Dişil enerjim yok gibi hissediyorum

Ya eşofman altı da giyerek feminen olabilirsiniz ama kombin olayı iyi olmalı parçaların birleşimi iyi olmalı ayakkabı seçimi çok önemli elinize aldığınız çanta ne bileyim hepsi bir bütün

Kızlar , annem böyle süssüz püssüz erkeksi bi kadındı sanırım babam yüzünden kadın dişi dişi olamadı ailem zaten travmalar dolu.. Zorlu çocukluk geçirdim şiddet vs. Sonra bir evlilik yaptım boşandım. Şimdi bir erkek arkadaşımda var ama ilişkimiz pek sağlam değil. Genel olarakta depresyona girip çıkıyorum. Ama asıl sormak istediğim ben biraz daha kadın kadın olmak istiyorum. Sanırım evde böyle bir rol modelim olmadığı için eksik kaldım.

Memem düz olduğu için estetik yaptırdım daha yeni. Oje sürmeye başladım ama hala kıyafet saç baş konusunda nasıl desem üşeniyorum takıyorum mandal toka çekiyorum eşofman altıma ama bu rahatlığı da sevsem de iyi hissetmiyor. Şöyle dişi dişi kadın kadın olmak istiyorum. Yolda hep kızlara bakıyorum herkes bakımlı feminen ben böyle napıcam ? Annem gibi olmak istemiyorum dedikçe yaşım 28 bi baktım anneme benziyorum.. Kendime bakmayı nasıl öğrenebilirim
Benim de hayat enerjim yok gibi

Kızlar , annem böyle süssüz püssüz erkeksi bi kadındı sanırım babam yüzünden kadın dişi dişi olamadı ailem zaten travmalar dolu.. Zorlu çocukluk geçirdim şiddet vs. Sonra bir evlilik yaptım boşandım. Şimdi bir erkek arkadaşımda var ama ilişkimiz pek sağlam değil. Genel olarakta depresyona girip çıkıyorum. Ama asıl sormak istediğim ben biraz daha kadın kadın olmak istiyorum. Sanırım evde böyle bir rol modelim olmadığı için eksik kaldım.

Memem düz olduğu için estetik yaptırdım daha yeni. Oje sürmeye başladım ama hala kıyafet saç baş konusunda nasıl desem üşeniyorum takıyorum mandal toka çekiyorum eşofman altıma ama bu rahatlığı da sevsem de iyi hissetmiyor. Şöyle dişi dişi kadın kadın olmak istiyorum. Yolda hep kızlara bakıyorum herkes bakımlı feminen ben böyle napıcam ? Annem gibi olmak istemiyorum dedikçe yaşım 28 bi baktım anneme benziyorum.. Kendime bakmayı nasıl öğrenebilirim
Valla on bin para biriktirip üst dudak dolgusu yap ama öyle abartı olanlardan değil, seyret sonra feminenligi. Dünya kadar malın olacağına üst dudağın olsun

Kendim için yapıyorum ben küpeler kolyeler böyle seviyorum kokosluğu bazende salaş ruhuma göre gidiyorum valla.Benim için tamamsa tamamdır.Ben ruha bağlıyorum bu dişiliği.Bazen bir kadın görüyorum spor fakat bir enerjisi var vay diyor insan bazen bakıyorum çok şık giyinmiş bir kadın tepeden tırnağa bir enerjisi var sönük kalıyor.Yani ruhumuz besliyor o ışığı bence.İyi hissediyorsa insan kendini hep ışıl ışıl ne giyerse spor abiye salaş vs.Yani bir kot bir bluzla 10 topuklu ayakkabı gücünde kadınlar var .Güçleri içinden yaşam enerjileri den geliyor

Bence bu eril disillik sadece kiyafetle olan bir sey degil
Mesela benim amirim takim da giyer elbise de hatta ceket altina giydigi bluzlar cok şık ve feminendir, cogu zaman topuklu ayakkabi giyer ama tavri konusmasi ve hatta kafa yapisi o kadar eril ki erkekler bile kadin olarak göremiyorlar. Hatta Maho aga geldi mi derler 🤣🤣🤣

Ben de çok süslü degilimdir ne bileyim yazin elbise giyerim ama hep arkamdan ne nazik zarif kiz derlermis (bir abimiz soyledi) nahifsin de derler. En son gorustugum adamın yaninda da kendimi kadin gibi hissetmiştim yani o enerjisel olarak kadinsi hissetme durumunu yasadigimi söyleyebilirim ki oyle makyajli ya da şıkır şıkır da değildim.
Adi ustunde enerji... ruh hali ve yayilan aura ile alakali. Icinizden esofman giymek geliyorsa giyin ama mesela taktiginiz bir kupe ya da sacinizi toplama sekliniz bile o dişilik enerjsini karsi tarafa hissettirebilir.

Bakın konu sahibi de teyit etmiş karşıdaki erkek de eril enerjide olacak biz her zaman güçlü olmak zorunda kalmayacağız bazen bebeksi bazen prenses gibi hissetirmeli hayatımıza aldığımız erkek ☺️

Mız mız tripsel özgüveni düşük bir erkek karşısında dişil kalınamıyor.
o zaman bu mantıkla bakarsak hayatımızda erkek olmadığı dönemlerde dişil enerjimizi mi kaybediyoruz ?
allah aşkına insanın içinden gelen bir hissi de erkeğe bağlamayın ya

memlekette erkek kalmamış gibi elin saçma sapan tipini 1 sene boyunca hayatında tuttuysa onda dişil enerji zaten hiç var olmamış demektir .

o zaman bu mantıkla bakarsak hayatımızda erkek olmadığı dönemlerde dişil enerjimizi mi kaybediyoruz ?
allah aşkına insanın içinden gelen bir hissi de erkeğe bağlamayın ya

memlekette erkek kalmamış gibi elin saçma sapan tipini 1 sene boyunca hayatında tuttuysa onda dişil enerji zaten hiç var olmamış demektir .

Tekken zaten kimseye bağlı değil ama silah zoruyla biriyle olunmadığı için hayatındaki erkek dişilse erilleşiyor kadın ister istemez. Demek ki ben buna layığım ki bu hayatımda normali bu diyorlar.

O yüzden ya tek başına olucak dişil enerjideki kadın ya da eril enerjisi yüksek bir erkekle olcak.

Hemfikiriz çekmez zorunda değil böyle bir erkeği(!)

Tekken zaten kimseye bağlı değil ama silah zoruyla biriyle olunmadığı için hayatındaki erkek dişilse erilleşiyor kadın ister istemez. Demek ki ben buna layığım ki bu hayatımda normali bu diyorlar.

O yüzden ya tek başına olucak dişil enerjideki kadın ya da eril enerjisi yüksek bir erkekle olcak.

Hemfikiriz çekmez zorunda değil böyle bir erkeği(!)
ben de diyorum ki dişil enerjisi yüksek kadınlar zaten baktı ki karşısındaki adamda erillik az
ilişkiyi fazla uzatmadan ayrılıyorlar
konu sahibi öyle bi adama 1 sene katlandığına göre (1 sene uzun bi zaman bence) demek ki kendisinde de pek dişil enerji yokmuş
eril enerjiye daha meyilli kadınlar bi şekilde tutuyor böyle adamları hayatlarında
ki zaten konu sahibinin şikayeti de dişil enerjisinin az olduğu yönünde

ben aşırı aşırı dişillik fışkırtan bi kadın değilim ama tiksiniyorum mesela öyle adamlardan
şimdi bişeyler hatırladım arkadaş ortamındaki bazı erkeğimsilerle ilgili, valla kusasım geldi :KK70:

ben de diyorum ki dişil enerjisi yüksek kadınlar zaten baktı ki karşısındaki adamda erillik az
ilişkiyi fazla uzatmadan ayrılıyorlar
konu sahibi öyle bi adama 1 sene katlandığına göre (1 sene uzun bi zaman bence) demek ki kendisinde de pek dişil enerji yokmuş
eril enerjiye daha meyilli kadınlar bi şekilde tutuyor böyle adamları hayatlarında
ki zaten konu sahibinin şikayeti de dişil enerjisinin az olduğu yönünde

ben aşırı aşırı dişillik fışkırtan bi kadın değilim ama tiksiniyorum mesela öyle adamlardan
şimdi bişeyler hatırladım arkadaş ortamındaki bazı erkeğimsilerle ilgili, valla kusasım geldi :KK70:

Ben öyle fazlaca enercisi menercisi olan bir kadın değilim ama böyle tipleri kapıya köpek olarak bile bağlamam ... erkek dediğin biraz erkeğe benzemeli kardşeim yaf :KK51:

Ben öyle fazlaca enercisi menercisi olan bir kadın değilim ama böyle tipleri kapıya köpek olarak bile bağlamam ... erkek dediğin biraz erkeğe benzemeli kardşeim yaf :KK51:
ben artık uzmanı oldum ya öyle çakma erkekleri direkt anlıyorum
zaten o kadar basit ki anlamak
anında kendilerini belli etme gibi bi huyları var :KK53:

Bazi kuş türlerinin erkek olani yuvayi yapiyor, yapmakla kalmiyor bi de ciceklerle meyvelerle süslüyor ilgi ceksin diye asiri tatli. 😄 Bebişleri besleme görevini de paylaşan hayvanlar var, ya da eşine yiyecek tasiyan erkek hayvanlar...

Doğadaki üreyip sonrada ortaliktan yok olan erkek modelini örnek alan erkeklere dişi gözükmesekte olur bence, en azindan kendi adima. 😀 Her erkegin dişi algisi böyle değil.
Ben de öyle düşünüyorum. Genelde bu tipler var ama maalesef. Belki ailesinde gördüğü, duyduğu ilişkilerden dolayıdır.
Yoksa tabi ki bu ilkel düşünceyi desteklemek için insanın kendine kastı olması lazım.
Dişi gözükmekten öte sevilmek gerek ya, sevince zaten ona her şeyin çekici ve sevimli gözükür.

Nick Fransızca ya ister istemez zarif bir kadin canlaniyor nickinizi görünce 🥰
Teşekkür ederim. 😍 Zerafeti severim ama nickimle alakası yok. İlk üye olduğumda nickimi salak gibi gerçek adım yapmıştım 😂 sonra BDV'ye düşünce aydım tabii ki. O sırada Paris temalı bir şey izliyordum sanırım oradan ilham geldi. 😄

O bahsettiğin süslenen, sabah birkaç saat önceden kalkan, üşenmeden giyinen, çoğunlukla topuklu giyen, uzun saçları üşenmeden yapan benim ama inan bunlarla ilgisi hiç yok.
Benim benden daha süslü ya da daha az süslenen arkadaşlarım oldu ve hep farklı sonuçlar aldılar.

Erkeklerin dişillik anlayışı daha sevgiliyken annesiyle samimi olan, nişan isteyen, yemek yapıp götüren, kendi annesiyle de hemen telefonda da olsa sohbet etmeye başlatan, bekar evi varsa temizliğe, yemeğe giden oluyor.

Bir diğer kısım da cinselliği kullanan dişiller. Ve bir de memur ya da iyi maaş alıyor diye erkeğin gözüne dişil görünenler.
Yani doğal olsan da taktik şart artık ve bu her kadının istekli olduğu bir şey değil. Sorunu kendinizde aramayın, bakımlı olmak sadece daha iyi hissettirebilir ama eşofmanla da iyi hissediyormuşsunuz.

" Erkeklerin dişillik anlayışı daha sevgiliyken annesiyle samimi olan, nişan isteyen, yemek yapıp götüren, kendi annesiyle de hemen telefonda da olsa sohbet etmeye başlatan, bekar evi varsa temizliğe, yemeğe giden oluyor. "

altına imzamı atıyorum. 10 numara 5 yıldız yorumunuz.

" Erkeklerin dişillik anlayışı daha sevgiliyken annesiyle samimi olan, nişan isteyen, yemek yapıp götüren, kendi annesiyle de hemen telefonda da olsa sohbet etmeye başlatan, bekar evi varsa temizliğe, yemeğe giden oluyor. "

altına imzamı atıyorum. 10 numara 5 yıldız yorumunuz.
Ben kvalidemin evini hiç temizlemedim. Hatta yenilerde temizlik malzemelerimi alıp yapayım dedim. Ben içerideyken hepsini saklamış 🤭. Bulamadım. Öyle hemen samimi olamayan da bi tipim. Annecim annecim diye ortada dolanmam... 15 yıl oluyor evleneli. Dişil enerji bununla ilgili değil. Beni nazlı, naif bulurlar. Dıştan... Ama her işi kendim yapabilirim. Matkap kullanıp dübel çakmak da dahil 🤣

Söylediklerimiz çok önemli özellikle kendi kendimize olanlar. Anneme benzemek istemiyorum dediğiniz sürece aynı onun gibi olacaksınız. Çünkü bilinçaltınız istemiyorum kelimesini önemsemiyor. Anneme benzemek istemiyorum dedikçe o anneme benzemek istiyorum sanıyor ve kendisinde kayıtlı olan anne ile alakalı düşüncelerinize dönüştürüyor ya da o tarz kişileri hayatınıza çekiyor. Dıştan değişim maalesef çok fazla işe yaramıyor. Bilimsel olarak kanıtlandı ki bizlerin titreşimleri mevcut. Değişmediğiniz sürece aynı frekansı yayacaksınız. Hem fiziksel olarak hem de düşünce olarak değişmeniz gerekiyor.

Bu dişil enerji zimbirtisini kim son günlerde moda ettiyse başımıza boğup atasim geliyor 😀 dişil enerji yok dişil enerjinizi açığa çıkarın yok tuzlu sularla yıkanın yok femme fatal olmanın on yolu falan..her yerde bunu görmekten gına geldi öffff.
Konu sahibi arkadaşım senin sorunun dişil enerji falan değildir eminim. biraz süs püs sevmiyorsun ya da yapmaya alışkın değilsin. Şimdi de tarzının dışına cikasin var. Ne yapacağını bilememissin muhtemelen. Ama denemeden de yapamazsin. Ufak dokunuslarla tarzını değiştirebilirsin ya da hiç değiştirmeyebilirsin. Herkes aynı tip kadın olmasın zaten. Sen de olduğun gibi güzelsin. Seni hoş bir kadın yapacak olan şey giydiğin eşofmandan fazlasıdır zaten. Sen farkında değilsindir.

Erkeklerin dişillik anlayışı daha sevgiliyken annesiyle samimi olan, nişan isteyen, yemek yapıp götüren, kendi annesiyle de hemen telefonda da olsa sohbet etmeye başlatan, bekar evi varsa temizliğe, yemeğe giden oluyor.

Hangi erkeklermiş bunlar, nerede bulunurlar onu da söyleyin de aklı başında kadınlar uzak dursun oralardan.

X