Kontakt Lens Desio lensleri

evet farkettim dueba barbie brown tam benm istediğim renk daha 1 hafta önce mel aldığm için onları birazck erteledim, zaten sipariş verince an az 1 ay bekleme süresi var ve ben miyopum numaralı lens kullanıyorum bildiğim kadarıyla duebada o yok:) ama desiolarda aynı yapıda o yüzden desio alabilirim.. medcezir caramel brown nasl peki barbie browna benziyor mu?

Yaok tatlım, caramel brown solotica ocre renginden bir tık daha açık bir ton veriyor.
Mel rengi gibi yok açıkçası desioda. Biraz daha açığı var..
Bir de forrest green var, videolarını ekledik bak, izle istersen:KK34:

Yaok tatlım, caramel brown solotica ocre renginden bir tık daha açık bir ton veriyor.
Mel rengi gibi yok açıkçası desioda. Biraz daha açığı var..
Bir de forrest green var, videolarını ekledik bak, izle istersen:KK34:

çok sağol canm teşekkür ederim baktım hepsine hepsi birbirinden güzel sen hangisini alacaksın?

tekrardan güle güle kullan harika görünüyor solotica crsytale daha çok benziyor videolarda ama daha net bir ton pupilde göze hiç batmıyor geniş fln yazıyordu hep yorumlarda ama sanki o kdr değil, çok beğendim yaa çok yakışmış ama bir sürü foto istiyorum birsürü:)

Teşekkür ederim canım:KK16: Pupili gerçekten kötü değil, gözle kaynaşıyor. Benim kendi gözüm pupilden bakınca ela yeşil gibi durmuş hatta bayaa karışmışlar:KK9: Halbuki koyu renk gözüm. En en en bayıldığım tarafı rahatlığı. Yarın bütün gün takıcam:KK1: Bol bol fotoğraf çekerim koyarım.

off. müthiş duruyor renk doku. çok güzel. çok doğal. evet. bende alacağım.. bayıldım canım. güle güle kullan..

Sağol canım al al çok güzel, miyop gözler için de varmış Medo'yla sormuştuk senin için.

Harika olmuş kuzum :nazar::KK17::KK16:

Sağol kuzum:KK16:

kızlar ,bu lenslerde hare var mı?

Bende merak etmiştim bunu:) hare var mı ve gözü az da olsa büyük gösteriyor mu?

Kızlar haresi var ama çok doğal bir hare. Öyle kalıp gibi değil. Lensin çapı büyük, o yüzden büyük gösterdi benim küçük gözlerimi :KK53: Bütün gün gözümdeydi bugün çok rahattt:KK16:

$IMG_1779.JPG $IMG_1782.JPG $IMG_1785.JPG $IMG_1788.JPG $IMG_1789.JPG $IMG_1828.jpg Güneşte, gölgede heryerde çektim:KK53: Güneşe bakamadığım için kısık kısık bakmak zorunda kaldım.

harika olmuş bunlar, forest green mi bu ? çok rahat olması da harikulade :KK31::KK31: bütün opmar şubelerinde var mıymış bunlardan? numaralılar ellerinde mi yoksa siparişle mi getiriyorlar?

Son düzenleme:
harika olmuş bunlar, forest green mi bu ? çok rahat olması da harikulade :KK31::KK31: bütün opmar şubelerinde var mıymış bunlardan? numaralılar ellerinde mi yoksa siparişle mi getiriyorlar?

Var canım..Ellerinde olmayanları da siparişler getirtiyorlar..Ama yurt dışındaki resmi sitesinden değil, opmar ana müdürlükten..

bu marka benimde ilgimi çekmiyor değil,sanırım solotıca kadar doğal değil? (en azından koyu renk gözlerde)

desio desert ve forest green renkleri koyu ve açık renkli gözlerde daha fazla ve ayrıntılı fotolar için ]

$1233985_545956195459720_99301227_n.jpg $1006148_486857588057245_1033876686_n.jpg
$935670_489061861149154_1175308597_n.jpg $935073_490191744369499_428893549_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X