Dertleşmek istiyorum

karamel2001

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
138
148
Merhaba kızlar. Bu buraya açtığım kaçıncı konu bilmiyorum. Ama canım çok sıkkın. Demiştim çocuklarımın babası ne zamandır aramıyor diye. Bugün mesaj atıp çocukları görmek istediğini söyledi. Aradığında çocuklara hesap soruyor kandilde niye beni aramadınız diye. Kendi aramayalı bir ay olmuştu bu arada. Zor tuttum kendimi sen niye baba olarak bu kadar zaman aramadın dememek için. Sizi buraya getirince gezdiricem,onu yapıcaz bunu yapıcaz demeye başladı gene. Yakın zamanda gelip alıcam sizi diyor. Ben isterdim ki anne olarak bana söylesin en başta. Beni resmen yok sayıyor. Zaten götürebilir sıkıntı yapmadım hiç. Bana meydan okur gibi. Ben sizin babanızım beni arayın,bir şeye ihtiyacınız olursa ilk benim haberim olacak demeler falan. İyi karı koca olamadık bari çocuklar için zıt gitmeseydi. Biliyordum ilk aradığında hesap soracağını çocuklara. İstiyor ki dünya onun etrafında dönsün. Yıllarımı böyle biri için heba etmişim ona yanarım

O onun babalığı onun sorumluluğu çocuklar büyüdükçe kendileri bakacak ilişkilerine odak noktaniz dan çıkarın bu adamı.Dostca ayrılık olmuyor herkesde demekki saygıda bitmis.Demekki böyle tercih ediyor duruma uyun.Size meydan okumuyor kendi tarzında kendine bakıyor Zaten yürüse bosanmazdiniz.Ne kadar dert ederseniz sizden o kadar götürür bu enerji ile onu besliyor kendinizi zayıflatıyorsunuz

Merhaba kızlar. Bu buraya açtığım kaçıncı konu bilmiyorum. Ama canım çok sıkkın. Demiştim çocuklarımın babası ne zamandır aramıyor diye. Bugün mesaj atıp çocukları görmek istediğini söyledi. Aradığında çocuklara hesap soruyor kandilde niye beni aramadınız diye. Kendi aramayalı bir ay olmuştu bu arada. Zor tuttum kendimi sen niye baba olarak bu kadar zaman aramadın dememek için. Sizi buraya getirince gezdiricem,onu yapıcaz bunu yapıcaz demeye başladı gene. Yakın zamanda gelip alıcam sizi diyor. Ben isterdim ki anne olarak bana söylesin en başta. Beni resmen yok sayıyor. Zaten götürebilir sıkıntı yapmadım hiç. Bana meydan okur gibi. Ben sizin babanızım beni arayın,bir şeye ihtiyacınız olursa ilk benim haberim olacak demeler falan. İyi karı koca olamadık bari çocuklar için zıt gitmeseydi. Biliyordum ilk aradığında hesap soracağını çocuklara. İstiyor ki dünya onun etrafında dönsün. Yıllarımı böyle biri için heba etmişim ona yanarım
İlk konunuzdan da belliydi çocukları aramaması size ders vermek/burnunuzu sürtmek(onun anlayışıyla) cezalandırmak kendince.

Bak gör kimi boşadın kimi kaybettin imajı.

Şimdi de çocuklarla birebir görüşmesi yeni size bir mesaj sen kimsin ki neyimsin ki sana mı soracağım mantığı.

Sakın oyununa gelmeyin yem attı atlamayın. Soğukkanlı ve umursamaz kalmaya çalışın yoksa onu beslersiniz istediği olur.

Beyfendi zaman geçtikçe belli ki başını taşlara vuruyor hazmediyor bazı şeyleri.

İlk dönem idrak edemedikleri şimdi şimdi dank ediyor

Nacizane bu konuda ne kadar dert yanarsaniz durumunuz o kadar kötüye gider çünkü bunu istiyor olarak algılar evren her cümlenin her düşüncenin gücü var genede siz bilirsiniz.Hayat çok hızlı ömür göz açıp kapama

Eski eşimi anlatmıssın resmen

önce size söyleyip söylememesine takılmayın, siz de evlatlarınızın arayıp sormasını teşvik edin ki babalarıyla muhabbeti eksilmesin yavruların. yıllar gelecek ve çocuklar bu iletişim nasıl ve kimin gayretiyle sürdü kendileri görecek. kendi öfkenizle çocuklarınızı doldurmayın

Aracı olmam arada onun babalığınin derdide bana düşmedi bı zahmet yani benim kafa bu herşeyi kadın yapıyor boşanıyor bide yapmadığı yapamadığı babaligin bekçisi olup heder oluyor.Cocujlar zaten anlayacak hiç guzellemeyin adamı kötülemeyinde nötr olun yeter fikrim bu

Sonra bu kadın hala benim peşimde vay be doye geziyorlar ortada zaten düzgün Baba olsa bunları bile konuşuyor olmayız

Aynen bir ara havalara girdi herhalde bu benim peşimde diye ondan sonra 1 ay aramadı çocuklarını. Nasıl durabildi o kadar bilmiyorum. Büyük ihtimalle benim ona sataşmamı bekledi,sen neden çocuklarını aramıyorsun diye. Hiç tepki vermedim. Adım gibi eminim çocuklara aratmadığım için beni suçluyor içten içe. Hani bir hastalık kaza olur neyse. Onun yapması gereken şeyi de ben yapamam artık. Çocuklarıyla görüşmek istediğinde engel olmuyorum o konuda üstüme düşeni yapıyorum. Alışmış pohpohlanmaya küçücük çocuklardan da onu bekliyor.

X