Dengesiz!...

canim böyle tutarsiz davranislari olan bir insana sen nasil cocugunu emanet edebiliyorsun....
Cok sasirdim acikcasi.
Bence hemen cocugunu al ve baska "güvenilir" bir bakici bul ve iliskini tamamen kes bu kadinla

valla bu yazı bana işkence :sinifsinif:
daraldım.
keşke özetleseydin
neden bebeğin dişi çıktığında bi elma yerse 2 tane yedi dicekmiş?
onu anlamadım
ha verdiğin parayı beğenmiyoda evden elmalarınımı kaçırcak delikafadulden
ya bebeğe iyi bakıyorsa bence sen onu idare et.150 ye bakan başka bulamazsın.

canim 150 TL istanbul ,izmir ankara yani büyük sehirlere göre cok az evet ama arkadas sanirim Adiyamanda oturuyor, oralar icin makul olabilir..

ya okurken bile daral geldi,
hiç sevmem böyle vıcık vıcık yüzsüz ve dengesiz insanları.
hala görüştüğün kabahat,
bırak eşler görüşsün, onlar samimi diye sizin de samimi olmanız gerekmez.
benim de eşimin birsürü samimi arkadaşı var, eşleriyle ben de görüşürüm arada
ama samimi olmam, öyle bir zorunluluğum da yok zaten.

ayrıca sen böyle dengesiz bir kadına çocuğunu nasıl emanet ediyorsun onu da anlamış değilim.
madem adıyamanda bu işin piyasası 300, o durumda bu fiyata bakan birçok kişi bulursun hem daha tecrübelisini bulursun. hemen güvenemezsin belki ama sorup soruşturursun, referanslar istersin. bu kadın anladığım kadarıyla çok da seviyesiz, yani çocuğuna birşey veremeyeceği gibi, zararı bile olur haberin olsun. sizin ikili ilişkinizden çok bu konu daha önemli.

dün diğer adayla görüşmeye gittim gayet iyi hoş bir bayan..2 tane erkek çocuğu var..okula gidiyorlar zaten tam gün..3 te çıkıyorlar okuldan..yani selen evde tek başına olmuş olacak ben okuldayken..
kadında herşeyden önce Allah korkusu ve emanet bilinci var... seleni oraya gidince kucağına aldı sevdi falan selen de gayet mutlu görünüyordu..kadının burnunu oynuyo falan..emziği yere düştü bir ara..kaynatayım mı dedi..gerek yok yıkayıp verebiliriz dedim..
anne sütü konusunda çok ısrarcı davrandı..ben sütümün olmadığını söyledim olmasa bile emzir o damla olsa bile yeter dedi...giderken bebeğin üzerine bişey almazdınız mı hava soğuk dedi...yani baya ilgiliydi..

diğer arkadaş bakarken çocuğumu halının üstüne atıp önüne oyuncakları koyup iş yaptığını söylemişti bana..ama dünkü bayan bana da ders programınızın bir örneğini verir misiniz? yemeğimi temizliğimi misafiririmi ona göre ayarlayayım dedi...bu beni memnun etti..bebek uyanık olduğu müddetçe kesinlikle iş yapmam dedi...2 tane oğlumuz var şimdi de bir kızımız olacak inşallah dedi..fiyat konusunu bana bıraktı ben de 150 dedim..2.dönem artırırız dedim..kızlar bu fiyat büyük şehirlere göre az olabilir ama burada fiyatlar böyle...

bugün bırakacağım bakalım...deneme süresi olarak gördüğümü söyledim bayana..kızlar dua edin iyi geçsin nolur...

dün diğer adayla görüşmeye gittim gayet iyi hoş bir bayan..2 tane erkek çocuğu var..okula gidiyorlar zaten tam gün..3 te çıkıyorlar okuldan..yani selen evde tek başına olmuş olacak ben okuldayken..
kadında herşeyden önce Allah korkusu ve emanet bilinci var... seleni oraya gidince kucağına aldı sevdi falan selen de gayet mutlu görünüyordu..kadının burnunu oynuyo falan..emziği yere düştü bir ara..kaynatayım mı dedi..gerek yok yıkayıp verebiliriz dedim..
anne sütü konusunda çok ısrarcı davrandı..ben sütümün olmadığını söyledim olmasa bile emzir o damla olsa bile yeter dedi...giderken bebeğin üzerine bişey almazdınız mı hava soğuk dedi...yani baya ilgiliydi..

diğer arkadaş bakarken çocuğumu halının üstüne atıp önüne oyuncakları koyup iş yaptığını söylemişti bana..ama dünkü bayan bana da ders programınızın bir örneğini verir misiniz? yemeğimi temizliğimi misafiririmi ona göre ayarlayayım dedi...bu beni memnun etti..bebek uyanık olduğu müddetçe kesinlikle iş yapmam dedi...2 tane oğlumuz var şimdi de bir kızımız olacak inşallah dedi..fiyat konusunu bana bıraktı ben de 150 dedim..2.dönem artırırız dedim..kızlar bu fiyat büyük şehirlere göre az olabilir ama burada fiyatlar böyle...

bugün bırakacağım bakalım...deneme süresi olarak gördüğümü söyledim bayana..kızlar dua edin iyi geçsin nolur...

Insallah hersey gönlünce olur canim....:Saruboceq:

diğer konuya gelince...
dün akşama okuldan öğretmen arkadaşım gelecekti çaya eşiyle beraber..mutfakta hazırlık yapıyordum..kapı çaldı..gelen arkadaşmış... pasta yapmış getirmiş..gelir gelmez selenin yanına gitti kucağına aldı ben seni çok özledim falan dedi..niye bırakmadın falan dedi bana... bende babası baktı zaten bundan sonra da bırakmayacağım dedim..bozuldu neden dedi..dünkü anlattıklarından sonra hala sebep mi soruyorsun dedim..o da bak yine beni yanlış anlamışsın ben sana onları öylesine anlattım paylaşmak için kötü niyetim yoktu dedi..ben de sen kapıdan girince senle bişey konuşmaya geldim dedin..senin niyetinin ne olduğu gayet açıktı dedim...ya bak yine yanlış anlıyosun falan filan saçmaladı..bende ya tek konu o değil ben seninle görüştüğüm günler sinir katsayım artıyo..senin için de benim için de görüşmememiz daha hayırlı dedim..iyi o zaman MTS seleni bırak al ondan hariç görüşmeyelim dedi imalı olarak..ben de yok selenide bırakmayacağım dedim..ben mutfağa geçiyorum misafirim gelecek hazırlık yapmam lazım dedim ve gittim..o biraz oturdu odada sonra kalktı görüşürüz dedi kapıyı çarptı gitti..

5 dk sonra falan msj geldi aynen yazıyorum..
amaım seni üzmek değil seni de kaybetmek istemiyorum bu aralar psikolojim bozuk aramızda resmiyet olsun istemiyorum seni kaybetmekte bana biraz zaman ver s.c.s.:KK43:

şok oldum yaa ben resmen birdaha görüşmeyelim dedim kendisi kapıyı çarptı gitti sonra şu mesaja bak..

ben cevap yazmadım yarım saat sonra aradı..hiçbişey olmamış gibi...MTS kız nappy cream ne demek diyo..ben de pişik kremi dedim...msjımı adın mı dedi evet dedim ama benim kararım kesin dedim..ya işte psikolojim bozuk da eşime de böyleyim falan neyse kapı çalıyo dedim kapattım..dünm gece yarım da çağrı atmış...

işte böyle kızlar yani laftan da anlamıyo...

Valla sorunu çoook uzun yazmışsın ama çözümü o kadar kısa ki.
Bi daha görüşmeyeceksin... olacak.. bitecek...

valla bu yazı bana işkence :sinifsinif:
daraldım.
keşke özetleseydin
neden bebeğin dişi çıktığında bi elma yerse 2 tane yedi dicekmiş?
onu anlamadım
ha verdiğin parayı beğenmiyoda evden elmalarınımı kaçırcak delikafadulden
ya bebeğe iyi bakıyorsa bence sen onu idare et.150 ye bakan başka bulamazsın.

kızlar evet farkındayım uzun ama napayım doldum iyice sizinle paylaştım..daha anlatmadığım o kadar çok olay var ki....kafamçokkarıştı

Bakıcıların başkalarını anlatıp şunlar şöyle yapıyorlar, şu kadar alıyorlar demelerine de ifritim yani..
İlk senden duymuyorum bunları..Hem evlerinde çocuk bakıyorlar rahatlıkla,hemde verilen parayı, şartları beğenmiyorlar..
Daha aklı başında birini bulup,çocuğunu gönül rahatlığıyla baktırırsın,beğenmediğin bir yönü olunca da ikaz etmen kolay olur..
Dostunla ye iç,alışveriş yapma diye boşuna söylenmemiş..aranızıda serin tutmaya bak..

canım haklılar evet yaptıkları iş kolay değil sonuçta bir can emanet onlara koca bir sorumluluk...ama piyasa neyse onu verdim ben..arkadaş hatrı diye 5-10 kuruş kırpmadım ki...yine de gelmiş bana 'seni kullanıyolar dediler' diyo yaa....

haklısın canım arada resmiyet olunca daha kolay konuşulur bazı şeyler..böyle vıcık vıcıklık baydı beni artık...

Hayırlısı olsun.İnşallah yeni bakıcıdan memnun kalırsınız.:Saruboceq:

ah canım benim ya..ne derdin varmış senin:teselli:
bencede selene bakacak birini bulur bulmaz postala buna güvenme hiç..
ilerde çocuğu senin çocuğuna zarar da verebilir..güveme bence böylesine..

allahım ya içim bir tuhaf oldu.......akannehir
oku oku bitmedi..........
ama bu kdar uzun yazına ve derdine kısa bir yorum yapıyım:hulya:

boş ver salla gitsin..........:lepi:

sen bu kadına baya takmışın her lafı her dediği gözüne batıyor. benim eltimden farkı yok allah tez zaman da uzaklaştırsın

ayyy nefesım daraldı resmen yasadıklarını okuyunca
nedense sozkonusu cocuk olunca pantel emel olabılıyorum

allahtan sabrınızın bır sınırı oldugunu dusunup yenı bır bayan bulmussunuz
ve bu kısıyle de konusmussunuz
hakkınızda hayırlısı olur ınsa allah

Canım sen yine iyisin alakanı kesebilirsin benm böyle bi akrabam war atsam atamayacağım satsam satamayacağım ve sürekli görüşmek zorunda olduğum:):)

bugün sabah msn de dedim ki her iki tarafın iyiliği için de seleni artık sana bırakmayacağım...bakacak başka birini ayarladım..haberin olsun..
ya yapma bunu bana eğer öyle birşey yaparsan çok kötü olurum...ha kendi çocuğum ha selen nolur ayırma bizi..affet beni..seni de kırdım özür dilerim..yazdı baya..ben de lütfen tuğba kararım kesin dedim..ya çok kötü oldum yukarı gel konuşalım nolur dedi ben de okula gitmem lazım hem konuşacak bişey yok kararım kesin dedi..ya nolur gel gel ısrar etti ben hayır deyince çıkmış kendi geldi..ilk zili çaldı açmadım bi daha çaldı açtım gayette gülerek sen ne diyon ya nasıl alacan dedi ben ne kadar kararlı olduğumu söyledim titremeye başladı ağlıyo yalvarıyo öpüyo beni özür diliyo..ben kararımı söyledim yine kadınla görüştüm kararımızı verdik şimdi nası diyim vazgeçtim diye diyemem dedim...bu baya böyle sürdü..aldı seleni kucağına gidiyo almaya çalıştım hayır vermem dedi...çok kötü ağlıyo titriyo..okulada geç kalıyodum bişey demedim verdim..akşam hiç bişey olmamış gibi getirdi parka gittik falan anlatıyo..
neyse X abla dediğim biz sizinle konuşmaya gelcez onları da çağırın dedi akşam çaya geldiler bende bir surat bir surat..hanfendi hiçbişey olmamış gibi gayet şen şakrakheralde seleni bırakacağımı düşündü..erkekler balkona çıktı orada konuşmuşlar eşi benim b,iirşeyden haberim yoktu..buraya gelmeden söyledi demiş..neyse gittiler falan..ben şimdi kararlıyım ...yarın diğer bayana götürecem ama hayırdan anlamıyo yaa..yarın da bugün gibi olursa diye korkuyorum..

off yine uzun olduuu

hey allahım yarabbim aynı benim arkadaşımı anlatıyosun sen yaaa :roflol:

bu tipler hep böylemi olurki CADIARZU
arkandan kuyunu kazar yüzüne hoş davranır yıllarca yumuşak yüzünle çekmek zorun da kalırsın
tavır alamazsın ağlar affettirir
dile kolay böyle bir karekteri tam 15 yıl bir şekilde sürükledim kendimle :1no2:
sonuç evimden yeni bir muhite taşındım böylelikle bitti ilişkim yeminle aynı muhitte kalsaydım kesin devam ederdi mafoldumben

Wallahi başım kaldırmıyor böyle insanları benim, kimseyi sıkmam, kimsede bana sıkıntı vermesin yaaa. Gerekli gereksiz herkesle arkadaş olamam, hayatıma alamam, dandun konuşmaları çekemem ben öffffffff içim daraldı.

hey allahım yarabbim aynı benim arkadaşımı anlatıyosun sen yaaa :roflol:

bu tipler hep böylemi olurki CADIARZU
arkandan kuyunu kazar yüzüne hoş davranır yıllarca yumuşak yüzünle çekmek zorun da kalırsın
tavır alamazsın ağlar affettirir
dile kolay böyle bir karekteri tam 15 yıl bir şekilde sürükledim kendimle :1no2:
sonuç evimden yeni bir muhite taşındım böylelikle bitti ilişkim yeminle aynı muhitte kalsaydım kesin devam ederdi mafoldumben

demek ki hep böyle oluyorlar lillyumcum..
valla tavrım kesin gerekirse geldiğinde açmayacağım kapıyı ama bitecek bir şekilde..
of bunaldım sıkıldım yaa...

bugün sabah msn de dedim ki her iki tarafın iyiliği için de seleni artık sana bırakmayacağım...bakacak başka birini ayarladım..haberin olsun..
ya yapma bunu bana eğer öyle birşey yaparsan çok kötü olurum...ha kendi çocuğum ha selen nolur ayırma bizi..affet beni..seni de kırdım özür dilerim..yazdı baya..ben de lütfen tuğba kararım kesin dedim..ya çok kötü oldum yukarı gel konuşalım nolur dedi ben de okula gitmem lazım hem konuşacak bişey yok kararım kesin dedi..ya nolur gel gel ısrar etti ben hayır deyince çıkmış kendi geldi..ilk zili çaldı açmadım bi daha çaldı açtım gayette gülerek sen ne diyon ya nasıl alacan dedi ben ne kadar kararlı olduğumu söyledim titremeye başladı ağlıyo yalvarıyo öpüyo beni özür diliyo..ben kararımı söyledim yine kadınla görüştüm kararımızı verdik şimdi nası diyim vazgeçtim diye diyemem dedim...bu baya böyle sürdü..aldı seleni kucağına gidiyo almaya çalıştım hayır vermem dedi...çok kötü ağlıyo titriyo..okulada geç kalıyodum bişey demedim verdim..akşam hiç bişey olmamış gibi getirdi parka gittik falan anlatıyo..
neyse X abla dediğim biz sizinle konuşmaya gelcez onları da çağırın dedi akşam çaya geldiler bende bir surat bir surat..hanfendi hiçbişey olmamış gibi gayet şen şakrakheralde seleni bırakacağımı düşündü..erkekler balkona çıktı orada konuşmuşlar eşi benim b,iirşeyden haberim yoktu..buraya gelmeden söyledi demiş..neyse gittiler falan..ben şimdi kararlıyım ...yarın diğer bayana götürecem ama hayırdan anlamıyo yaa..yarın da bugün gibi olursa diye korkuyorum..

off yine uzun olduuu

biran önce kurtul derim gamyoncuiremsu

ağlamasına titremesine göz yumma, pek normal gelmedi bana hareketleri, böle saplantılı tipler olabilio Allah korusun çocuğuna bağlanır iice sahiplenme duygusuyla zararlı olabilir:1ninca:

canım valla üşenmedim tüm yazdıklarını okudum
yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin
dönmek caymak yok iyice incelmişken kopsun ve kafan rahat etsin
ıyyy israrcı insanları sevmiyoum:kızgın:
umarım herşey gönlünce olur

X