Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

selam arkadaşlar ben nuray aydına gittim ocak ayında 6 aydır onun verdiği ilaç ve yöntemleri denedim fakat hiç memnun kalmadım, kesinlikle tavsiye etmiyorum, telefon ediyosun ezbere soğuk soğuk soruları cevaplıyor hiç memnun kalmadım sadece vakit kaybı oldu bana, rıdvan erdemir e gidicem bakalım umalım hayırlısı olur hepimize bol şans

sevdacığım kararını değiştirmek istemem ama ben sana babür kaleliyi tavsiye ederim. istediğin zaman arayabiliyorsun onu. eğer doğru dürüst tedavi görmek istiyorsan bence babür kaleliye git. rıdvan erdemiri denemiş biri olarak söylüyorum sana bunu

sevdacığım kararını değiştirmek istemem ama ben sana babür kaleliyi tavsiye ederim. istediğin zaman arayabiliyorsun onu. eğer doğru dürüst tedavi görmek istiyorsan bence babür kaleliye git. rıdvan erdemiri denemiş biri olarak söylüyorum sana bunu

evet sevdecim anatolya çok haklı. benm arkadaşda rıdvana gitti hiçbi yararını görmedi banada tavsiye etmedi. babür kaleliyi çok çok tavsiye ederim. çok ilgili

arkadaşlar,ben de yarın denizliye gidecem.bana afyonda histeroskopi ameliyatı olacaksın dediler. rahimde polip var,alınması lazım.
bu konuda tavsiye edeceğiniz dr var mı.yani histeroskopi ameliyatı yapan ve memnun kaldığınız dr hangisi? babür kaleli yi tavsiye ediyorlar genelde.ama randevu almak zordur belki.

rıdvan erdemir ben bekarken (yıllar önce) yumurtalıkta kist yüzünden doğum kontrol hapı vermişti.Kanamam geçmiyor doktor bey diye aradığımda gel kürtaj yapalım demişti.Şok geçirmiştim.
Devlet hastanesinde tanıdık birini bulabilirseniz Firuzan Gürhan da çok iyiymiş.Özelini de kapatmışya.Tanıdık sayesinde gidenler tek kuruş vermeden doğum yaptık ve çok ilgiliydi diyorlar.tanıdık olmadan giden birini bilmiyorum malesef.

arkadaşlar,ben de yarın denizliye gidecem.bana afyonda histeroskopi ameliyatı olacaksın dediler. rahimde polip var,alınması lazım.
bu konuda tavsiye edeceğiniz dr var mı.yani histeroskopi ameliyatı yapan ve memnun kaldığınız dr hangisi? babür kaleli yi tavsiye ediyorlar genelde.ama randevu almak zordur belki.

yok hiçde zor değil. 2 gün sonrasına hemen randevu alabilirsin canım.

evet sevdecim anatolya çok haklı. benm arkadaşda rıdvana gitti hiçbi yararını görmedi banada tavsiye etmedi. babür kaleliyi çok çok tavsiye ederim. çok ilgili

kızlar selam, bayadır yazamadım iş yoğunluğu felaket :) bu arada nuray aydından sonra doktor trafiğine ara vermek istedim bi güvensizlik oluştu doktorlara karşı.. bu arada 2 aydır adet görmüyodum soğan kürü yaptım olmadı biraz daha bekleyim kendisi gelsin istedim.. dün iş çıkışı tesadüf bi arkadaş adetim gelmedi dev.hastanesine gidiyorum dedii aaa bende geleyim dedim hem test yaptırayım hem merak ediyodum hastaneye hiç gitmemiştim en azından kadın doğuma ,, neyse gittim dün akşam nöbet oluyomuş tesadüf firuzan hnm vardı gerçekten çok ön yargılı gittim hani hastane ilgilenirlermi hijyen olarak iyimidir falan filan... valla ben çok beğendimm acayip pozitif ve çok ilgili diğer doktorlara her ay para verdimm ama hiç karşılığını alamadım. kartınız var mı özelinize gelmek istiyorum dedim :) sadece hastanede çalışıyorum sen gel testlerini yapalım yardımcı olayım ben sana dedi eve geldim eşime anlattım onunda hoşuna gitti benim beğenmemm.. kızlar bilmiyorum şimdilik ben firuzan hanıma pozitif bakıyorum bakalım adetim olsun bi testleri yaptırayım ultrasona gireyim yazarım size burdan... ve kan testi yaptırdım giriş miriş kuruş para gitmiyor yaa alışkın değilim ben bu duruma :))))

Zerrin Çelik Denizli BSK da değilmi?Oraya gideceksen ve devlet memuruysan (sanırım Sigortalıysan da aynı )25 tl ye muayene olursun.
Muayenehanede Op.Dr. olan kadın doğumcular muayene için 100 tl. hamileyse 50-60 tl arasında alıyorlar diye biliyorum.

ben ilk gittim giden bi tanıdığımda yok burdaki yorumlarla karar verdim. ben devlet hastanesine vs. birçok doktora gittim ama hiç yeterli gelmediler bana. gittiğim doktor gerçekten çok ilgilendi. c.tesi günü paüde bazı aksaklıklar yaşadık. rahim filmi çekilmem gerekti doktorun cebini aradım. ameliyattaymış biter bitmez bana döndü sorunumla ilgilendi yapmam gerekenleri anlattı. o doktora gidince diğer doktorların ne kadar alakasız ilgisiz olduğunu farkettim. inşallah herkes çarelerine çözüm bulur. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :emir_bebek:

kızlarr gebe kalmak için denizlide hangi doktor iyi diyorsanız babür kaleliye gidin derim. 15 aydır bebek hasretinden sonra çok şükür babür beyin yönlendirmesiyle ve tedavisiyle hamile kaldım. öncelikle herşey Allahtan. o yüzden tedavi için babür kaleli :KK19:

slm kızlar, ege hast. gitmek istiyorum fakat özel old.için doğum ücreti ne kdr olur bilen giden vrmı, doktora soramam şimdiden ayıp olur fikri olan varmııı. 400-500 normal benimn için ama daha fazlası aşar, bilgisi olan varmı:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar selam, bayadır yazamadım iş yoğunluğu felaket :) bu arada nuray aydından sonra doktor trafiğine ara vermek istedim bi güvensizlik oluştu doktorlara karşı.. bu arada 2 aydır adet görmüyodum soğan kürü yaptım olmadı biraz daha bekleyim kendisi gelsin istedim.. dün iş çıkışı tesadüf bi arkadaş adetim gelmedi dev.hastanesine gidiyorum dedii aaa bende geleyim dedim hem test yaptırayım hem merak ediyodum hastaneye hiç gitmemiştim en azından kadın doğuma ,, neyse gittim dün akşam nöbet oluyomuş tesadüf firuzan hnm vardı gerçekten çok ön yargılı gittim hani hastane ilgilenirlermi hijyen olarak iyimidir falan filan... valla ben çok beğendimm acayip pozitif ve çok ilgili diğer doktorlara her ay para verdimm ama hiç karşılığını alamadım. kartınız var mı özelinize gelmek istiyorum dedim :) sadece hastanede çalışıyorum sen gel testlerini yapalım yardımcı olayım ben sana dedi eve geldim eşime anlattım onunda hoşuna gitti benim beğenmemm.. kızlar bilmiyorum şimdilik ben firuzan hanıma pozitif bakıyorum bakalım adetim olsun bi testleri yaptırayım ultrasona gireyim yazarım size burdan... ve kan testi yaptırdım giriş miriş kuruş para gitmiyor yaa alışkın değilim ben bu duruma :))))

devlet hastanelerinde ücret verilmiyor tabiki ssklı isen. ama ben özel muayenenin rahatlığını hiç bişeye değişmem. devlette acayip sıra oluyor. o sıra stresini çekmektense, en iyisi özel yani. randevuluda gitmiştim ama genede sıram geçti onu bekledm derken tahlil için gönderdi onun sonucunu göstereyim die gidiyorum bekle Allah bekle. ultrason sırası desen o ayrı dert. hele hamileyken zor yani beklemesi.

merhaba arkadaşlar, ben 2 aylık hamileyim:)hamileliğimn ilk ayında özel egede erkan kabacaoğlu die bi dr a gittim, gitmez olaydım, berbat bi dr, ilgisiz, sorduğum sorulara alay eder gibi cevap verdi...benim ilk hamilelleiğim, bişi bilmediğim için yeme içme durumunu ,folik ast alayım mı fln dedim, bana hiçibi açıklama yapmadı, folik asit içme dedi,kısacası moralim acayip bozuldu ya, sizin bana DENİZLİDE önerebileceğiniz İLGLENCEK BİR DOĞUM UZMANI var mı, paylaşırsanız sevinirim:)

Merhaba arkadşım bende şuanda 7+5 teyim.Aynı senin gibi bebek 5 haftalıkken aynı hatayı yapıp aynı doktora gittim.Bende hiç memnun kalmadım.Aynen banada folik asit içme herşeyi yiyebilirsin gibi şeyler söyledi.Hemen vajinal ultrasonla bakmaya kalkıştı bende izin vermedim.Bende hiç memnun kalmadım.Daha sonra hemen devlete gittim.Şule hanım vardı o daha ilgiliydi.Ama ben devamlı denizlide değilim yaz ayında denizlideyim.Devlet hastanesinde Aysun Karabulut adında bir doktor varmış herkes onu çok öneriyor.Ben 25 ağustosa randevu aldım.Bakalım o nasıl istersen bide ou dene.Bende senin gibi deneyimsizim.

Aysun Karabulut çok ilgili ve iyi bir doktor.
her sorunuza cevap veriyor tek sıkıntısı devlet
hastanesinde olduğu için çok kalabalık oluyor ama
inanın yinede memnun kalıyorsunuz
O kadar iyi bir doktor ki hastasıyla mutlu olup
üzülebiliyor.
hastalarıyla bütün duygularını yaşıyor.
bakalım bende 3.aşılamamı kendisine yaptırdım
çok memnunum
inşallah sonucumda iyi olur.

arkadaşlar denizlide bana önereceğiniz bi doktor var mı ? devlete mi gitmeliyim yoksa özele mi karar veremiyorum özel doktorların ortalama ücreti ne kadar beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim:18:

Nurun bebeğinizi Allah sağlıklı bir şekilde eline ayağına kavuştursun.Çok sevindim senin adına.Sanırım hala babür beye gidiyorsundur.Başka bir konuda 2 li test gereklimi diye sormuşsun.Babür bey zaten 2 liyi yaptırır.3 lüyü yaptırmaz diye biliyorum.Birde ense kalınlığı,ultrason falan normal derse merak etme, inşallah sonucun iyi çıkar.

Son düzenleme:
Ben de 22 haftalık hamileyim.Eğer düşük tehlikesi ya da yaptırdığım testlerde sorun çıksaydı Babür beyi düşünüyordum.Ama çok şükür sorun çıkmadı ve doğumda falan çok para vermeyelim diye başka doktor düşündüm.İnşallah sonrasında da problem yaşamayız.
Özel hastanelerin doktorlarını düşünmedim.Artık muayene çok ucuz olduğu için çok hastaları oluyo ve ulaşmak bence bi şekilde sıkıntılı.Bir de hastaları çok olduğu için hastaya olan ilgi devlettekinden farksız geldi bana.(belki sadece bana öyle gelmiştir.)
Devletten doktor düşünürken özellikle ilk doğumumda çok tavsiye edilen Erkut Harmancılar aklıma geldi.Bir kaç internetten araştırdım,çok iyi şeyler yazmışlar.İlk muayene için özel mayenehanesine gittim.Baya bi ilgilendi.Cep numaralarını verdi ,ulaşamassan mesaj çek,ameliyatta falan olursam açamam mutlaka dönerim dedi.Çok ilaç vermiyor,kilo tansiyon kontrolü vs. çok uğraşmıyor(tansiyon problemim yok zaten).Ama sorularımı cevapsız bırakmıyor ve kafamda soru işareti oluşturmuyor.Gayet sakin telaşlandırmayan biri.Tabi doğumda nasıl olur bilmiyorum artık.İlk muayene 100 tl.,diğerleri ayda 50 tl.Bir de gerçekten bir gün bir problemim oldu aradım telofununu açmadı.Mesaj çektim 5 dakika sonra aradı.
Çok uzun yazmışım ama doktor araştıranlara belki yardımcı olurumm..

Nurun bebeğinizi Allah sağlıklı bir şekilde eline ayağına kavuştursun.Çok sevindim senin adına.Sanırım hala babür beye gidiyorsundur.Başka bir konuda 2 li test gereklimi diye sormuşsun.Babür bey zaten 2 liyi yaptırır.3 lüyü yaptırmaz diye biliyorum.Birde ense kalınlığı,ultrason falan normal derse merak etme, inşallah sonucun iyi çıkar.

çok teşekkür ederim canım. evet şimdilik babür bey'e devam ediyorum fakat önümüzdeki günlerde doktor değişikliği yapıcam. çünkü çok şükür gebeliğim iyi devam ediyor. o yüzden ciddi problemim yokken başka doktora gideyim istedim. meral alteni düşünüyorum. çünkü babür bey'in muayene ücreti gebelikte dahi olsa 2 ayda bi 200 tl alıyor birde doğumu 2bin 3 bin tl arasıymış. tehlikeli bi risk olmadıktan sonra devam etmeyi gerekli görmedik. 2li test var önümüzde inşallah yaptırmayı düşünüyorum. hayırlısı olsun inşallah. sağlıkla gelsin bebişlerimiz :KK49:

X