deterjandan mahvolan kıyafet problemi..

Ucuz detrjandan tasarruf yapayim derken kiyafettn olup hic tasarruf yapamican..illki ucuz olsn dersen kotunun iisi alo al derm.en azindan digerlrine gore daha ii
aynen öyle oldu canım. ve gerçekten hepsi iyi markalardı. bir kere alır senelerce giyerdim yepyeni. bi tasarruf edeyim ufak şeylerden dedim hüsran oldu. gıdanın ucuzu zaten alınmaz. demek ki neymiş tasarruf deterjandan edilmezmiş.

Bu arada ben acenin deterjanini hic gormedim yada dikkat etmedim
Camasir suyu katkili olmasin
Yada leke cikarci etkisi vardir leke bulamayinca rengini cikartmistir
çok ucuzdu vanım aldandım. ace bahar kokulu. çamaşır suyu katkısı olsa belirtirdi. ben okudum renklilere falan da kullandım. yani beyazlar için diye belirtilmemiş. hem her şeyi geçtim eğer öyle olsa beyazları temizlemesi gerekmez miydi. berbat..

persil migrosta çok indirimdeydi aldım ve beğendim, özellikle kokusu güzel.
çamaşırların rengi suyla da alakalı, makinenin aldığı su temiz mi. bazen tesisatların eskiliğinden dolayı paslı ya da çamurlu su da olabiliyor.
omo ariel gibi deterjanlarda sorun yok canım..belli aralıklarla makineyi de temizliyorum temizleyici ile.

kızlar happycenter deterjanlarda fiyatları baya düşürmüş. bişey yoktur dimi sahte falan değildir? sahte mi yoksa orda hep düşük fiyatlı mı?

mesela omo orda çok daha ucuz. sıvısı da tozu da.. kullanan ya da ordan alışveriş yapan var mı?

kızlaaaar vazgeçtimmmmm:) happyden daha ekonomik oluyr. migrosta şuan kampanya vr bilginizee:) ayyy nasıl mutluyumm. omo 6 kg + 1440 ml yumoş konsantre 25 lira. color il activefrsh aldımm:)

öncelikle geçmiş olsun canım bence senin kullandığın deterjan çamaşır suyu katkılı bir deterjan siyahlarını mahvetmiş doğal olarak zaten deterjan bulmuşsun gözün aydın :KK9::KK9::KK9: siyahlar için sıvı önermem sadece nedenine gelince soğuk havalarda zor kuruduğu zaman o güzel koku yerini iğrenç bir sası kokusuna dönüşüyor ve o koku gitmiyor

öncelikle geçmiş olsun canım bence senin kullandığın deterjan çamaşır suyu katkılı bir deterjan siyahlarını mahvetmiş doğal olarak zaten deterjan bulmuşsun gözün aydın :KK9::KK9::KK9: siyahlar için sıvı önermem sadece nedenine gelince soğuk havalarda zor kuruduğu zaman o güzel koku yerini iğrenç bir sası kokusuna dönüşüyor ve o koku gitmiyor
Canım çamaşır sulu olsa yazardı ve zaten beyazlarda daha vasattı:KK43: sağoll:) şuan makinede çamaşırlarım omoyla misler gibi oluyo:)) bir de buram buram deterjan paketi kokup nefesimi tıkamayaydı:)

bence marketlerdeki promosyonları takip edin özellikle büyük marketlerde deterjanlarda çok güzel indirimler oluyor ben 50 tl üstüne çok kez omo nun sıvı deterjanlarından falan almışımdır yani öyle şeyleri takip edin,siyahlar için bingonon siyahlar için olan sıvı deterjanını kullanıyorum denemek maksatlı almıştım güzel bi ürün,renkliler için arielin sıvı deterjanını,beyazlar içinde omonun sıvı deterjanını kullanıyorum valla beyazlarım beyaz gibi renklilerimdede en ufak bir solma falan olmadı deterjan işinde ucuza kaçmayın sonuçta üzerinize giydiğiniz kıyafetleri yıkıyorsunuz

ben bingodan çok memnunum hem kokusuda çok güzel bide yumuşatıcısınıda beraberinde kullandığınız takdirde harika kokuyor.. bir de tabi internetten arada bi sipariş verdiğim alo var onuda kampanyadan alıyorum çamaşırlar üzereindeki etkileri harika..

X