Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

devlet hastanesi şule aydın hakkında bilgisi olan var mı kızlar.
aysun hanım ayrıldı yerine hatice hanım ve şule hanım dönüşümlü bakacak
merak ediyorum ne yapacağım?
aysun hanıma üniversitede size gelmek istiyorum dedim
şu an orda muayaneye bakmayacağını burda devam etmemi
söyledi.

Ben de Denizlide ikamet ediyorum. Bir seneden çok cocuk planladık olmurdu,bir sıra doktora gitdim, daha erken, ya neden geldin diye boş sorular veriyor..hiç hoşuma gitmedi. Nihayet kendime iyi bir doktor buldum, Özel Ege hastanede Nergis Zümrütbaş. Gencicik bilikli doktordu. Şimdi hamileyim,:KK49: Nergis hanımın kontrolu altındayım, İnşAllah doğuma da o doktorum girecek.Doktorumdan çok memnunun ve Kesinlikle tafsiye ederim.

denizli'de ki özel hastanelerin herhangi birinde doğum yapmış yada yapacak olan kimse var mı ??

Canım ben de İnşAllah nisana Özel Ege hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum, kendi doktorum da orda,doğuma da giriyor Nergiz Z. Fiyatlar nerdeyse 600-1000 arası, sezeryan normal doğumdan fiyatca bir az yüksek.Odaları temiz, 1 kişilik.

anladım zaten sigorta 2oo tl sini karsılıyormus sanırım özel hastanede doğum yapınca bir doktor oyle soylemisti ma ne kadar doğru bilmiyorum tabi ki odaların tek kişilik olması cok iyi ya yani bi avantaj bence

ben özel ege hastanesi dr mehmet gencere gidiyorum uzun bir süredir bebek istiyorduk aşılama yaptırdık allah ıma çok şükür ilk seferde tuttu 11 haftalık hamileyim ikizlerimiz olacak...

arkadaşlar,özel ege hastanesine Arif Saylan diye bi doktor gelmiş. geçenlerde tesadüfen ona muayene oldum gebelik için. ve çok memnun kaldım. çok ilgili ve bilgilendirici bi doktor. başka bu doktor hakkında bilgisi olan varmı. çok fazla bilgi alamıyorum internetten. hakkında hiç yorum yok. bilgi sahibi olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum..

kimseyi kötülemek istemem ama başak hanıma giden bir arkadaş ondan hiç memnun kalmamıştı. eşi de sanırım ünide prof mu dekanmı neymiş babası da öyleymiş. onlar sayesinde yükseldi falan deniyordu. ama herkes farklı şeyler söyler tabi. ben sadece duyduklarımı söyleyeyim dedim.

arkadaşalar merhaba ben yeni üyeyim.benim 5 ay önce bebeğim karnımda öldü.şimdi tekrar çocuk düşünüyoruz.babür beye mi yoksa mehmet gencere mi gitmeliyim.bana yardım edermisiniz.babür beye gitmek istıyorum aslında ama oda erpada dogum yaptırıyormuş.erpa için pek temiz değil bebekler mikrop kapmıs dediler.mehmet gencerde çok kalabalık ben burdurun ilçesinden gelicem denizliye çalısıyorum aynı zamanda.ne dersiniz mehmet gencer çok bekletıyo mu yada ilgileniyo mu ararsam acar mı.bana yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşalar merhaba ben yeni üyeyim.benim 5 ay önce bebeğim karnımda öldü.şimdi tekrar çocuk düşünüyoruz.babür beye mi yoksa mehmet gencere mi gitmeliyim.bana yardım edermisiniz.babür beye gitmek istıyorum aslında ama oda erpada dogum yaptırıyormuş.erpa için pek temiz değil bebekler mikrop kapmıs dediler.mehmet gencerde çok kalabalık ben burdurun ilçesinden gelicem denizliye çalısıyorum aynı zamanda.ne dersiniz mehmet gencer çok bekletıyo mu yada ilgileniyo mu ararsam acar mı.bana yardımcı olursanız sevinirim

mehmet gencer hakkında pek bi bilgim yok fakat babür kaleliyi tavsiye ederim. ayrıca erpada öle bebek mikrop kapması v.s gibi söylentilere kulak asma. etrafımda erpada doğum yapmayan yoktur ve hiç böyle bişeyde duymadık görmedik.

slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum bende denizliliyim.pcos nedeniyle 2aydır tedavi görüyorum.fsh ve lh hormonlarımda sorun var.paüde veysel beye gidiyorum doktorumdan şimdilik memnunum umarım en yakın zamanda sonuç alırım

merhaba arkadaşlar ben denizlide tekden hastanesinde Ramazan İlker Kayhan a gidiyorum çok iyi bir doktor tavsiye ederim

ben özel ege de arif Saylana gittim şimdi ikizlerim kucağımda çok şükür gayet bilgili hiçbirşeyi atlamayan detaycı bir doktor hastasıyla asla laubali olmuyor ama gereken samimiyeti de gösteriyor ben hamileliğim sırasında Babür'e de gittim o hem çok yoğun hem de Arif bey kadar incelemiyor ayrıca Arif beyi pek tanıyan olmadığından istediğin saatte gidebiliyorsun .Sezaryenle doğum yaptım hiç acım olmadı son olarak Arif bey her muaynesinde en az 30 dk ultrasonla bebeklerimi inceliyordu Babür beyin aynı hafta muaynesi 5 dk sürmüştü(?)
Kesinlikle tavsiye ederim

bende 7 haftalık hamileyim arif beye gdyrm cok ıyı bı doktor suan için memnunum tavsiye ederim

mrhabalar benim ikinci çocuguma hamileyken kahverengi adet gördüm ve bebegim ultrasyona göre 33haftalık dogdu benim hesabına göre tam dogdu ama bebegim 8aylıkken öldüve bende yine hamile kaldım yine hamileyken adet gördüm yine ultrasyona göre büyük çıkıyor ve şimdi 31 haftalık hamileyim rahmimde agrılar var sanki yerinden çıkacakmış gibi yine aynı sonla karşılaşmak istemiyorum lütfen yardım edin böyle olan varmı

kime gidersiniz bilmemde zerrin çeliğe gitmeyin derim hele hele ortaklığı olduğu bsk hastanesine hiç gitmeyin derim. resmen para tuzağı. genelde sezeryan yaptırmaya çalısıyor. 9 ay para yedirdim yedirdim en sonunda servergazi hastanesini araştırdım vede orda doğum yapmaya karar verdim. rabbim izin verirse birdahaki hamileliğimde yine oraya yada bi ihtimal çevremdekiler çok övdüğü için özel ege hastanesine gideceğim.

kime gidersiniz bilmemde zerrin çeliğe gitmeyin derim hele hele ortaklığı olduğu bsk hastanesine hiç gitmeyin derim. resmen para tuzağı. genelde sezeryan yaptırmaya çalısıyor. 9 ay para yedirdim yedirdim en sonunda servergazi hastanesini araştırdım vede orda doğum yapmaya karar verdim. rabbim izin verirse birdahaki hamileliğimde yine oraya yada bi ihtimal çevremdekiler çok övdüğü için özel ege hastanesine gideceğim.

evet bsk hastanesi para tuzağı gerçekten de, herkesi kesip biçmeye kalkıyolar. Ben özel egede nergis zümrütbaş'a gidiyorum çok ilgili ve kaliteli bir doktor, hem de samimi

X