Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

meraba, kadın doğum doktoru arıyorsan prof. dr. babür kaleliyi önerebilirim. bunun dışında merak ettiğin diğer doktorlar varsa isimlerini söyle yerlerinde yardımcı olmaya çalışıım. babür hocanın özel muayenehanesi var bu arada[/QUOTE

Babür kaleliyi tavsiye eden bayaa var iyi bi doktor galiba ama ben hamilelik için genel bi kontrol için gidicem bi sıkıntım kistim felan varmı diye.özel hastaneyi düşünüyorum şimdilik hamile kaldıktan sonrası için olabilir.devlette semih mun varmış? önceki sayfalardaki doktorların yeri nekadar dogru bılemedım 2009 da 2010 da gönderılmıs msjlar. abdullah orhan , firüzan hanım( soyısım yazılmamıs:), ismail uryan bu doktorlar hakkında bılgınız varmı ? devlet hastanesinde tavsiye edebilceğiniz bi doktor? Alttan tedavi edilmek korkusundan gidemiyorum erkek doktora bayan doktor tavsiyelerinz daha önemli benim için. çok tesekkurler

abdullah orhan özel muayenehanesi var ama tavsiye etmem bir kere gitmiştim ama ortam bana hiç iyi gelmemişti nasıl anlatılırki bilemedim. ismail uryan da artık özel muayenehanede çalışıyor devletten ayrıldı. o da iyi bir doktordur, hasta doktor ilişklerinde biraz samimidir. ama bayan doktor aruyorum diyorsan şengül ergünü erkılınç diye bir doktor var o da devletten ayrılma özel muayenehanesi var ama tek geçerim. devletten tanıdığım doktor yok maalesef

meraba, kadın doğum doktoru arıyorsan prof. dr. babür kaleliyi önerebilirim. bunun dışında merak ettiğin diğer doktorlar varsa isimlerini söyle yerlerinde yardımcı olmaya çalışıım. babür hocanın özel muayenehanesi var bu arada[/QUOTE

Babür kaleliyi tavsiye eden bayaa var iyi bi doktor galiba ama ben hamilelik için genel bi kontrol için gidicem bi sıkıntım kistim felan varmı diye.özel hastaneyi düşünüyorum şimdilik hamile kaldıktan sonrası için olabilir.devlette semih mun varmış? önceki sayfalardaki doktorların yeri nekadar dogru bılemedım 2009 da 2010 da gönderılmıs msjlar. abdullah orhan , firüzan hanım( soyısım yazılmamıs:), ismail uryan bu doktorlar hakkında bılgınız varmı ? devlet hastanesinde tavsiye edebilceğiniz bi doktor? Alttan tedavi edilmek korkusundan gidemiyorum erkek doktora bayan doktor tavsiyelerinz daha önemli benim için. çok tesekkurler

sana kendi doktorumu tavsiye edebilirim.erpada ali uluturk.ilgili ozenli ben hamile kalinca gitmeye basladim.memnunumda:KK49:

merhaba arkadaşlar..Ben Başak yıldırım ın hastasıyım üni.de doç.dr. ilgi olarak memnunum kendisinden..ama 2 kez aşılama yaptırdım tutmadı.3.yüde onamı yaptırsam yoksa başka bi dr.amı gözüksem bilemiyorum..siz nedersiniz varmı başak hocayı bilen??

bende başak hanıma gidiyorum. çok memnunum. gerçekten ilgileniyor vee bu işte üniversitenin en iyisi

firüzana gitme de kime gidersen git arkadaşım. hanımın özeli varken çok ilgileniyor ama devlette kesinlikle ilgilenmiyor. beni klomene başlattı ve 1 kerecik bile yumurta takibi yapmadı. Aysun karabuluttan Allah bin kat razı olsun en son gittiğimde firüzan Allahtan yokmuş da aysun karabuluta girdim yumurta takibi yapılmadığını öğrenince hemen beni hormon testine yolladı ve hormonlarım alt üst olmuştu. aysun karabulut üniverste de. ve ben hiç olumsuz birşey duymadım onun hakkında.

Hanımlar merhaba! Ben de Denizli' de iyi bir doktor arayışı içindeyim. Polikistik Over hastasıyım ve 4 senedir doktor yüzü görmedim. Benimle ortak sorunu olan veya olmayan arkadaşlar ne olur yardımcı olun! tavsiye ettiğiniz doktordan Pazartesi randevu almak istiyorum. Bir de muayene ücretleri, test ücretleri vs çok mu pahalı olur acaba? Herhangi bir sağlık güvencem yok da. Ek olarak; devlet hastanesine gitmek istemiyorum, bi kaç kez gittim ve hiç ilgilenilmiyor. Mümkünse özel hastane olması içimi rahatlatabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

merhaba dogum yapabılecegım denızlıde guzel ılgılı hastane ve doktor var mı.ikiz dogum olacak fıyatlar hakkında bılgısı olan var mı

ben de aynı konudan müzdaribim..özellerde ticari kaygı..üniversitelerde asistanlar..ikiz olunca insan tedirgin..şimdilik devlet hastanesine gidiyorum:KK43:(

Merhaba arkadaşlar,
Denizliye taşınalı bir kaç ay oluyor bundan sonra burada ikamet edeceğiz gibi gözüküyor eşimle çocuk kararı aldık ilk çocuğumuz ve de bu şehirde hiç bir tanıdığım olmadığından çok şükür böyle bir paylaşım sitesi var doktor konusunda buradan araştırıyorum fakat ilk devlete gittim genel testler yaptırıp sonra da özelden devam etmeyi düşünüyordum malesef tiroidlerim yüksek çıktı pazartesi onunla ilgili doktora gideceğim inşallah düzene girince hangi hastane ve doktora gitmeliyim bilemedim. yani hem özel olsun ilgili bir doktor olsun istiyorum hem de uygun olsun. yani ayda 100,200 tr beni aşar sahsen. bu özel hastanelerde ssklılara 25 tl yazısı okudum ee doktora da ayrı ücret mi veriliyor anlamadım. lütfen erpa mı özel ege mi ve nereye ne ödüyoruz hangi doktor iyidir yardım bekliyorum şehrinizde kimsesi olmayan bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım :KK17:

Merhaba, öncelikle hoşgeldin memleketimize:)) Özel hastanelerde muayne ücreti 35 TL başka bi ücret ödemene gerek yok..(siğortan varsa tabi) ama hastaneye değilde doktorun özel muaynehanesine gidersen o zaman 150-200 TL gibi bi ücret ödüyorsun ama genelde de 1 ay ücret alıyolar diğer ay almıyolar.. doktor olarak tavsiye edebileceğim biri yok ne yazıkki hatta bende doktor arayışı içindeyim ama çevreden duyduğum bi kaç isim söyleyebilirim biri OP.DR. NERGİS ZÜMRÜTBAŞ çok ilgili bi bayan old. söylediler diğeri de OP.DR. Mehmet Gencer ikisi de Özel Ege de.. bir de Servergazi hastanesinde de Murat Çağlar Öz diye bi doktor var gitmiştim bu doktora ilgili ve iyi bi doktor devlet düşünürsen tavsiye ederim..

Merhaba arkadaşlar,
Denizliye taşınalı bir kaç ay oluyor bundan sonra burada ikamet edeceğiz gibi gözüküyor eşimle çocuk kararı aldık ilk çocuğumuz ve de bu şehirde hiç bir tanıdığım olmadığından çok şükür böyle bir paylaşım sitesi var doktor konusunda buradan araştırıyorum fakat ilk devlete gittim genel testler yaptırıp sonra da özelden devam etmeyi düşünüyordum malesef tiroidlerim yüksek çıktı pazartesi onunla ilgili doktora gideceğim inşallah düzene girince hangi hastane ve doktora gitmeliyim bilemedim. yani hem özel olsun ilgili bir doktor olsun istiyorum hem de uygun olsun. yani ayda 100,200 tr beni aşar sahsen. bu özel hastanelerde ssklılara 25 tl yazısı okudum ee doktora da ayrı ücret mi veriliyor anlamadım. lütfen erpa mı özel ege mi ve nereye ne ödüyoruz hangi doktor iyidir yardım bekliyorum şehrinizde kimsesi olmayan bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım :KK17:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

merhaba,

bende senin gibiyim. bu şehirde hiçbir tanıdığım yoktu. bir buçuk yıl önce evlendim ve geldim buraya. izmirliyim. artık bebek düşünüyoruz. izmirde gideyim doktora dedim ve gereksiz olduğunu düşünerek vazgeçtim sonuçta orda gitsem acıl bır durumda doktorun ızmırden bana faydası olmayacak. burda doktor araştırmaya başladım. duyduğum ve burdan edindiğim bilgilere göre geçen hafta merhmet gencerden randevu aldım. daha once hıc vajınal muayene olmadım.genel kontrol amacıyla gittim. birsey varmı yok mu? muayene etti. ve hiçte korktuğum gibi değildi. burda bır arkadas yazmıs bıraz havalıdır artıstır ama ıyıdır diye. haklı oldugunu dusunuyorum. ozel egede muayene ucretı 35 tl. ama bana test verdı hormon testı sanırım. bu testlerıde adetın ucuncu gunu yaptırmam gerekıyormus.ve ben test ıcın gıttıgımde ne kadar odeyecegımı sordum danısmadakı kızlara 25 tl dediler ama 10 gun ıcınde gıdersem doktora muayene ucretı vermezmısım ama 10 gunden sonra muayene ucretıde vermem gerekıyormus.yanı sadece testı gostermek ıcın yanı test bana 60 tlye patlayacak. bunları yazıyorum cunku eger gıdecek olan varsa adetıne gore ayarlayıp gıtsın,ıkıncı bır muayene ucretı odemesın.daha once hıc kadın dogum uzmanına gıtmedıgım ıcın karsılastırma yapamıyorum.hastane ve özel ege hastanesı deneyımlerımı paylasıcam... sizlerden ricam detayları ile doğum yapanlar,doğum ücretlerini hastane şartlarını yazsınlarkı fikir sahibi olabilelim. hepinize iyi hafta sonları...

sevgili cadaloz ve yel-84 yorumlarınız için teşekkür ederim.
Sevgili yel-24 ben de izmirliyim ve ben de 1,5 yıllık evliyim :)
Öncelikle hangi doktora gideceğimi bilmediğimden ve de daha önce ben de hiç vajinal muayene olmadığımdan korkuyordum ve de bir bayan doktor olması tercihimdi. eşimin izinli olduğu bir sabah servergazi devlet hast.ne gittim ve de erkek doktorlar vardı sadece. bu kadar geldim herkes nasıl gidiyor ben de deneyim dedim ve doktorları tanımadığımdan sekretere hangisi uygunsa farketmez dedim şansıma Murat Çağlar Öz geldi. Cadalozun söylediği doktor :) Yani ben de kıyas yapamıcam daha önce gitmediğimden ama doktor benim endişelerimi stresimi farketmiş olcak ki nereli olduğumdan bu şehirden izmirden eşimin işine kadar sohbet etti ilgilendi yani bir devlet hastanesi olmasına rağmen gerçekten çok ilgiliydi. bana da hormon dahil bir sürü test yaptırdı ama adet falan değildim olman gerekio falan da demedi doktor yel-84 senden duydum bunu. tiroidlerim çok yüksek çıktı :KK43: şuan onlarla ilgili doktorlara gitmekteyim:KK43:

emoses öncelikle geçmiş olsun,

tedirgin olarak gidiyoruz ilk muayne olduğu için ve ne olduğunu bilmediğimiz için korkuyoruz,utanıyoruz ama korkulacak birşey olmadığını tecrübeyi yaşayıp öğrendikten sonra anlıyoruz. bana tahlillerini adetin 3.günü yaptırman gerekiyor dedi bende bekliyorum adet günümü. troidlerin yüksek çıkmasına üzüldüm. ilaç tedavisine mi başlıyacak doktor? umarım bir an önce düzelir. bebişler gelir. izmirin neresindensin? çalışıyor musun burda?
aynı zamanda gelmişiz. izmirden sonra burası sanada sıkıcı geliyormu? eşin buralı sanırım senin.

Zerrin Çelik, denizlinin en berbat doktoru mara delisi, yapacagı bişey yoksa tersler atar insan yerine koymaz kimseyi ama hamileysen senden iyisi yok çünkü sen para makinasısındır onun için

Servergazide Fatih mehmet serin ide tavsiye etmem bişşiy bildgi yok, gördügünü bile yorumlayamıyo tamamen zaman kaybı. pamukkaledeki başak yıldırımda izmir kent hastanesiyle mi çalışıyo ne gelen hastaları yüzüne bakıp senin cocuugn olmaz sen cabuk izmiregit tüp bebk yaptır diyo:) Çarşamba günü için Prof babür kaleliden randevu aldım iyi şeyler duydum hakkında dogrumu bilmem bakalım nolucak. Ama nolursa olsun ZERRİN ÇELİKTEN uzak durun bendne söylemesi

Bende 19+5 haftalık hamileyim bende tekden evren beye gidiyorum gayet ilgili bi doktor tavsiye ederim...

bende 6 haftalık hamileyim.ilk kontrolümü adile gümüşe gittim..nuray aydın'a da gidesim var.iyi dr diyolar ama hakkında bilgisi olan var mı?kararsız kaldım..

Bir kiside devlet hastanesinden doktor soylememis..hep ayrildi,universitede,ozelde... Arkadaslar Devlet hastanesinde gidilebilecek bir dr yokmu? Adamlarin ayri koskoca binasi var bosunami ayrilmis o alan ne is yapiyolar? kimse memnun degilse oradan!! hayret birsey cok sasirdim gercekten..

7 haftalik hamileyim ilk testlerim olucak ve bebegin kalp atislarina bakilicak haftaya carsamba gunu devlet hastanesine gidicem insallah benim gibi olanlar icin ozellikle arastiricam o gun gidenlerden dr mevzusunu..

X