Dişlerimi yaptırdım estetik lamine kaplama

yanyana değil malesef...cvp için teşekkürler

Canım ne yap biliyomusun cem beye bir mesaj at tek dişler ilgili olarak yapılmış olan estetik uygulamalarını size anlatsın kendi durumunuzuda anlatın varsa sizi bilgilendirmesi için fotoda isteyin çünkü görmeden ne kadar konuyu anlatırsa anlamak zor olabilir.. Bence en iyi cevabı bu şekilde alabilirsiniz inş yardımcı olabilmişimdir..

bende lamine diş yaptırıcam 1 -2 hafta sonra başlamayı düşünüyorum,dr.araştırıyorum,yazılarınız okudum dr.unuzdan çok memnunmuşsunuz.? tanesi 800 tl.çok deilmi.?? ayrıca resim görebilmem mümkünmü acaba rica etsem.??En Büyük TÜRKİYE
Çok teşekkür ederim sağolun

Dislerin gercekten cok guzel olmus :) Bende Cem bey'e gitmeyi dusunuyorum ust 6 disime porselen kaplama yaptirmayi cok istiyorum. Yanliz acaba taksit yapîyormu???

benim üst çenemdeki ön 2 dişim arasında boşluk var. kaplama yaptırmayı düşünüyorum.

dişler küçültülüyor demişsiniz ya, acı oluyo mu?

gerçekten dişleriniz çok güzel olmuş güle güle kullanın... ben de yaptırmayı düşünüyorum ancak yaşım 19 olduğu için doktor bu yapılanlar seni ne kadar idare eder filan dedi... açıkcası o ana kadar hiç bu açıdan düşünmemiştim.. tel de istemiyorum :s 2 sene onunla dolaşma fikri bana korkunç geliyo :s ama kesilen dişleriminde 5-10 yıl sonra takma diş durumuna gelmesini de göze alamıyorum açıkcası :s kararsız kaldım cok...

bende lamine diş yaptırıcam 1 -2 hafta sonra başlamayı düşünüyorum,dr.araştırıyorum,yazılarınız okudum dr.unuzdan çok memnunmuşsunuz.? tanesi 800 tl.çok deilmi.?? ayrıca resim görebilmem mümkünmü acaba rica etsem.??En Büyük TÜRKİYE

tabi canım buyur dr. cem erdoğan sitesinden alıntı yaptım hasta resimleri buyrun...

ilk-ve-son-hali4.jpg

Hastanın-İlk-Teşhisi-copy1.jpg

Porselenlerin-Hasta-Ağzına-Takılması-copy1.jpg

ilk-ve-son-hali5.jpg

Porselenlerin-Hasta-Ağzına-Takılması-son12.jpg

bir çok arkadaş ufak tefek problemler için "kaplama" yapmayı düşündüklerini belirtmişler.
kaplama demek dişin kesilmesi, küçültülmesi ve porselen kuronla kaplanması demektir.
hiçbir iyi diş hekimi renk bozukluğu, dişlerde ufak çarpıklıklar ya da aralıklar için kaplama yapmayı kabul etmez.
bleaching denen beyazlatma yöntemi dişlerde 10-15 tona kadar açılma sağlar.
lamine porselenler dişleri kesmeden tırnak inceliğinde, dişlerin üstüne yapıştırılan porselenlerdir ve ufak çarpıklıkları ve aralıkları düzeltmede çok başarılıdırlar.

porselen kuron yani kaplama yaptırmadan önce bu tedavi yöntemlerini düşünmeniz gerekir.
çünkü amaç her zaman en az müdahaleyle en sağlam ve estetik sonucu almaktır.

bir çok arkadaş ufak tefek problemler için "kaplama" yapmayı düşündüklerini belirtmişler.
kaplama demek dişin kesilmesi, küçültülmesi ve porselen kuronla kaplanması demektir.
hiçbir iyi diş hekimi renk bozukluğu, dişlerde ufak çarpıklıklar ya da aralıklar için kaplama yapmayı kabul etmez.
bleaching denen beyazlatma yöntemi dişlerde 10-15 tona kadar açılma sağlar.
lamine porselenler dişleri kesmeden tırnak inceliğinde, dişlerin üstüne yapıştırılan porselenlerdir ve ufak çarpıklıkları ve aralıkları düzeltmede çok başarılıdırlar.

porselen kuron yani kaplama yaptırmadan önce bu tedavi yöntemlerini düşünmeniz gerekir.
çünkü amaç her zaman en az müdahaleyle en sağlam ve estetik sonucu almaktır.

Evet kesinlikle doğru söylemissiniz ama benim dişlerim gerçekten çok kötüydü değişik tedavi yöntemleri elbetteki mevcut fakat ben bunu seçtim ve oldukçada memnunum yine olsa yine aynısını seçerim ilk resimden akabilirsiniz eski görüntüme..

özelden mesaj atanlar için söylüyorum.. dişlerimi yapan doktor bağdat caddesinde lüks bir yerde çalışıyor.. kötü bir yer değil yani uygun olmaısnı açıklayayım.. tanesini 750 tl ye yapıyor normalde ama ben kendisi ile daha önceden tanışık olduğum için 500 e yapıldı.. eğer indirimli yaptırmak isteyen varsa dişlerimi beğenen iletişimbilgilerini özelden verebilirim.. veya reyhanguven@yahoo.com adresinden yardımcısına mail atabilirsiniz.. hemen geri dönüş yapıyor.. çok iyi bir doktor.. doktorun soyadnı vermeyeyim burdan reklam olmasın.. dr murat..

bende hala takipteyim konuyu.
insanın derdi olunca bu yönde bakmadan edemiyor.
cem beyin yaptıgı dişler çok güzel ve dogal duruyor
bende ona yaptırmak istiyorum.
ön 4 dişim ama 6 tane derse veya ek masraf çıkarsa diye düşünüyorum
ona göre hazırlıklı olmam lazım.birikim yapmam lazım

bende hala takipteyim konuyu.
insanın derdi olunca bu yönde bakmadan edemiyor.
cem beyin yaptıgı dişler çok güzel ve dogal duruyor
bende ona yaptırmak istiyorum.
ön 4 dişim ama 6 tane derse veya ek masraf çıkarsa diye düşünüyorum
ona göre hazırlıklı olmam lazım.birikim yapmam lazım

canım o mükemmel biri git baktır dişlerine zaten muayene bedava git baktır parayı dert edecek biri kesinlikle değil..

Bugün diş ölçüm alındı salı günü tedaviye başlanılacak ve çok korkuyorum acısından :KK43: zikronyum yaptıracağım incelediğim kadarıyla en güzeli o..porselen düşünüyordum çok belli oluyormuş parama kıyıp zikronyum yaptırmaya karar verdim:S
kızlar peki dişlerin kesimi ve sonrası özellikle de geçicilerin takılması ve sonrası çok mu ağrılı kanamalı..çünkü salı akşamı yaptıracağım iş çıkışı ve çrşmba sabahı gerçeği takılacak:S

X