DİAFORMİN KULLANANLAR

msenaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
82
8
24
Merhaba arkadaşlar biraz kilom var ve amh testim 5.7 çıktı. Doktorum pikassos ve diaformin verdi. Diaformin 2-3 sonra yan etkilerini gösterdi ama sürekli halsizim şuan. Yemek yemeyi çok seven biri olarak öğünler kabus gibi. Zevk almıyorum sürekli zorluyorum ilaç kullanacağım için. Böyle şeyler yaşadanızmı yan etkilerdede var iştahsızlık ama ne kadar sürer tahmini ?

Merhaba arkadaşlar biraz kilom var ve amh testim 5.7 çıktı. Doktorum pikassos ve diaformin verdi. Diaformin 2-3 sonra yan etkilerini gösterdi ama sürekli halsizim şuan. Yemek yemeyi çok seven biri olarak öğünler kabus gibi. Zevk almıyorum sürekli zorluyorum ilaç kullanacağım için. Böyle şeyler yaşadanızmı yan etkilerdede var iştahsızlık ama ne kadar sürer tahmini ?
Kimse yokmu arkadaşlar

insulin direnci icin doktor banada bu ilaci verdi bende sirf ilac almak icin yemek yiyorum ki yemek yemek benim.icin büyük bi zevkti 3 gündür kullaniyorum sahurda o kadar az yedimki ilac icmek için ve suanda midemin bulantisindan yemek görmeyi birak düşünmek bile istemiyorum daha once insulin direnci icin farkli bi ilac kullanmistim zamanla geciyo ama sanki bende 1 ayi bulmustu diye hatirliyorum ama cok kilo veremesemde sanki o gobegimin sisligi inmişti

X