Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

dün akşam ilk çayımı içtim.
ben bir süre beşi bir yerde kullandığım ve tadına alışık olduğum için normal geldi bana.
iş yerinede dün canım sitedi doğadan form çayı aldım.
burda formu içerim evdede zeytin yaprağını,bakalım bişiyler olcak mı?

ya kızlar yeşil kahve diye bişey çıkmış zayıflatıyomuş hiç kullandınızmı:2:

Evet ben kullandim canim, guya istah kapatiyor dediler ama benimkini hic kapatmadi :)

Yinede her insanda farkli etki yapar ama bende hicbisey ifade etmedi, ayni zamanda kuzenimde ve iki arkadasimdada fayda etmedi :)

Evet ben kullandim canim, guya istah kapatiyor dediler ama benimkini hic kapatmadi :)

Yinede her insanda farkli etki yapar ama bende hicbisey ifade etmedi, ayni zamanda kuzenimde ve iki arkadasimdada fayda etmedi :)

Teşekkürler canım cevabın için yalnızdaha ben kullanmayı bırak bulamadım marketler aktarlar hiç biyerde yok:2:

bıraz once aktardan zeytın yapragı ve bıberıye 100 gram aldım..ıkısı 5 lıra tuttu.yenıden baslıyorum.:nazar:

Son düzenleme:
kızlar yeniden merhaba bugün doktora gittim kontroll için veeeeeee 79 um şükürler olsun sonunda 70 lerdeyim bu fakat bu hafta çayımı içemedim dükkandaydım içemedim wc sorunu için

79.9 dahi çıksa insan nasılda seviniyo dimi beyzacığım 7 yi görmek bile yetiyo. İnanıyorum ben dahada zayıflıycaz hava yeni yeni başladı zaten güneşlenmeye.. Geçen hafta rüzgarlıydı biraz. Yaza bomba gibi geliyoruz desene :KK51:

kızlar umudunuzu kesmeyin beyinde bitiyor herşey ben ki zayıfladım herkez zayıflar ama gerçekten dr gidince farklı oluyor yani kontrole gidincem diye kısıyorsunuz rezil olmak var dr a karşı :KK52:

arkadaşlar yorumlarınızı okudumda bazı arkadaşlar yanlış anlamadıysam kaynatarak demliyor. tv programında zeytin yaprağını kaynatmak zararlı olduğunu zayıf bünyeli kişilerde zehirlenmeye sebeb oluyormuş. lütfen dikkat edin. arkadaş kaynamış suyun içine koyun diyor. sağlıklı zayıflamar. aktar bulursam bende alıyım merak ettim.

X