Deri rahatszl olan bir komum var. aresizim fikirlerinizi acil bekliyorum

Mesajim yanlis anlasilmis Ben kimseye hakaret etmedim sadece dr bir bildigi vardi o yuzden boyle davranmistir dedim herkez kendince yorum yapmis dedim Konu sahibi arkadasim ben kendi bilgilerimle yorum yaptim bence siz konu fake diyen yorumcu iki arkadasa bir danisin yineliyorum kimseye hakaret etmedim veterinerle dr ayirt edilsin dedim

Mesajim yanlis anlasilmis Ben kimseye hakaret etmedim sadece dr bir bildigi vardi o yuzden boyle davranmistir dedim herkez kendince yorum yapmis dedim Konu sahibi arkadasim ben kendi bilgilerimle yorum yaptim bence siz konu fake diyen yorumcu iki arkadasa bir danisin yineliyorum kimseye hakaret etmedim veterinerle dr ayirt edilsin dedim

konuma fake diyen sanirim banada eksi rep birakan kisiler sanirim ben doktorlari falan suclamadim islerinin zorluklarini bilmeme gibi bir durum soz konusu olmaz annem ve kizkardesimde doktor sadece komsumla ilgili SIKINtimi yazmak istemistim

konuma fake diyen sanirim banada eksi rep birakan kisiler sanirim ben doktorlari falan suclamadim islerinin zorluklarini bilmeme gibi bir durum soz konusu olmaz annem ve kizkardesimde doktor sadece komsumla ilgili SIKINtimi yazmak istemistim

Öncelikle cok gecmis olsun bitanem....allah acil sifalar versin yavruna..:teselli:

Baktin gördün gecmiyor biran evvel kizi doktora götür ve test yaptir...bu sürec icindede kizinla biraya gelmemesi icin su cicegi vakasini öne sür...hem böylelikle biraz araya mesafe koyarsin.

Ondan gecmismi gecmemismi bilemem tabiki doktor degilim...ama eger öyle ise o kadini karsina alip konusmanin zamani gelmistir diyorum...neticede bulasicik bir hastalik tasiyan bir insanla kimse kücücük yavrusunu bir araya getirmek istemez...:kahve:

Tekrar gecmis olsun canim

belki kızınıza birşey dokunmuştur. güneş alerjisi yada toprakla oynuyorsa o tip birşey yada diğer toprak canlıları besinle alakalı bir durumda olabilir.
hassas bir yapıya sahibimdir. birçok şeye alerjim var ve evimde iki köpek besliyorum. ama zaman zaman kırmızı benekler kaşıntılar bende de oluyor. özellikle yaz aylarında neyin alerji yaptığını anlamadan kabarıyorum birkaç gün sonra geçiyor.

çok geçmiş olsun umarım çabucak geçer.

- verip terbiyesiz şeyler yazmak yerine burdan cevap verebilirdiniz.Ben sadece ecrin23 e hak verdim.Kimse size katılmak zorunda değil.Anlayana...

- verip terbiyesiz şeyler yazmak yerine burdan cevap verebilirdiniz.Ben sadece ecrin23 e hak verdim.Kimse size katılmak zorunda değil.Anlayana...

Eksi rep vermek yasal, ama terbiyesizce seyler yazip hakaret etmek yasak.:nazar:

Sikayet edebilirsin canim...buna kimsenin hakki yok...:kahve:

Ayrica sirf birine hak verdigin icin böyle seylere maruz kaliyorsan buda ayri bir ayip...kime istersen ona hak verirsin...

Anlayamiyorum....bunca egitmli, modern, cagdas kadinlarin oldugu bir forumda böyle bana göre cocukca cahilce yapilan seylerde olabiliyor demekki.:1no2:

Bence ecrin23 haklı.

yanlışmı okudum konu başlığını diye 2 kere baktım ama bu konu nuray arkadaşımızın kızı ile ilgili bir konu.şumu haklı bumu haklı konusu değil
ayrıca problemlerini kişilerle özel mesajlaşma yoluyla hallet kimse senin konu dışı yorumlarını okumak zorunda değil :kahve:

nurayy arkadaşım kızın nasıl oldu
kızarıklıklarda azalma var mı

nuray benimde merak ettiğim asyanın sağlık durumu şu an nasıl?
umarım ve dilerim ki iyidir..
bizi bilgilendir lütfen...

Ayy ne kötü yaa, kızının o pulları yediğini düşünmek.. midem bulandı benim, yani bulaşıcı olup olmadığını, kızının o yüzden mi hastalandığını bilemeyiz ama sadece o olasılık bile görüşmemeniz için yeterli. Zaten içine dert olmuştu, ya kadının iş bulması için yardımcı olun ya da açık açık görüşmek istemediğinizi söyleyin, evlat bu başka şeye benzermi ya.

kizlar sukur bugun iyice azaldi benekler birkac gub icinde gecicek insallah kadininda umarim derdine care vardir gencecik kadin sonucta herbirinize ilginiz icin tesekkur ederim once saglik gerisi yalan hele cocugunsa iki defa dusunceksin Allah tum sevdiklerinize ,hepinize saglik versin

ben de çok huyluyum bu konuda,inanın okurken kaşıntı tuttu ama
siz de kızınızı düşünmek zorundasınız...
tabi ki bu dert,Allah kimselere vermesin ama cilt rahatsızlıklarının
birçoğu bulaşıcı da olabiliyor,birilerini kırmamak adına,
kızınızı riske atmayın derim...Biraz ara verin,sık sık görüşmeyin,münkünse dışarıda görüşün ama
eve almamaya özen gösterin..bakın o düşünmüyor,kaşıyor ve dökülenlerden
rahatsız olmuyorsa,sizde alacağınız kararı uygulamaktan rahatsız olmayın...
sevgiler...

Olay sadece bebğinizi öpmesi değil
Minik yerden bulduğunu ağzına götüren bir bebekmiş
Çok ama çok zor ve tehlikeli, bir durum
Benim yiğenim asla ağzına bişey sokmazdı
Yemeğini ancak... Onun haricinde tanımadığı yabancı maddeleri ağzına sokmazdı
Bence bi şekilde söylemen lazım...

Rabbim yardımcısı olsun onunda çok zor her yönden hayatı çok ama çok zor

çok çetrefilli bir durum var...
bir tarafta hasta ve çaresiz bir kadın,bir tarafta haklı olarak yavrusunu ve onun sağlığını düşünmek zorunda olan bir anne....
acaba araya mesafe koysanız,duruşunuzdan anlamaz mı ?
şimdi pat diye bizim eve gelmeyin,ben sizinle görüşmek istemiyorum demek olmaz ama...
ne bileyim uzak durarak,tavırlarınızdan anlamaz mı,
bana kalırsa elinizden gelen yardımı yapın,inşallah şifada bulur...
ama sık gidip gelmesini tavırlarınızla önleyin...sonuçta küçücük bir çocuk söz konusu...

kizlar sukur bugun iyice azaldi benekler birkac gub icinde gecicek insallah kadininda umarim derdine care vardir gencecik kadin sonucta herbirinize ilginiz icin tesekkur ederim once saglik gerisi yalan hele cocugunsa iki defa dusunceksin Allah tum sevdiklerinize ,hepinize saglik versin

hadi bakalim insallah tamamen gecer ve tekrarlamaz. kucuk bebegin vucudu bir mikrobu daha taniyip yendi diye sevinelim biz de. tesellimiz bu olsun. Allah o kadincagiza da sifa versin. bu sekilde toplum icinde yasamak cok zor. hem onun icin hem de cevresi icin. komsunuzla mesafe koymak icin de soyle bir bahane one surebilirsiniz; doktora gittiginizi, bebegin su cicegi olmadigini ancak farkli bir mikropla karsilastigini, sizin de komsunuzdaki cilt rahatsizligindan bahsedince bunun sebep olmus olabilecegini soyledigini ve temasi tavsiye etmedigini uygun bir dille anlatabilirsiniz. bakin o sizin cocugunuzun su cicegi oldugunu duyunca kendi cocuklarini gondermeyi kesmis. demekki annelik boyle birsey. size hak verecektir.

tekrar gecmis olsun sevgiler...a.s.

Nuraycim bunu bahane edip cocugunu kucaklamasina vs engel olabilirsin. dersin ki cildi deri hastaliklarina cok hassasmis lutfen temas etme, anlayisla karsilayacagini umuyorum. su cicegi dedigimde nasil kendi cocuklarini dusunduysen ben de onu dusunmek zorundayim de, zaten gelmeyi birakir. bence gelirse de hazirlan biz de disari cikiyorduk de.hep beraber cikalim de. mumkun oldugunca eve almamaya calis.

kadina da acidim ama malesef bizim temizlik anlayisimiz ile onlarinki bir degil.

Son düzenleme:
gecmis olsun yukarida arkadasim gayet iyi aciklamis zaten diyecek bir sey kalmamis ailesine bulasmamasi baskasina bulasmayacagi anlamina gelmez sana tavsiyem hastaliginin adini ogren ve kendi hekimine bir danis dilersen en dogrusuda hoslanmadigin bu konuda bayani uyarman herkez cok anlayisli olamaz boyle konularda hassas olunabilir tabiki o bayan icinde cok kotu bir durum sosyal hayatini etkiliyordur

bana kalirsa o nasil ki cocuklarini cekip kizin hastalandigi muddetce yaniniza gelmiyor.
siz de bnu referans gosterip ayni seyi bundan sonra ona yapabilirsiniz.
yanlis anlamayin sirf hastaligi icin demiyorum ben bunu ama bir komsunun zirt pirt evimde olmasindan hic hazzetmem ben. her ne sebeple olursa olsun onemli birsey olmadikca komsuculuk oynamaya gerek yok bana kalirsa.
kizinizin sagligina ve sizin huzurunza sahip cikin derim. yabanci memlekettesiniz kimin ne niyette oldugnu bilemezsiniz.
yardimci olmak iiyi hos biseydir ama icten gelirse ki siz artik bikma durumundasiniz. kaldi ki her gelip gidisi size eziyet durumunda artik.
suclamak istemiyorum gerci ama anlattigi herseye de inanmayin derim.. hayatta neler gelyo insanin basina.. biraz mesafe emin olun cok iyi olcaktir.
esinizi ya da herhangi birseyi sebebp olarak gosterin.. ve kimseye ay yazik diyerek komsuluk yapmayiin.. basiniz cok agrir bence..

öncelikle allah acil sifasini versin insallah..
gercekten cok zor bir hastalik..

ama böyle SIK SIK evinize girip cikmasi ve derisinden pullarinin döküldügünü bile bile yinede kendini kasmamasi zor bir durum.
bence düsünceli bir insan.. bu hastalikla zaten bebekli evlere devamli girip cikmaz.
kendiside 2 cocuk büyütmüs.. bebeklerin agzina herseyi götürdügünü bilmesi gerekiyor.

kesinlikle acik acik konus arkadasim. yanlis anlarsada anlasin.
bebeginin hastalikli deriyi bir gün agzina götürecek korkusuyla yasayamazsin..

X