Dn ve kna iin kendime elbise diktim

gerçekten ikiside çok şık olmuş eline sağlık iyi günlerde kullan
kalıptanmı diktin yoksa kendinmi uyguladın alkisalkisalkis alkisalkisalkis

çok güzel olmuş ikisinede bayıldım. ayol 10 parmağında 10 marifet. pastalar, börekler yaparsın dikişler dikersin maşallahhh

masallah masallah masallah:nazar:
imrendim inanki
cok güzel olmuslar ya ellerine emegine saglik
ellerin dert görmesin insallah:nazar:
tek kelimeyle süperler ya bayildimmmmmmmmm
heleki ikincisine hem rengi hem küpürlü olusu tam hayalimdeki gibi
buarada kendini karalamissin yani yüzünü ama sanada masallah dipcik gibisin güzel hamarat hatun seni
güle güle iyi günlerde giy canim cokda yakismis sana inan:nazar:

harkulade olmuşlar bayıldım maşallah diyorum canım nasıl bir beceriklilikdir bu tebrik ediyorum seni çok da hoş durmuşlar üzerinde hem elbiseler hoş hem de sende hoş :)

:nazar::nazar:a.s.

canım ellerine sağlık.. hepsi çok guzel.. pratik ama çok şık olmuşlar, gule gule kullan

cnm bayıldım ikiside birbirinden güzel olmuş
kumaşları ne öğrenebilirmiyim
bide modeller çok güzel
bende hiç kalıp yok kalıp olsa dikerim görümcemin kına gecesine :KK43:(

gerçekten ikiside çok şık olmuş eline sağlık iyi günlerde kullan
kalıptanmı diktin yoksa kendinmi uyguladın alkisalkisalkis alkisalkisalkis

tesekkur ederim canim ,kaliptan diktim ,kendim biraz zor uygularim heralde ,ne guzel cesit cesit kaliplar var al yap ,kendin ugrasmaya gerek yok yani

masaallah canim cok güzel begendim , ellerine saglik harika ben dikisten anlamiyorum malesef , sen ise mesleginde harikasin .....

masallah masallah masallah:nazar:
imrendim inanki
cok güzel olmuslar ya ellerine emegine saglik
ellerin dert görmesin insallah:nazar:
tek kelimeyle süperler ya bayildimmmmmmmmm
heleki ikincisine hem rengi hem küpürlü olusu tam hayalimdeki gibi
buarada kendini karalamissin yani yüzünü ama sanada masallah dipcik gibisin güzel hamarat hatun seni
güle güle iyi günlerde giy canim cokda yakismis sana inan:nazar:

canim benm ya guzelyorumun icin cok tesekkur ettim ,sayenizde kendimi bisey zannettimkaydirigubbakcemile3
evet yuzumu karaladim neolur neolmaz dimi ,ben elbise gosteriyorum
guzel gunde giydim insallah bundan sonrada guzel gunlerde giyerim

tek kelımeyle mukemmel olmus bayıldımm ellerıne saglık canım:1hug:

harkulade olmuşlar bayıldım maşallah diyorum canım nasıl bir beceriklilikdir bu tebrik ediyorum seni çok da hoş durmuşlar üzerinde hem elbiseler hoş hem de sende hoş :)

:nazar::nazar:a.s.

canım ellerine sağlık.. hepsi çok guzel.. pratik ama çok şık olmuşlar, gule gule kullan

ellerinize sağlık harika olmuşşş

ellerine sağlık çok güzel olmuş

arkadaslar hepinize tesekkur ederim iyiki varsiniz ,inanin yaptiginiz yorumlara cok sevindim tekrardan saoluna.s.

cnm bayıldım ikiside birbirinden güzel olmuş
kumaşları ne öğrenebilirmiyim
bide modeller çok güzel
bende hiç kalıp yok kalıp olsa dikerim görümcemin kına gecesine :KK43:(

tesekkur ettim canim
kinaninki normal boyle naylon gibi saten gibi kuma uzerine kabartili desenli cicekleri var ismini bilmiyorum
dugununkide altindaki eflatun saten ,uzerindeki siyah tul ,boleronunkide siyah saten
canim hazir kaliplar var al kalip cikar dik, zaten normalde insann kendi zor uyguluyo,
ben hep hazir kullaniyorum
hani burda dergileri varya ondan al bi tane turkieyede her ay cikiyo, ben burda begenigim modelin kalibini aliorum o sekilde yok malesef turkiyede ,tum dergi alman gerek

masaallah canim cok güzel begendim , ellerine saglik harika ben dikisten anlamiyorum malesef , sen ise mesleginde harikasin .....

saolasin canim begenmene sevindim
e canim dikis uzerinde okuyup meslegin olunca bilirsin ,sen okumdain kursa gitmediysen bilmemen normal bende gitmeseydim bilmezdim
sende bosver hazir al simdi neler var
gerci ogrenebilirsinde yani zor degil

Cnm ellerine sağlık süper olmuş, gelinden daha gösterişli olmuşsun valla:jeyyar:

X