Diane 35

bende lisede kullandım bi dolu kilo aldım suan veremiyorum ...
canım seni bilmiyorum ama ben kullandığım süre içinde hiç almadım ama hep kilo konusunda titiz kaldım fakat ilacı kestiğimde inanılmaz kilo almaya başladım anlayacağın hre halükarda kilo yapıyor

bende kullanıyorum 1 yılı askındır pko için adetlerim düzenledi tüylenmemde vardı bazı yerlerimdeki tüyleride döktü çok faydasını görüyorum çok kilo aldırıyo ama mecburum kullanmaya çünkü bırakınca adet olamıyorum

demekki herkesin bünyesi ile alakalıbende hiç tüylenme yapmadı ama bıram
kınca acayip kilo aldırdı

ben hemen hemen 5 veya 6 yıl kullandım genç kızdım henüz problemler başladığında adet dünsensizdi kıllanma oldu yüzümde falan saçlar hep yağlı sebebi erkek hormonlarımın fazla çalışması
diane35 gerçekten güzel düzene sokuyor yeni tüy çıkartmıyor sivilceler yok oluyor
ama benim kadar uzun süre kullanma derim 2,5 yıllık evliyim ve 6aylık evliyken adetten hep kesildim diane 35 çok ağır bir haptır şimdi aynı firmadan ama birazcık daha hafif olan Yasmin kullanıyorum ve süper herkese tavsiye ederim
ha bu arada bu tür haplar kendi kilo yapmıyor sadece iştah açıyor yani kendini kontrol edersen herşey yolunda gider

sende işe yaramış olmasına çok sevindim ama ben hastalığımı bilmeden yıllarca kullanmışım çokpişman oldum ama iş işten geçti şuandada çok kilo aldım bırakınca pişmanlığım bilmeden yalnış yere kullanmam

herkese geçmiş olsun.. bende kullandım doktorum yüzümdeki sivilceler, akıntı ve adet düzensizliği için vermişti..ve şu anda yüzüm mükemmel, 3ay önce yüzüme bakmaya dayanamazdım düşünün..adet düzensizliğim de ortadan kalktı kısacası bana yaradı ...tüylenme vs. ekstra bir durum yaşamadım.. inşallah sizdede işe yarar..sağlıklı günler

herkese geçmiş olsun.. bende kullandım doktorum yüzümdeki sivilceler, akıntı ve adet düzensizliği için vermişti..ve şu anda yüzüm mükemmel, 3ay önce yüzüme bakmaya dayanamazdım düşünün..adet düzensizliğim de ortadan kalktı kısacası bana yaradı ...tüylenme vs. ekstra bir durum yaşamadım.. inşallah sizdede işe yarar..sağlıklı günler
sanada geçmiş olsun arkadaşım bari hiç değilse yaradığını söyleyen birkaç kişi çıkıyor ama ben birdaha asla kötükedihüso

kızlar bende kullandım 3 ay boyunca adet düzensizliği için şimdi düzene girdi.
ve ben hiç kilo almadım insandan insanada değişir tabi...

selam kızlar bende 1 yıl yasmin kullandım.3 gün gelen adetim1 güne indi ve kahverengi leke olark geldi sadece.sonra 1 yılda diane 35 kullandım.onu kullanırken de 4 kg aldım.dr bıraktırdı.(diyet yapmama rağmen)4kg daha aldım.asıl kilo bırakıldıktan sonra alınıyormuş.kilo sorunu olanlara önermem.

evet canım işte meselede burda zaten kullanırken herşey gayet güzel iş bırakmaya gelince sanki bıraktın diye senden intikam alıyor resmenkafamçokkarıştı

TABIRI CAIZSE DIANE 35 E SAVAS ACTIM HER ILGILI KONUYA ASAGIDAKINI YAZIYORUM LUTFEN OKUYUN :
merhaba ben de 4 ay boyunca adet olamadigimi bilirim. ama metmorfin kullaniyorum 1 yili gecti gayet duzenli oluyorum. daha once diane35 adinda bas belasi bir ilac vermislerdi goguslerimi kocaman yapti killandim ve kilo aldim uykudan gogus agrisiyla uyandigimi bilirim. sakin diane35 i doktor yazsa bile almayin bu ilac ve benzerleri icerigindeki tehlikeli maddeler yuzunden yurtdisinda bir cok ulkede yasaklanmis. faydasindan cok zarari var. herkeste yan etkisi benim kadar olmayabilir hatta iyi de gelebilir ama boyle zararli ilaclar alip vucud sisteminizi bozmayin. turkiye'de hangi akla hizmet bu ilaci veriyolar bilmiyorum tamamen ilac firmalarinin kurbani oluyoruz onlar para kazansin diye bu tehlikeli ilaci doktorlar bize yazip duruyolar. polikistik over hastaligi tam bir kisir dongudur. bazi hastalarda once sismanlatir ve siz sismanladikca da hastalik daha kotuye gider ve adet gorme donemi daha da uzar. ve bircok hastada insulin direncine bagli olarak giderek daha fazla istah olur. Metmorfin icerikli ilaclar bu fazla insulin salinimini durdurur ve bu yolla kilo vermeye baslarsiniz. ve kilo verdikce pko kisir dongusu kirilmis olur ve adet gorme suresinin araligi azalir. metmorfinin hic bir yan etkisi yok sadece ilk baslarda alisma doneminde ishal gibi tepkiler olur ama sonra alistikca gecer. metmorfini pko ya da seker hastasi olmayan normal saglikli insanlar bile kilo vermek icin kullaniyor hatta saglik sorunu olmayan doktorlar bile. ben metmorfine basladigimdan beri 12 kilo verdim. istedigimi yedim rejim yapmadan. cunku istahi kesiyor sekeri duzenliyor. herkese gecmis olsun

ben bu ilacı kullandım adetime 4-5 gün kala ilişki sonrası kanamalarım oldu regl oldum ama tam oldu sayılmaz kanama şeklinde 6. günüm ve hala kanamam devam ediyor metebolizmamı bozdu sanırım :gitme:

yani ne yapacaz kullanmyacakmıyız bugün doktora gittim son adetlerimin düzensizleşmesi ve şeklinin değişmesi yüzünden doktorum gynelle verdi diane35 in bi türü die okumuştum yani anlamadımki ben napmalı??

arkadaşlar kullanmayın diane 35...nolursunuzzz....5sene önce dengemi alt üst etti,hala tık yok..sabah doktora gidicem..yeni tedaviye başlıcam...diane35 derse asla ve asla kullnmıycam..sizde kullnmayın..kulak verin diane 35 mağdurlarına...

ben adet düzensizligi için yasmin kullandım we 6 ayda 8 kilo aldım bıraktımmm... etrafımdakiler diane35 yan etkisi en az olan diyo bnmde kafam cok karıstı yaa acaba ne yapsam ayrıca bnde kist war onların yok oolmasına da yardımcı oluyo diye duydum ama bilmiyorum ki =(( niandan beri kilo wermeye calısıyorum we neyse ki 7 kilo werdim şimdi tekrar almak istemiyorummmm

Yaklaşık on dört yıl kullandım Diane35'i, başlama sebebim ergenlikteki sivilcelerdi. Eczane tavsiyesiyle başlamıştım hapa. Bende kıl tüy ve kilo problemi yaşatmadı. Sonra bir doktor arkadaşım mutlaka bırakmalısın artık dedi. Uzun süreli kullanılan doğum kontrol haplarının çocuk sahibi olma konusunda zorluklar çıkaracağını söyledi. Cilt problemleri de yaşatabilir dedi. Tabii dinlemedim arkadaşımı devam ettim yine. Çünkü kullanım amacım artık sivilce sorunu değil korunma amaçlıydı. Bıraktığım anda ne kadar haklı olduğuna iş işten geçtikten sonra anladım.

Son düzenleme:
peki sende ne gibi yan etkileri oldu kilo alımı faln mı?genelde 1 yıl kullanımda 6 ay ara werin sonra kullanın diyolar.öyle olunca bebek acısından pek sorun olmuyomuş ama bilemiyorum işte kimseye güwenilmiyo kiii

ben diane35 kullanıyorum ve ilk kutu yeni bitti ama son 2hapı kaldığı zaman kahverengi bi akıntı oldu.1 gün biraz fazla 2. gün azdı..birkaç gün sonra adet olmam lazım..sizde de böyle bişi oldu mu?neden kahverengi akıntı oldu? doktor pco için vermişti ama benim her ay adetlerim düzenli olurdu ve ultrasonda da bişi görmemişti ,hormon tahlilinde çıkmıştı

Ben de 1 sene diane 35 kullandım. Kullandığım süre boyunca hiç kilo aldırmadı bana göğüs şişkinliği dışında da bir yan etkisi olmadı. 1 yıl kullandıktan sonra bıraktım ve 4- 5 kilo aldım hem de 1 ay içinde ben de hayret ettim. hapı bırakmam hormonlarımı iyice bozdu sanırım. Hormonlar düzene girene kadar beklicem sonra doktora giderim. Demek ki bu hap bıraktıktan sonra kilo aldırıyor valla hayret ettim.
ve bir daha doğum kontrol hapı kullanmamaya da karar verdim. Çok güvendiğim doktor olan Mehmet Öz de bu konuda olumsuz şeyler söylüyor zaten. Dışarıdan kendinize boşuna hormon yüklemeyin diyor.

X