Dn ve kna iin kendime elbise diktim

cnm ellerinesaglık çok güsel olmuş tasarımın sendede ayrı güsel durmuş gelinlikte tasarlarsın sen maşşallah oyetenek var sende

ah canim nerdeee aslinda cok hevesliyimde iste bi yerlere girip calismak gerek gozunle gormek gerek ,bunlar gelinlik yainda cok basit kaliyo
gelinlik bence cok zevkli ve zordur

ay ne güzel.kendi diktiğin bir şeyi giymek ne güzel.ne gurur vericidir.keşke bende becerebilsemm

evet canim ya insan uerindeyken gururla tasiyo hani ben kendim yaptim diye
hele birisi kendinmi ditin cok guzel sanki hazir gibi diyince daha bi mutlu oluyo insan
canim aslinda herkes becerebilirde iste birilerin yaninda veya kurslarda az gormek gerekli, cok emek istiyo
bu arada tesekkur ederim canim ;begendigine sevindim

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Emeğine , yüreğine sağlık kuşum benim..
Dikiş konusundaki en büyük başarım sanırım Miyoşun oyuncak bebeklerine diktiğim elbiselerdir-tatlicadiarzu-

o elbiselerde ne zevkli oluyo dimi, bende cok sevrdim oncelerde kucuk cukukelbiseler yapardim
,miya hanim buyuyunce bak gor kendiside yapar ,cocuklar anneden ne gorurse onu uygularlar

dikiş dikip yakıştıranları oldum olası çok kıskanmışımdır senağlama
bende böle bi yetenek yok çünküü
kabiliyetsiz bennn
maşallah canım çok beğendim yaa çok şık olmuş :nazar:
eline emeğine sağlıkk a.s.

cok tesekkur ederim canim guzel yorumun icin
gercekten dedigin gibi yetenek isi, iste bide gidip kusrlarda alan gormek gerek ,oyle herkes bilmez,
yani cok kisi dikis bilir ama kiyafet dikcek kadr degil
insallah en guzelleri snein olur

ellerine sağlık çok güzel olmuş,iyi günlerde giy

çok güzel ikiside harika olmuş ellerine sağlık iyi günlerde giy veeeeeeeeeee yüzünüde acıcık gördüm çok güzelsin maşallah inşallah eşin nekadar şanslı olduğunun farkındadır kadın hem güzel hem yetenekli :nazar::nazar:

canim benim ya cok saol hatta ablam benim diyim daha iyi olur
evet bi otoda azcik gozukuyo yuzum,eh iste yuzumuze bakilcak kadar guzeligimiz var :)
onemli olan o degil
esim kendini sasli gordugunu pek zannetmiyorum ,elindekinin kiymetini bilmeyenlerden :KK43:

Tek kelimeyle harikaa olmuss valla,superrr
Ellerine saglik,keske bende boyle gelistirebilsem...a.s.

Canim benim,daha yeni gördüm burayi.Maasallah,ne kadar beceriklisin.
Süpersin.Öptüm seni.Ellerine saglik.

Tek kelimeyle harikaa olmuss valla,superrr
Ellerine saglik,keske bende boyle gelistirebilsem...a.s.
tesekkur ettim canim,insalah sende gelistirirsin yeterki iste
Canim benim,daha yeni gördüm burayi.Maasallah,ne kadar beceriklisin.
Süpersin.Öptüm seni.Ellerine saglik.
ay ay merci canim begenmene sevindim
eh isteelimden geldigi kadr becerip biseyler yapiyorum ,sizde begenince benim dahafazla hosuma gidiyo
ne kadar becerikli bir hatunsun Simpatikk...
maşallah maşallah çok beğendim, güle güle giy

sol canim benimya begenmene sevindim ,beceri var birazda istek onemli ,icimdede var yani

X