Diane 35

4 aydır diane 35 kullanıyorum..küçücük bir kist için 6 ay bu ilacı içmemi söyledi doktor..ama bu aydan sonra içmeyeceğim.yıllardır saat gibi işleyen adetim bir kere aksadı diye 6 ay doğum kontrol hapı içmek zorunda değilim.bırakınca adet görmezsem bir kaç doktora gideceğim size de tavsiyem tek bir doktora gitmeyin..
ilaç iştahımı açtı,çok açtı,,,dikkat etmesem çok kilo alacağım..bir de vücutta şişlik sanki iğne batırsam patlayacağım..ve yüzümde kırmızı kabartılar çıktı..ve aşırı hassaslık,alınganlık,stres..tavsiye etmiyorum kesinlikle..

benim de bekarken prolaktin hormonum aşrı yüksekti.doktor bunu verdi.90 kiloydum bu arada.ilaca başlayınca düzenli adet olunca moralim de düzeldi.ve 55 kiloya düştüm.7 8 ayda.bırakınca kilo da almadım.adetim düzene girdi çok şükür.evlendim hemen hamile kaldım.

DıANE 35 BENı MAHVETTı.. KIZLAR SAKIN KULLANMAYIN
3 ay önce pco tanısıyla doktor bu ilacı vardi.. kullandığım süre içinde yemek kokusundan şampuanın kokusuna sabun kokusuna kadar hepsinden nefret eder oldum. gündüz 2 de içiyordum ilacı akşama kadar öğürmekten bihal oluyordum. yemek yiyemedğim halde vücudum her geçen gün şişti.. parmaklarım bile davul gibi oldu.. ayrıca sivilce ve tüylenme vardı. tüylenmede gözle görülür bişey hissetmedim fakat sivilcelerim iyice çoğaldı bu sürede... hiç bi şekilde aynaya bakmak istemiyorum hem sivilcelerim yüzünden hemde enine giden vücut hatlarım yüzünden.... ayrıca depresif ruh hali, stres, duygusallık ta cabası (gerçi buna bütün d. kontrol hapları yol açar diye biliyorum) 3 kutu bitirdim bu şekilde, sonra doktorumla görüşüp yasmine geçtim.. şimdilerde daha rahatım.. allahım kurtar beni bu hastalıktan..

kızlar bende 3 ay boyunca adet düzensizliği için kulladım..
adet düzensizliğimede iyi geldi..
ayrıca 72 kilodan 86 kiloya çıktım 3 ayda acaip kilo aldırıyo
kesinlikle tavsiye etmiyorum:eek:lmaz:

ben senelerce kullandım hiçbir faydasını görmedim adet olmuyordum ve tüylenme çok bende ama diane35 bende işe yaramadı ve şimdi 2.5 yıllık evliyim hiçbirşey kullanmadığım halde 28 günde bir adet oluyorum hormon değerlerim normal seviyede ama tüylenme halen devam ediyor epilasyonla onlardanda kurtulmaya çalışıyorum.

offf kızlar ya cok kötü bu hormon haplarııııı :gitme: bnde yasmin kullanmıştım inanılmaz kilo aldrdı..işin kötü yanı bırakınca da hemen gitmiyo o kilolar..hapın etksni wücut atana kadar kalıyo ne diyetler yaptım da daha tam anlamyla weremedim offfffffffffffff kmse kullanmak zorunda kalmaz umarımmmm

Yan etkileri çok fazla olan bir ilaç.Bende bir ara kullanmıştım ödem yapıyor ve karaciğerin fonksiyonlarını bozuyor kullanmayın derim. Sanırım bu ilaç yurtdışındada yasaklanmış ..

dıane 35 hakkında bır olumlu yorum duymadım kullanmaya basladıgımdan berı...
2. kutudayım bende daha cok psıkolojık yonde yan etkı yaptı bana.

bn diane kullanmadım ama yasmin kullanmıştım o da resmen bunalıma sokuyodu bni yaa kullandgm dönemde biri bişey dese de bagrsam kızsam modundaydım..

yaklaşık 3-3.5 yıl kadar kullandım.Ama zaman zaman bıraktım tabi.Çünkü Diane35 yan etkileri fazla olan bir ilaç benim midemi mahvetti.Kilo falan almadım ama bıraktıktan sonra da bir faydasını göremedim.Şuanda 3 aydır kullanmıyorum.Bende şaşırmış durumdayım doktorların bazısı kullan bazısı da kullanma diyor.En sonunda kullanmamaya karar verdim ve soğan suyu içiyorum şimdi.Sonuç olarak ilacın kesin bir faydası yok hatta zararı var; olabildiğince uzak durmaya çalışın derim ben...

dr.lar mı bunu genelde düzensiz adet gören tüp hastalara veriyorlar sanırım ama şu ana kadar okuduklarımdan görüyorum ki herkeste farklı sonuçlar vermiş..ben de kullandığımda hem kg hem aşırı sinir yaptı bu ilaç ve bıraktım.sonuçta nereye kadar kullanıcam dedim....başka bir yolu yok muu düzenli adet görmenin:KK43:( soğan suyu demyin o daha da beterrr:KK43:

dr.lar mı bunu genelde düzensiz adet gören tüp hastalara veriyorlar sanırım ama şu ana kadar okuduklarımdan görüyorum ki herkeste farklı sonuçlar vermiş..ben de kullandığımda hem kg hem aşırı sinir yaptı bu ilaç ve bıraktım.sonuçta nereye kadar kullanıcam dedim....başka bir yolu yok muu düzenli adet görmenin:KK43:( soğan suyu demyin o daha da beterrr:KK43:

sogan suyunu bnde icemedim yaaa kafamçokkarıştı aktardan hayır tohumu almaya gtmiştim o bna bi bitkisel karısım werrdii adet sorununa cok ii gelir dedi..her kadının kulkafamçokkarıştılanması lazımmış kist falan oluşunca atılmasına yardımcı oluyomuşş..bn kulllandım gercekten de adetim düzene girdi..tawsiye ederim yaniii.. lokman hekim warya ordan almıştımmmm

sogan suyunu bnde icemedim yaaa kafamçokkarıştı aktardan hayır tohumu almaya gtmiştim o bna bi bitkisel karısım werrdii adet sorununa cok ii gelir dedi..her kadının kulkafamçokkarıştılanması lazımmış kist falan oluşunca atılmasına yardımcı oluyomuşş..bn kulllandım gercekten de adetim düzene girdi..tawsiye ederim yaniii.. lokman hekim warya ordan almıştımmmm

her aktarda bu tür bir karışım var mıdır peki?söylediğimizde verirler mi acaba??

evet hayıt tohumu da çok iyi diyolar ama bana tadı çok kötü geldi devam edemedim ,bırakmak zorunda kaldım. Soğan suyu da çok kötü ama o daha içilebilir gibi geldi.Kişiden kişiye göre değişebiliyor demekki...

her aktarda bu tür bir karışım var mıdır peki?söylediğimizde verirler mi acaba??

diger aktarlardan haberim yok bn lokman hekim adlı aktardan almıştım bilmiyorumkismile hayıt tohumunu sordgumda adet düzenslgi için bu daha iyi dedi.. istersen bi sor aktara adet düzenszligi için diye

evet hayıt tohumu da çok iyi diyolar ama bana tadı çok kötü geldi devam edemedim ,bırakmak zorunda kaldım. Soğan suyu da çok kötü ama o daha içilebilir gibi geldi.Kişiden kişiye göre değişebiliyor demekki...

bnm kullandgm bitki karısımının tadı gayet iyi bitki cayı gbi aynı acı falan degil..yani tawsiye ederim bayanlar cidden işe yaradı bende

ben yıllarca kullandım. bırakır bırakmaz adetim eski haline dönerdi. ben çok kiloluydum o dönemde kendim kilo verdim dianeye ihtiyacım kalmadı çok şükür. şimdi adını duyunca bilr tüylerim diken diken oluyor.

kızlar ben 2.5 yıldır kullanıyorum son zamanlarda mide bulantısı yapmaya başladı bu hap hormonları düzelmesi için verildiğinden artık hormonlarımın düzelmesi sebebiyle mide bulantısı yapabileceğini düşünmeye başladım :) kıllanma sivilce den artık eser yok kilo anlamındada bende hiçbir değişiklik olmadı hala 52 kg yim :)
tek endişem uzun yıllar kullanılması sakıncalı olabiliyormuş 2 yılda bir korunma yöntemlerinin değiştirilmesi gerekliymiş bu nedenden dolayı dr ye gideceğim diğer yandan diana 35 benim kurtarıcım dı :KK70:

4 ay oldu kullanalı ilaçlardan nefret ediyorum!!! Aşırı yemememe rağmen kilo aldırdı bu ilaç bana 5 kilo kadar ama doktor ilacı kullanarak zayıflamam gerektiğini söylemişti.. Ama bu çok zooooooor :KK43:

X