Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

september sanırım sende benim gibi yaprak porselen düşünüyorsun.bilgi topladığına göre belki bana yardımcı olabilirsin.acaba normal lamine ile yaprak lamine arasında kullanım olarak bir fark varmıdır?yani daha uzun ömürlü olması açısından soruyorum.çünkü sadece biraz daha estetik olsun diye dişlerimi küçültmek istemiyorum ben.ancak onca para verip yaprak porselen yaptırıp birkaç yıl kullandıktan sonra değiştirmekte işime gelmez doğrusu.sence hangisi daha doğru bir seçim olur?

mavis81 merhabalar, ben burdan bu işlemi yaptırıp uzun süredir kullananları duydum.Araştırdığıma göre malzemesi kaliteli ve kullanımıda güzel olursa çok uzun süreler kullanılıyor deniliyor. Bende sizin gibi dişlerimi kestirmek istemiyorum, çok sağlıklılar, malesefki görüntü bozukluğu çarpıklığı var.O yüzden yaprak lamine daha mantıklı geliyor.

mavis81 merhabalar, ben burdan bu işlemi yaptırıp uzun süredir kullananları duydum.Araştırdığıma göre malzemesi kaliteli ve kullanımıda güzel olursa çok uzun süreler kullanılıyor deniliyor. Bende sizin gibi dişlerimi kestirmek istemiyorum, çok sağlıklılar, malesefki görüntü bozukluğu çarpıklığı var.O yüzden yaprak lamine daha mantıklı geliyor.

Çok doğru düşünmüssünüz gerçekten

Çok doğru düşünmüssünüz gerçekten

Şimdilik tek doktorla görüştüm, bugün başka yerle daha görüşeceğim, gelişmeleri bildiririm size..12 diş için 6000TL istediler, çok fazla geldi fiyat, başka yere bakacağım. Bu arada doktor bu iş için çok uygun olduğunu söyledi dişlerimin..

12 dis 6.000 lira normal... Ben 4 de dis yaptirdim laminate veneer tanesi 250 euro'dan.. Sevginin gucu dislerin harika olmus benimkiler de cok guzel oldu cok mutluyum :))

12 dis 6.000 lira normal... Ben 4 de dis yaptirdim laminate veneer tanesi 250 euro'dan.. Sevginin gucu dislerin harika olmus benimkiler de cok guzel oldu cok mutluyum :))

Bana çok gelmişti ama piyasa böyleymiş canım, ben daha az olur diye tahmin etmiştim. Ortama fiyatları böyle yani..Peki memnunsun değilmi, ön dişlerini rahatça kullanabiliyor musun?

Ya simdi daha yeni ya, ustune titriyorum odum patliyo birsey olcak diye :)) Ben eskiden de elmayi ya da tostu falan da isirip kopartarak yemezdim su an da degisen birsey olmadi, ilk zamanlar icin birsey isirmamaya ozen goster dendi, goruntusu mukemmel cayi kahveyi asitli icecegi kestim abur cuburu da.. Daha n'olsun :))))

ay hiç çay kahve kola falan içemiyormusun?bu benim için imkansız bişey akannehir

ben her türlü şeyi yiyip içiyorum...kola kahve çay v.s. bir sene olacak haziranda...laminatelerin en önemli özelliği kola çay gibi içeceklerrin renginden etkilenmemesi diye biliyorum ben...elmayı falan ısırırak yiyiyorum...

ay evet ya 2 dişim daha estetik dursun diye bütün zevklerimden hayat boyu ödün veremem ben.şüko içimi rahatlattın

Yanlis anlasilmis ya pardon.. Sadece benim pimpirikligim yoksa laminate veneer'in en onemli ozelliklerinden biridir sigara cay kahve gibi seylerden etkilenmemesi.. Benim ozen gostermemin sebebi, alt dislerime herhangi bir beyazlatma islemi uygulatmadim, ikisi uyum saglamaz - alttakiler uste gore sararirsa renk farki falan olur diye korktugum icin :)))

benimde yapmamm gerekli benim dislerim ise arkadan yamuk önden bisi yok tek sorun önden bi disimin büyük digerinin kücük olmasi kaca yaptiniz ve nerde bende ist de yapmak istiyorumda?

benimde yapmamm gerekli benim dislerim ise arkadan yamuk önden bisi yok tek sorun önden bi disimin büyük digerinin kücük olmasi kaca yaptiniz ve nerde bende ist de yapmak istiyorumda?

kusura bakma bayadır giremedim ya siteye buralarda değildim ben doktor Cem Erdoğan a yaptırdım dişlerimi git bir göster muayenesi ücretsiz mükemmel biri ne gerekiyorsa en iyisini yapacağından emin ol bu konuda

Kesinlikle harika olmuş, ve iyi kide resimleri paylaşmışsınız.
Çünkü insanın tecrübe sahibi birisinden fikir alması kadar görsel anlamda bilgi edinmeside çok önemli...

slm kızlar bende dün cem erdoganla görüştum cok alcak gönüllü cok ilgili bı doktor bana cok güzel dişler yapacagını soyledii ondan emınım zatenn yarın tekrar gıdecegım bakalım fiyat ne vercek sonucta ünlülerın doktoru bizde halk tan insanlar olarak kaldırabılecekmıyız bılemıyorumm :)) inş bende rahat rahat gülerımm ağzım acık gıderım artık eve yada işeeeee:)))

slm kızlar bende dün cem erdoganla görüştum cok alcak gönüllü cok ilgili bı doktor bana cok güzel dişler yapacagını soyledii ondan emınım zatenn yarın tekrar gıdecegım bakalım fiyat ne vercek sonucta ünlülerın doktoru bizde halk tan insanlar olarak kaldırabılecekmıyız bılemıyorumm :)) inş bende rahat rahat gülerımm ağzım acık gıderım artık eve yada işeeeee:)))

Kesinlikle öyle çok mütevazi çok alçak gönüllü biri doktorum diye demiyorum insan larak çok kaliteli en başta para konusunuda kesinlikle dert etmeyin en kaliteliyi en iyi ve bir çok yerden daha ucuzada yapıyor ben bir çok yerde fiyat araştırması yaptım kesinl fiyat konusunda pahalı değil

Kesinlikle öyle çok mütevazi çok alçak gönüllü biri doktorum diye demiyorum insan larak çok kaliteli en başta para konusunuda kesinlikle dert etmeyin en kaliteliyi en iyi ve bir çok yerden daha ucuzada yapıyor ben bir çok yerde fiyat araştırması yaptım kesinl fiyat konusunda pahalı değil

fiyat ta aldımm tanesini 750 yapacagını söyledi artı dolgularımı yapacak ondan bı ucret almıcak artı diş etlerimi tedavısı yapcak artı taksıtte yaptı paranın bır bölümünüü 11 diş yapcak 8 bın nasıl fiyat kızlarr ?

X