şekerli tatlı kokular benı bayıyo.
zevklerim hakkkında az cok fikir sahibi olmussunuzdur umarım kızlar bana onerılerınz nelerdır:KK31::KK31:

son olarak guccı envy me aldım farklı bı tarzı var ama benlık degıl ıcımı ferahlatcak bı koku arıyorum ben:KK17:

tam benlıksın arkadaşım bende temızlık kokan parfümlere bayılırım:) bıkaç koku önerecem sana koklayıp yorumunu yazarsın.
1/BULGARI BLV
2/BULGARI KRISTAL
3/LANCOME MIRACLE
4/DKNY PURE
5/CHANEL CHANGE
6/CHANEL COCO MATBAZEL

tam benlıksın arkadaşım bende temızlık kokan parfümlere bayılırım:) bıkaç koku önerecem sana koklayıp yorumunu yazarsın.
1/BULGARI BLV
2/BULGARI KRISTAL
3/LANCOME MIRACLE
4/DKNY PURE
5/CHANEL CHANGE
6/CHANEL COCO MATBAZEL

deniycem cnm cok sagol onerilerin için ama chanel chance ı begenmıyorum digerlerine bakarım :KK3:

X