Diş teli ile ilgili soru, sorun ve deneyimleri paylaşalım

pekiii ücret ne kadara mal olacak canım sana ?? doktor ismi verebilir misin ?

birde teller cıktıktan sonra damaklık filan kullanma varmıs kullancakmısın ?

evet bi sürede damaklık kullanacağım ama benim için önemli olan tellerin kötü görünümünden kurtulmak :KK76: şuan yaptığım ödemeler 3000-3500 civarında yaptırdığım işlem başına ücret ödüyorum... benim doktorum ağustos sonunda oradan ayrılacak o yüzden doktor öneremem. ama bende çok araştırmıştım en iyisinin başkent olduğu sonucuna vardım. ben çok memnun kaldım sanada tavsiye ederim... Ayrıca benim doktorum da özel bir yerde çalışacak yerin adını unuttum ama adresini istersen özelden yazabilirim... yada istersen sonra hatırlat ben zaten doktorumdan telefonunu yerin adını vs alacağım sanada haber verebilirim...

evet bi sürede damaklık kullanacağım ama benim için önemli olan tellerin kötü görünümünden kurtulmak :KK76: şuan yaptığım ödemeler 3000-3500 civarında yaptırdığım işlem başına ücret ödüyorum... benim doktorum ağustos sonunda oradan ayrılacak o yüzden doktor öneremem. ama bende çok araştırmıştım en iyisinin başkent olduğu sonucuna vardım. ben çok memnun kaldım sanada tavsiye ederim... Ayrıca benim doktorum da özel bir yerde çalışacak yerin adını unuttum ama adresini istersen özelden yazabilirim... yada istersen sonra hatırlat ben zaten doktorumdan telefonunu yerin adını vs alacağım sanada haber verebilirim...

damaklık süreç ne kadar takacaksın canım peki oda hep aralıksızmı olcak teller gibi ??

doktoru burdanda veya özelden yazarsan sevinirim canım ...

Kızlar merhaba. ben tel için mustafa bey e gittim ona taktırmayı düşünüyorum 2400 tl fiyat verdi fakat ben yazılanları okudum porselen,şeffaf gibi imkanlarda varmış. Dr.Mustafa Kocaağa ya porselen şeffaf tel taktıran varsa yorumlarını ve fiyatlarını paylaşabilir mii?

Kızlar merhaba. ben tel için mustafa bey e gittim ona taktırmayı düşünüyorum 2400 tl fiyat verdi fakat ben yazılanları okudum porselen,şeffaf gibi imkanlarda varmış. Dr.Mustafa Kocaağa ya porselen şeffaf tel taktıran varsa yorumlarını ve fiyatlarını paylaşabilir mii?

bende doktor mustafa beye gıdıyorum 2.5 ay oldu ve 2.700 fıyat vermıstı
sıze 2.400 yenımı verıldı bu fıyat ? ve nasıl bır tedavı olucak alt ust dıs ıkısıdemı ?
seffaf yada porselenı tedavı uzar dıye tavsıye etmemıstı ..

merhaba arkadaşlar..bende diş teli taktıracağım.21 yaşındayım ve tanıdık vasıtasıyla 1000 euro'ya..doktor telleri takmadan önce 20'lik dişlerimin hepsinin çekilmesi gerektiğini söyledi ve bu çekimlerin ücreti ayrı tabi..sizdende 20lik dişlerinizi çektirmeniz istendi mi ve çekim ücreti ayrımıydı?

evet canım peki nakitmi ödedin birde tel takılmadan önce 20lik diş çekimi veya aklıma gelmeyen her sey dahilmiydi ?

benim hem alt hem üst sadece üstler 2.800-tl imiş.üste şeffaf taktı ,alta metal taktı 1.000 tl toplamda 3.800 .aslında nakit fiyatıymış ama 2.000 1.ay. da kalan 1.800 tl'yi de 2.ayda anlaşarak ödedim.şeffaf- metal fiyat farkı olmadığını söyledi.altlarda çarpıklık daha fazla olduğu için metal taktı.ilk muayeneden sonra diş çekimi için not yazdı.özelde çektirdim.çekim yapmıyomuş.başka da bir ödeme çıkmadı.

benim hem alt hem üst sadece üstler 2.800-tl imiş.üste şeffaf taktı ,alta metal taktı 1.000 tl toplamda 3.800 .aslında nakit fiyatıymış ama 2.000 1.ay. da kalan 1.800 tl'yi de 2.ayda anlaşarak ödedim.şeffaf- metal fiyat farkı olmadığını söyledi.altlarda çarpıklık daha fazla olduğu için metal taktı.ilk muayeneden sonra diş çekimi için not yazdı.özelde çektirdim.çekim yapmıyomuş.başka da bir ödeme çıkmadı.

siz herhangi bir diş çekimi yaptırmadınız mı tel takılmadan önce? 20lik dişleri filan..

siz herhangi bir diş çekimi yaptırmadınız mı tel takılmadan önce? 20lik dişleri filan..

Sevgili elifos,
Benim herhangi bir dişim çekilmedi ve doktorum tedavim bittiği zaman çekimlerin olup olmayacağına karar vereceğimizi söyledi. Senin çekimlerin şuanda yapılıyorsa, yüksek ihtimalle tehlike arzettiği şimdiden belli olmuştur. Bildiğin gibi 20'lik dişler çabuk çürür ve çene yapın zaten darsa daha da sıkıştıracağı için, teller yüzünden yerinden de oynayamayacağı için ağrı, sancıya sebep olacağından dolayı şimdiden almanın daha doğru bir karar olduğu kanısına varmış olabilir senin doktorun. Benim iki adet 20'lik dişim gömülüydü, bu da ayrı bi sebep olabilir çünkü bazı insanlarda 20'lik dişler bazen çok geç çıkıyor, ve o zamana dek herhangi bir kaza olması, dişlerimden birini kaybetmem durumunda kullanılabilecek bir diş seçeneği oluyor. Her ihtimali düşünmeli yani doktor.

Umarım senin için en iyi ihtimal budur ve doktorun bu yüzden böyle bir karar almıştır.

çok teşekkür ederim cevabınız için..çene yapım dar galiba o yüzden çektirmemi istedi doktor. çünkü 20 lik dişlerim henüz çıkmadı 3'ü yarı gömük,1i ise gömük.ilerde çıkma ihtimalleri çok yüksek.ben tedavi olduktan sonra çıkarlarsa dişlerimi tekrar mahvedebilirler..

yeni verildi ama maltepede ufak bi diş kliniğine geliyor ben oraya gittim sanırım o yüzden fiyatı biraz daha düşük..alt üst olacak..tamam o zaman teşekkür ederim bende buradaki yorumlardan görerek sordum ama ne yapalım 1,5 sene dayanıcaz artık

bende doktor mustafa beye gıdıyorum 2.5 ay oldu ve 2.700 fıyat vermıstı
sıze 2.400 yenımı verıldı bu fıyat ? ve nasıl bır tedavı olucak alt ust dıs ıkısıdemı ?
seffaf yada porselenı tedavı uzar dıye tavsıye etmemıstı ..

yeni verildi ama maltepede ufak bi diş kliniğine geliyor ben oraya gittim sanırım o yüzden fiyatı biraz daha düşük..alt üst olacak..tamam o zaman teşekkür ederim bende buradaki yorumlardan görerek sordum ama ne yapalım 1,5 sene dayanıcaz artık

benim doktorumda mustafa kocaağa şeffaf braketleri 2700 e taktırdum 4 ay bitti.bu ay lastıik takıldı ilk çok zorlandım tabiki onada alışılıyormuş.

$lastikli ağız.jpg

Arkadaşlar nette dolaşırken bu şahsın ağzının vahim halini gördükten sonra kendi lastiklerimden şikayet etmekten vazgeçtim,
gayet rahatım lastiklerim hiç de o kadar bunaltmıyo canııımmm beterin beteri varmış:KK17::KK17::KK17:

X