Diş mi baska bir sey mi ?

Anladım. Bebekken birşeyden çok mu korktu yada kaza filan geçirdiniz mi? Travmatik durumlar yaşayan bebeler böyle davranışlar gösterebiliyormuş
Bardakla sorunu yoksa hafif tanesiz çorbaları et-tavuk suyunu bardaktan içer mi acaba
Yoğurt yiyorya bir süre ayrana alışsa sonra ayranı sadece suyla değilde az da et suyu katarak filan yapsanız zamanla alışır mı acaba
Hayır çok gezen bir bebekti pandemi de eve kapandik akşamdan akşama babası tüm gün de benden başka hiç kimse görmedi. Tatları fark ediyor malesef daha önceden hafif bir katmayı denedim olmuyor. Bu sefer elimdeki yoğurttan da olurum 🥺

Hayır çok gezen bir bebekti pandemi de eve kapandik akşamdan akşama babası tüm gün de benden başka hiç kimse görmedi. Tatları fark ediyor malesef daha önceden hafif bir katmayı denedim olmuyor. Bu sefer elimdeki yoğurttan da olurum 🥺
Yemek seçen insan çok ama sadece yoğurtla beslenen insan yok, eninde sonunda düzelecek vakti gelmemiş henüz demekki, biraz daha sabır….bu da iyi birşey aslında küçük adam hafif bir tadı bile ayırdedebiliyor Maşallah ya tat alamasaydı dimi

X