Diyetisyenden Süper Yağ Yakıcı Çay

arkadaşlar acı çehre kullanıyorum bu karışıma da başladım aceba bu şekilde kullanıp kilo veren var mı?

canım kullanma şu zayıflama haplarını bende çok kullandım zamanında verdiğinin 2 katını alıyorsun geri ve psikolojini bozuyor ve en sonunda panik atak oldum ve 3 yıldırda geçsin diye uğraşıyorum benden sana tavsiye azını tut zayıflarsın ben 2 ayda 11 kilo verdim diyetle
:nazar:

diyetisyenler pahalı. keşke sgk bu konuya el atsa..... :KK43:(((

canım devlet hastanelerinde akupunktur için var bile..ablam gidiyor benim her gidişinde 25 lira fark ödüyor.nerde yaşadığını bilmiyorum ama bi araştır yaşadığın şehirde vardır belki..hem sadece skk lı olanlar içinde değil bağkuru falanda karşılıyor aynı şekilde.yani kendi güvencen yoksa bile babanın güvencesindende yararlanabilirsin :))

yani ben akupuntur için olan durumu söylüyorum tabiki.diyetisyen için bi fikrim yok:)

Son düzenleme:
hepinize merhaba diyetisyenim bugün bana ona göre süper yağ yakıcı çay tarifi verdi 1 bardak kaynamış suya 3 tane zeytin yaprağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye koyup ağzı kapalı 10 dakika demlendirip günde 2 kere yani öğle ve akşam yemeklerinden sonra içilecek bir çok hastası çok iyi sonuç almış bende bugün aldım yarın kısmetse başlayacağım yalnız yüksek tansiyon hastaları kullanamaz birazda olsa tansiyon yükseltiyormuş ben gelişmeleri sizinle paylaşacağım inşallah öpüyorum hepinizi:KK54:

merhaba,

konuyu 5 ay önce açmışsınız, şu anki durumunuz nedir? hiç bilgilendirme yapmamışsınız, bu çayın size faydası yada zararı oldumu acaba? kaç kg verdiniz?

konu açılalı 5 ay olmuş, konu sahibi yada kullananlardan cevap bekliyorum bu çaydan fayda gördünüz mü??? ne kadar zamanda ne şekilde kaç kg verdiniz? paylaşırmısınız bayanlar :) beyza hn özellikle konu sahibi olarak sizden yanıt bekliyorum

merhaba canım ben şuan diyeti bıraktım 2 ay diyet yaptım bu çayla 12 kilo verdim şu ana yapmıyorum ama yine başlıcam geriye kalan kiloları vermek için 5 kilo daha versem bana yeter ama inan 2 aydır diyet falan yapmıyorum 1 gr bile almadım düzenli içince gerçekten işe yarıyor :KK54:

merhabalar kilom fazla yok ama oturduğum zaman bacaklar yayılıyor rahatsız oluyorum..inş. işe yarar en kısa zamanda başlıyacağım.bu 1 bardak su ölçüsü ne kadar acaba cvp verirseniz sevinirim..

merhaba canım 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı biberiye 3 tane zeytin yaprağı fazla koyma ama 10 dakika ağzı kapalı demle süz öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1 er bardak iç canım:KK54:

Beyzacığım nasıl gidiyor diyet işi? ben takılıp kaldım ya :KK56: ama olsun koruduğumada seviniyorum :21:

hepinize merhaba diyetisyenim bugün bana ona göre süper yağ yakıcı çay tarifi verdi 1 bardak kaynamış suya 3 tane zeytin yaprağı ve 1 tatlı kaşığı biberiye koyup ağzı kapalı 10 dakika demlendirip günde 2 kere yani öğle ve akşam yemeklerinden sonra içilecek bir çok hastası çok iyi sonuç almış bende bugün aldım yarın kısmetse başlayacağım yalnız yüksek tansiyon hastaları kullanamaz birazda olsa tansiyon yükseltiyormuş ben gelişmeleri sizinle paylaşacağım inşallah öpüyorum hepinizi:KK54:

merhaba canım 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı biberiye 3 tane zeytin yaprağı fazla koyma ama 10 dakika ağzı kapalı demle süz öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1 er bardak iç canım:KK54:

merhaba beyzacim,paylasimin icin cok tesekkurler :KK9::KK9::KK9:ben de deneyecegimm:KK52::KK52::KK52:

ben karatay diyeti yapıyorum iki gündür bozdum ama yarın başlıcam tekrar. günde 200-300 gram farkediyo bende. sürekli tartı başındayım. bu çayıda içicem bakalım ya bende 80kiloydum şimdi 77yim 1haftadır yapıyordum diyeti adam akıllı onuda bozdum.

bende 60kiloya inmeliyim. 15kilo aldım 3-4ayda :KK20: kendime ceza verdim o da 60a inmek :117:

bendeeee zayıflamak istiyorummmmmmmmmmmmmm :84:15kilo fazlam var bu çaydan ne kdr içsem 15 kilo verebilirimm:KK43:

X