Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Mrb benim de çocukluktan çillerim var ve renk tonu farklılıklar yaygın değil ama ben cosmelan yaptırmayı düşünüyorum dr um önerdi ama çok kararsızım yaptırsam mı kırmızılık hep kalıyo mu cildim daha kötü olur mu bide çok pahalı zaten İstanbul'da ii ve güvenilir neresini önerirsiniz??bide her mevsim yapılabiliyor deniyo ama bana mayısa kadar dendi
bende 2 hafta oluyo cosmelan yaptralı fakat devam kıremini sürekli kullanamıyorum yuzumu cok kızartyo ama arada yapınca ertesi gün hemen soyuluyo ve güzel deri cıkıyo arara deneyecem böyle sürekli yaparsam sokaga cıkamam

bende 2 hafta oluyo cosmelan yaptralı fakat devam kıremini sürekli kullanamıyorum yuzumu cok kızartyo ama arada yapınca ertesi gün hemen soyuluyo ve güzel deri cıkıyo arara deneyecem böyle sürekli yaparsam sokaga cıkamam
Peki memnun musunuz çok soyulma oluyo mu nerde ve ne kadara yaptırdınız o kadar çok yorum var ki aklım iice karıştı:KK43: 15 günde cilt toparlıyor mu?

Peki memnun musunuz çok soyulma oluyo mu nerde ve ne kadara yaptırdınız o kadar çok yorum var ki aklım iice karıştı:KK43: 15 günde cilt toparlıyor mu?
ben sancaktepede bir klinikte yaptım 1800 tl cosmelan yarısını yaptılar yarısınıda 1 ay sonra yapacaklar bende hem günes hem dogum lekeleri vardı aynaya bile küsmüştüm ama sanki daha güzel oldu

Merhaba öncelikle benim gittiğim doktor lekelerin tamamen gececeğinin garantisini vermedi. Oyle de oldu çiller hala duruyor. Sadece cilt rengim cok soluktu o düzeldi. Ocakta yaptırdım fakat devam kremi var onu hala kullandıgım için yüzüm kızarık. Cosmelan genelde dogum yada büyük güneş lekelerinde işe yarıyor. Çillerde pek işe yaramıyor. Fiyatı da cok yüksek. Ama bence yaptırmayın biz bir umut yaptırdık gecmedi. Ben izmirde yasıyorum bornovada yaptırdım. İstanbulda bildiğim tek bi klinik var arkadasım çalışıypr. Cem payaslı klinik. Ama fiyatlarını bilmiyorum. Ben 2.250 tl ye yaptırdım

Merhaba öncelikle benim gittiğim doktor lekelerin tamamen gececeğinin garantisini vermedi. Oyle de oldu çiller hala duruyor. Sadece cilt rengim cok soluktu o düzeldi. Ocakta yaptırdım fakat devam kremi var onu hala kullandıgım için yüzüm kızarık. Cosmelan genelde dogum yada büyük güneş lekelerinde işe yarıyor. Çillerde pek işe yaramıyor. Fiyatı da cok yüksek. Ama bence yaptırmayın biz bir umut yaptırdık gecmedi. Ben izmirde yasıyorum bornovada yaptırdım. İstanbulda bildiğim tek bi klinik var arkadasım çalışıypr. Cem payaslı klinik. Ama fiyatlarını bilmiyorum. Ben 2.250 tl ye yaptırdım
kim ne koparırsa hesabı ama benim yuzumdeki lekeler günes ve dogum lekeleriydi resmen yuzumde kıbrıs haritasıyla geziyodum ve cok koyuydu goz cevremde yumruk yemiş gibiydi ama simdi iz yok tek sıkıntım devam kıremi yuzumu kızartyo

size nekadar fiyat verdiler drlar ben cok arastrdım 5 bin isteyen var 3 bin isteyen 2500 isteyen fiyat cok ucuk
Bana 2500 tl fiyat verdi acaba 3-4 seans peelinge gitsem daha mı iyi diye düşündüm ama benim asıl problemim cildimdeki ton farklılıkları çillerim için arkadaşlarım çok uğraşıyosun yüzünle hiçbişey yok diyolar ama ben takıntı haline getirdim sanırım:KK43: ama ancak mayısta yaptırabilirim olursa o da geç mi olur diye düşünüyorum

Bana 2500 tl fiyat verdi acaba 3-4 seans peelinge gitsem daha mı iyi diye düşündüm ama benim asıl problemim cildimdeki ton farklılıkları çillerim için arkadaşlarım çok uğraşıyosun yüzünle hiçbişey yok diyolar ama ben takıntı haline getirdim sanırım:KK43:
canım vala sen bilirsin ama ben pelinkde yaptrdi hiç işe yaramadı 3 seans yaptm baktm degsen bişey yok bunu yaptrdım

Bana 2500 tl fiyat verdi acaba 3-4 seans peelinge gitsem daha mı iyi diye düşündüm ama benim asıl problemim cildimdeki ton farklılıkları çillerim için arkadaşlarım çok uğraşıyosun yüzünle hiçbişey yok diyolar ama ben takıntı haline getirdim sanırım:KK43: ama ancak mayısta yaptırabilirim olursa o da geç mi olur diye düşünüyorum
sen nerde oturuyon nerde sordun bu fyata

İstanbul'da sanırım genel de böyle fiyatlar yüzde 90 gibi lekeleri geçiriyo diye okudum ama bilemiyorum bide extra mı oluyo devam kremleri aynı kitten mi çıkıyor?
evet aynı kitten cıkıyo zaten sana veriliyo hepsini gözünün önünde acıyolar

benim lekelerim cok derindi ama bakınca keske daha önce yaptrsaydım diyorum cünkü abuk subuk kremlere servet verdim
Bende peeling 3-4 seans gidip memnun kalmazsam diye direkt cosmelan mı yaptırsam dedim tek seans peeling yaptırdım cildimin aydınlandığını söyledi gören ama kararsızım

ben gidince dr um lekelerin yüzey ve orta tabaka da olduğunu söyledi fayda görürsün dedi size de böyle bi bilgilendirme yapıldı mı yani derin ya da yüzeyel diye?

bukadar para verdiğimi esim bilmiyo nekadar bu maske diye sordu 100 tl dedim adama ne diyim 1800 desem kafayı yer herhalde

X