Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben gidince dr um lekelerin yüzey ve orta tabaka da olduğunu söyledi fayda görürsün dedi size de böyle bi bilgilendirme yapıldı mı yani derin ya da yüzeyel diye?
evet ben kendimde farkındaydım zaten ne derece oldugunu 18 yıllık lekeler vardı bende

bukadar para verdiğimi esim bilmiyo nekadar bu maske diye sordu 100 tl dedim adama ne diyim 1800 desem kafayı yer herhalde
:) alıp evde uygulayanlar falan oluyomuş sanırım ama riskli,bende şimdi yaptıramazsam bi daha zor olacak yaptırmam memurum ve uzun süreli 15 gün kadar izinm hayatta olmaz:KK43: sadece bu ara boşluğum var o yüzden bi karara varmaya çalışıyorım

:) alıp evde uygulayanlar falan oluyomuş sanırım ama riskli,bende şimdi yaptıramazsam bi daha zor olacak yaptırmam memurum ve uzun süreli 15 gün kadar izinm hayatta olmaz:KK43: sadece bu ara boşluğum var o yüzden bi karara varmaya çalışıyorım
evdede yapılır aslında ama gözetimde tutuyolar yarım saat yan etki falan yaparmı dıye hıc bıseyde yapmıyo ertesi gün yapacagını yapıyo

Merhaba öncelikle benim gittiğim doktor lekelerin tamamen gececeğinin garantisini vermedi. Oyle de oldu çiller hala duruyor. Sadece cilt rengim cok soluktu o düzeldi. Ocakta yaptırdım fakat devam kremi var onu hala kullandıgım için yüzüm kızarık. Cosmelan genelde dogum yada büyük güneş lekelerinde işe yarıyor. Çillerde pek işe yaramıyor. Fiyatı da cok yüksek. Ama bence yaptırmayın biz bir umut yaptırdık gecmedi. Ben izmirde yasıyorum bornovada yaptırdım. İstanbulda bildiğim tek bi klinik var arkadasım çalışıypr. Cem payaslı klinik. Ama fiyatlarını bilmiyorum. Ben 2.250 tl ye yaptırdım
Çillerim baya açık renk faydası olur mu ki acaba bide yanak çukurlarımda koyuluk var asıl onlar geçsin istiyorum

istanbulun neresindesin nerede hangi hastanede sordun bunu

3 ay öncesinde bende bu işlemi yaptırdım bilgi almak isteyenlerin sorularını özelden cevaplayabilirim onun öncesinde genel bilgileri hemen vereyim eger sosyal biriyseniz uygulamayı yaptırmadan çok ıyı düşünün yaklaşık 1 hafta boyunca şiş ve ınsanlıktan çıkmış bir yüze kendınızı hazırlayın 1 ay kırmızı bir suratada.. devam kremini kullandığınız sürece kırmızı olacaksınız ...ayrıca devam kremınıde 6 ay kullanacaksınız. işlem sadece 3000 yada 3500 tl verıp bitmeyecek nemlendiricisi 350 tl devam kremide 350 Euro yanlış okumuyorsunuz 350 Euro yani ayda 1 krem kullanacaksınız 1200 tl gıbı bır para vereceksınız 6 kremi siz hesaplarsınız zaten.. sonuçlara gelınce kırmızı lıklar gecınce lekeler alttan yine belırıyor. belkı yenı lekelerde etkılı olabılır ama eskı ve doğum lekelerınde eh işte sadece... daha öncede gecen yıl ışık peeling yaptırmıştım arada ne fark var derseniz bence hiç yok... paramnız çoksa kırmızı olmak zor gelmıyorsa işlem sizi kısmı memnun edecektır..

ben çok kararsızım ayrıca öyleyse aşırı pahalı:KK43: tek kitten çıkıyo sanıyodum tüm kullanılanlar:KK43:

benim lekelerime fayda etti fakat devam kremını kullandıkca soyulup kırmızı oluym 1 hafta bıraktm devam ıremini yuzum duzldi güzel oldu tekrar cıkar korkusuyla devam kıremini yeniden kullandım tekrar kırmızı oldum görnler yuzun neden kırmızı dıyo bende ilac kullanıyom alerji yaptı diyorum

X