çocuklarım için olsa bile eski eşinin yuvasını yıkıp geri dönmesini istermisiniz

Ya sen tehsi
Ya çocuklarının resmini gördüm içim titredi resmen.. onlara öyle acıdım ki!!
Ben ki böyle oldum bunda hiç mi vicdan yok..
Benim ailemde de 2. Evliliğini yapan insanlar var onlar geldi gözümün önüne kadının yerine koydum kendimi kahroldum resmen!!
Görüyorsun dimi resmen diyor ki göster ben de bunu istiyorum diyor. Kınamak istemiyorum ama şaştım kaldım.. nasıl bir vicdandır nasıl bir gurursuzluktur.
Bir kadın kendini nasıl bu duruma düşürebilir![/QUOTE
Ya sen tehdit ettin bende korkum yok dedim git istersrn dedim. Bana ne umrumda degilker artik ..ben yanlis bisey yapmadim o yuzden korkum yok. Git soyle dedim. Sinirlendim soyledim öyle bir amaci. Olsa sahte bir face acip iletmek cok kolay bu kadar aptal degilim. Dava konusuna gelince evet dava zamanında acilirdi ama herkeste evliyken nişan yaptigini ogrenir.o zaman insan icine cikabiliyor mu bak. Ben bunlarin hicbirini yapmadim. Yapsam coktan yapardim. Buraya gerek kalmazdı size anlatmak istedigim tek sey buraya yazma sebebim ne gercekleti gormek aslinda biliyorum ama yuzime vurunca... Ya ben bataklikt pislige gomulmusum yanlisimi göremez duruna gelmişim aslinda belkide biliyorim ama etrafimdakilerde normalmis gibi beni dinliyor tepki vetmiyor hatta akil bile veriyolar yada beni srvdiklari icin tanidiklaro icin kotu bir insan olmadigini kadinin yaptigi kotulukleri tek tek biliyolar.. O etrafimdaki insanlar tarafli diyip buraya yaziyorum tek derdim bu banada yanlis zaten ama gittikcede iyileştiğimi kimse görmüyor. Ya intiharlardan bu duruma geldim ben. Cokta üstüme gelmeyi n sucmu durust olmakhsrseu bitti o adamin bizimle bu zaafimizli kullanmadona izon vermiycem

ortam karışmış yorumlar güme gidecek ama 12 yaşında bir çocuğun derdi karnesine kırık gelip gelmeyeceği, karne hediyesi olarak bisiklet alınıp alınmayacağı, çocuklarla hangi oyunları oynayacağı falan olmalı bence
ama bu kızcağızın derdi babasının kendilerine dönüp dönmeyeceği, üvey annesinin babasının yaşadıklarını annelerine yetiştirip yetiştirmemek, ha barıştılar ha ayrıldılar ha babam annemi aldattı olmuş
ne diyebilirim ki en çok çocuklara üzülüyorum yine

He aynen bir dost olarak zarfın içerisine koyup göndereceğim..!!
O çocukların resmini görmeseydim bak bakalım nasıl gönderiyordum. Ama gerçi bu kadın bunu istiyor!!

bu kadar adam akıl edemedi bunu, sen Keşanlı ali gibi meydana çıktın bravo valla, istediği oysa gönder madem çocuklara ne olacak resimleri görmeden önce de ortada 2 çocuk olduğunu biliyodun

konu sahibi, çok ama çok tehlikelisin.. bu hınç, bu kin yeyip bitirecek seni.. allah evlatlarını kurtarsın ne diyeyim..

Her KK üyesi kendi yorumundan sorumludur. Siz doğru bildiğinizi yapın aklınızı kendinize saklayın!

Kara Murat sensin demek
Geçen bana atarlanıyordun yaşam tarzımı eleştirme diye
Sizde bu kadının yaşam tarzını eleştirmeyin o zaman
İyi yada kötü o buraya bunları yazmış derdini anlatmış
Çocuklara deli gibi üzüldüm kıyamam onlara yazık ama çözümü kadının derdine dert eklemek değil
Siz gönderince nolacak ? Bu kadın kurtulacak mı ? Böyle mi yardımcı olunacak

Kara Murat sensin demek
Geçen bana atarlanıyordun yaşam tarzımı eleştirme diye
Sizde bu kadının yaşam tarzını eleştirmeyin o zaman
İyi yada kötü o buraya bunları yazmış derdini anlatmış
Çocuklara deli gibi üzüldüm kıyamam onlara yazık ama çözümü kadının derdine dert eklemek değil
Siz gönderince nolacak ? Bu kadın kurtulacak mı ? Böyle mi yardımcı olunacak
Tsk ederim. Benim yasam tarzim evli bir adamla birlikte olmak degil sadece güçlu olamadim hayattan korktim burayada dertlesmek icin akil almak icin yazdim baska bir amacim olamaz oyle biseu olsa kadina ben bir sekilde ulastirirdim

X