Diyete baladm ok mutluyum

tekrardan merhaba herkese..

arkadaşım google'a gir..yürü ve incel yaz...çıkan sonuçlardan ilk linke tıkla..site s.z. isim veremediğimden baş harflerini yazıyorum..daha sonrası çok basit zaten..bir sürü seçenek var..dediğim gibi ben express 3mil olanını yapıyorum..yürüyüş yapma imkanım benimde yok malesef..ama bu leslie abla sayesinde o sorunuda çözdüm :)

nasıl zayıfladığımı sormuşsun cevabı çok basit.boğazımı tuttum ve de hergün yürüdüm..heleki kilo vermeye başladığın ilk 1 ayda çok faydalı oluyor yürüyüş.ve bol yeşil çay..onun dışında ekstra bişey yapmadım..44 bedendim şuan 38 bedenim bazen 36 da oluyor üstüm zayıf ama basen problemim var evlendikten sonra ipin ucunu kaçırdım baya..iştende ayrılıp eve transfer olunca ister istemez mutasyona uğradı vücudum..ayy çok yazdımm yaa..bukadar yeter..kaydirigubbakcemile3

canım benim çok teşekkür ederim bilgiler için inşallah bende faydasını görücem

cnm mutlaka her sabah elma sirkeli liomunlu ballı su iç
bunu yatarkende yaparsan şahane kilo verrirsin mutlaka dene.

bende varım bende varım,çok aşırı kilom yok ama en az bende bi 7-8 kilo zayıflamak istiyorum,,
bunun için yardımcı olabilcek yiyecek ve içecekler nelerdir,
ben şimdi bol su ve hergün 1 tane maden suyu içmeye çalısıyorum,bugün ilk günüm,inşallah ayda 1-2 kilo bile olsa zayıflamak istiyorum

sirkeli su sıcakmı olucak,çay içer gibimi içicez,bide sirke 1 çorba kaşığı yeterlmidr acaba

diyet yapmaya başlayan herkese çok çok başarılar diliyorum. Ben de 2 hafta önce spor ve sağlıklı beslenmeye başladım. Bol Bol maydonoz ve salatalık tüketiyorum. Henüz domates salatalık lezzetliy ve sağlıklıyken kaçırmayalım kızlar bol bol tüketelim..
Bende sirekenin çok faydasını gördüm tavsiye ederim.

cnm mutlaka her sabah elma sirkeli liomunlu ballı su iç
bunu yatarkende yaparsan şahane kilo verrirsin mutlaka dene.

sirkeli suyu bana biraz anlatırmısın acaba kokusu olmuyomu ben sirke kokusunu hiç sevmem midem bulanır midemi filan ekşitmesin bide soğukmu olucak sonuçta sirke dolapta duruyor
yatarkende hiç bişe yeme meyva falan yiceksen yatmadan 2 saat önce ye.

bende bişi yemiyorum cnm sadece akşam dizilerini izlerken meyva yada salatalık yiyoruz eşimle sus içiyorum yatarken metabolizma çalıştırıyor

merhaba topiğin gülleri,öncelikle selamlıyorum sizleria.s.

canım sirkeli suyu sormuşsun..miray arkadaşım yok galiba..o yüzden ben yanıt versem kızmaz bana heralde değil mi? elma siresi+bal+ılık su karışı metobolizma için çok faydalı..tabiki tek başına zayıflatma gibi bir etkisi söz konusu değil ama sen zaten diyettesin yediklerine dikkat ediyorsun o yüzden faydası olur sana canım..ben bal katmadan içiyorum sabah-akşam..sabah aç karnına içiyorum akşamda yatmadan önce.bal katarsan tadı çok güzel oluyor..sirkenin kokusuda olmuyor bilgin olsun..hı bu arada su ılık olmalı sirkede..miray limon ve elma sirkesini aynı karışımda kullanıyor sanırım ama ben bi gün limonlu su bi günde elma sirkeli su olarak tüketiyorum...bir su bardağı suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi atıyorum..limonlu su içeceksemde yarım limon suyu katıyorum 1 bardak suya..bal eklemek istersen 1 çay kaşığı yeterli olacaktır..

Son düzenleme:
ben sitede bir yerde okumuştum 4 su bardağına 4 yemek kaşığı bal ve 4 yemek kaşığı sirke diye, bal çok olduğunu düşünüp tatlı kaşığıyla koyuyorum ben metebolizmamı çalıştırıyor ama yeni başladım henüz nekadar kilo verdirir bilemiyorum..

sabah yine böreğimi ve çayımı içtim. dün gün boyunca çorba içtik eşimle arada fındık bir elma ve muz yedik bakalım neler olcak zemuszemus

Merhaba arkadaşlar,bende aranıza katılıp (tabiki kabul ederseniz) 71 ile başlayan kilo maratonumu 55 ile noktalamak istiyorum.Yazdıklarınızı okuyarak başlamış olduğum bu yarışta 3. günüm.Sabaha ılık ballı sirkeli su ve bir kase kahvaltılıp müsli ile başladım.termosumda sıcak suyum gün içerisinde bol bol içeceğim inşallah.Şu an biberiye çayımı yudumluyorum.

Benim amacım diyet yapmak değil çünkü diyet psikolojisine giremiyorum,Yediklerime dikkat edip hayatımdan şekeri ve hamur işlerini çıkarıp, bol bol sıcak su içmek.Bir dönem sıcak su içerek fazla kilolarımı vermiştim.Darısı hepimizin başına kolay gelsin.

amin canım..

topik sahibi diilim ama neden aramıza kabul etmeyelimki biz dost canlısı insanlarız kaydirigubbakcemile2

yeşil çayda iyi geliyormuş diyorlar ben bir bardak yeşil çay doldurdum şimdi onu yudumluyorum

tatlandırıcı koydum ama tatlandırıcı kilo vermeyi durdururmuş gibi bişi duydum inş. yanlış duymuşumdur

merhaba topiğin gülleri,öncelikle selamlıyorum sizleria.s.

canım sirkeli suyu sormuşsun..miray arkadaşım yok galiba..o yüzden ben yanıt versem kızmaz bana heralde değil mi? elma siresi+bal+ılık su karışı metobolizma için çok faydalı..tabiki tek başına zayıflatma gibi bir etkisi söz konusu değil ama sen zaten diyettesin yediklerine dikkat ediyorsun o yüzden faydası olur sana canım..ben bal katmadan içiyorum sabah-akşam..sabah aç karnına içiyorum akşamda yatmadan önce.bal katarsan tadı çok güzel oluyor..sirkenin kokusuda olmuyor bilgin olsun..hı bu arada su ılık olmalı sirkede..miray limon ve elma sirkesini aynı karışımda kullanıyor sanırım ama ben bi gün limonlu su bi günde elma sirkeli su olarak tüketiyorum...bir su bardağı suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi atıyorum..limonlu su içeceksemde yarım limon suyu katıyorum 1 bardak suya..bal eklemek istersen 1 çay kaşığı yeterli olacaktır.

teşekkürler cnm alacam yarın ve ist da götürcem yanoımda ordada içerim bolbol.

Merhaba arkadaşlar,bende aranıza katılıp (tabiki kabul ederseniz) 71 ile başlayan kilo maratonumu 55 ile noktalamak istiyorum.Yazdıklarınızı okuyarak başlamış olduğum bu yarışta 3. günüm.Sabaha ılık ballı sirkeli su ve bir kase kahvaltılıp müsli ile başladım.termosumda sıcak suyum gün içerisinde bol bol içeceğim inşallah.Şu an biberiye çayımı yudumluyorum.

canım neden kabul etmeyelim burası herkeze açık bir forum ve topik hoşgeldin aramoıza a.s.

kızlar bugün hastaydım gece 4 de kalktım midem bulanıyodu 1 dilim ekmekle bişiler yedim
ve bu saat oldu hiçbişi yemedim midem bulanıyo evamlı birde ist gidicez 15 gün orda kalcaz buzdolabını bitirdim yicekleri hep evdede bişi yok meyva filan zaten cnm bişi istemiyo çok hastayım bugün başım çatlıyo resmen

çok geçmiş olsun canım..dikkat et kendine..mideni üşütmüşsün..umarım biran önce düzelirsin..a.s.

Arkadaşlar konu sahibinin paylaştığı diyet listesini uygulamıyorsak lütfen bu başlıkta paylaşım yapmayalım zayıflamak isteyenler başlığını kullanalım.... Aynı diyet listesini yapıyor iseniz iyi paylaşımlar dilerim....

burda hep beraber zayıflamaya çalışıyoruz ne var ki bunda.. illaki onun listesini mi yapmalıyız.

kızlar nerdesiniz..neden kimse yokkmafoldumben bebişşş ne alemdesin nasıl gidiyor diyet???

X