Dn ve kna iin kendime elbise diktim

.ikiside çok güzel olmuş.ben dikiş biliyorum ve modeller çok kolay modeller değil.eline,emeğine sağlık

tesekkur ederim canim
evet normal bi dikis bilen icin baya bi zor gelebilir
benim icin kolaydi ,sonucta meslegim bu, akasma kadr diki cinde oldugumdan dolayi bana kolayda
simdi kaliplar hazir, zaten uzerinde nasil ve neler yapilmasi gerektigi yaziliyo, aslinda isteyenler biraz ugrasla yapabilir

böyle marifetli hatunlara özeniyorum ben yaa
ellerinin kıymetini bil canım.. çok ama çok beceriklisin..

hakikaten ne beceriklisiniz yaa...kırk yıl uğraşsam dikemem...eline sağlık çok güzel:hooray:

böyle marifetli hatunlara özeniyorum ben yaa
ellerinin kıymetini bil canım.. çok ama çok beceriklisin..

hakikaten ne beceriklisiniz yaa...kırk yıl uğraşsam dikemem...eline sağlık çok güzel:hooray:

maşallah güzel olmuş almaya kalksanız o kıyafet kimbilir kaç para dikiş bilmek çok güzel :nazar:

ellerine, kollarina saglik süper olmuslar

arkadaslar hepinize tesekkur ederima.s.
gercekten insan dikisi bilipte ortaya boyle guzel seyler cikarinca, hele sizler tarafindan begenilince daha bi seviniyorum Şeniz

döktürmüşsün canım mahartini o yaptığın elbiseleri dışarda en az 400 e alırdın birlikte.
Maşallah terzi kendi sökünüğü dikemez dderler yaılşmılar bal gibi de dikiyor işte::KK70:

kurabiye canim tesekkur ederim

lepi canim ya sorma bide ben avrupadayim burda daha bi pahali oluyo elbiseler,tabi istedigin gibide bulunmuyo, turkiyede olsa yine cok cesit var
kumaslar burda cok ucuz ,dedim dikis biliyorum kendim neden yapmayim diye
iste ,basladim boyle guzel iki elbise cikti ortya
insanin kendi emegi oldugundan uzerinde gururla tasiyo valla
terzi gercekten kendi sokugunu dikemez bu cok dogru, iste okadr musterilerin isi oluyo kendime sra gelmiyo, bu elbisler haric diger isler baya bi bekler :)
guzel yorumun icin tesekkur eetim canim

maşallah bacım ellerın dert gormesın ne becerıklı hatunmussun cnm benım.rabbım nazarlardan saklasn senı.

ayy çok imrendim

gerçekten çok güzel yapmışsınız, elleriniz dert görmesin, nazar değmesin

bende kurs araştırıcam, şu andan itibaren içimde heves oldu

çünkü kapalıyım, ne istediğim gibi bi abiye bulabiliyorum ne de kıyafet

en azından kendi zevkime göre yapar ucuza mal ederim

X