Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
lady laktiğim geldi lavanta suyumda evdede rosense gül suyum vardı toniği hangisiyle hazırlıyım karıştırsam olurmu?

İkisinide karıştırabilirsin tatlım:KK34:

neden kiiiiğğ :26::26:

Tatlım burada herkese deneyimlerimden örnekler verip yol gösteriyorum ama hala aylardır defa defa yazamam rağmen, laktik asiti nerelerine nerelerine kullanma fikrini geliştirebilenler var.
Ama o cildi güneşten korumaktan soru soran yok, yarın öbür gün eee lady sen kullandın, eee lady sen yazdın tarifi diyecekler asla kaldıramam ağır tepki veririm:KK47:

arkadaşlar benim yeşil kilim var ama beyaz kil almak istiyorum doanın kili nasıl kullananlar deneyimlerinizle aydınlatın beni :KK53:

Canım yeşil kil diye bişey yok aslında o yeşil görünenlerde boya var, kilin rengi kirli beyazdan kahve tonlarına doğru gider ve rengi çıkartıldığı bölgedeki mineral dengesi belirler.
Piyasanın en kaliteli killerinden birini getirttiler sağolsunlar çok sevdim:KK16:

biraz sonra yapıcam :KK70: ama burnum yüzünden korkuyorum ya :KK43:

Canım bence yapma ödem var yüzünde bırak 2 hafta daha kendi haline:26:

Canım yeşil kil diye bişey yok aslında o yeşil görünenlerde boya var, kilin rengi kirli beyazdan kahve tonlarına doğru gider ve rengi çıkartıldığı bölgedeki mineral dengesi belirler.
Piyasanın en kaliteli killerinden birini getirttiler sağolsunlar çok sevdim:KK16:

hadi canım ben boyadan dolayı yeşil olduğunu bilmiyodum cahillik işte:KK17::KK17::KK17: peki neden yeşil boya katıyolar amaç ne yani bi fikrin var mı canım... bi kaç güne bende almayı düşünüyorum bakalım

Son düzenleme:

hadi canım ben boyadan dolayı yeşil olduğunu bilmiyodum cahillik işte:KK17::KK17::KK17: peki neden yeşil boya katıyolar amaç ne yani bi fikrin var mı canım

Bilmiyorum tatlım belki kilin kalitesinin anlaşılmaması için başka bir madde de eklenmiş olabilir boşverin onları doa nın kili kaliteli 20 çeşitten fazla kil görmüş ve kullanmış olduğum için garantiniz benim:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Güncel tariflerim:21:
Linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-b...l#post25467562 (Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :))

---- Kil Maskesi ----

* 1 tatlı kaşığı Kil
* 4 tatlı kaşığı Gül Suyu veya Lavanta Suyu (elinde gül suyu, lavanta suyu olmayan normal su kullanabilir)

# Denedim kızlar kıvamı tam oluyor, tüm cildinize sürün ister hafif kuruduğunda ovarak çıkartık ister kuruduğunda eliniz su alıp yuvarlak hareketlerle durulayın.
(Tarifim Gingseng katkılı kil içinde geçerlidir):KK34:
Cilt tipinize göre haftada 2 gün yapabilirsiniz

---- Nemlendirici ----

* 2 yemek kaşığı Fesleğen Kremi yada Melisa Kremi ( 1 y. kaşığı fesleğen, 1 y. kaşığı melisa kremi şekilinde de olabilir)
* 1 ampul Evigen (e vitamini eczaneden alabilirsiniz)

# Eski nemlendirici kabınızı sıcak suyla ve deterjan ile güzelce dezenfekte edip durulayın, kremi koyup evigeni ilave edin iyice homojen olana kadar karıştırın oldu size çok güzel bir nemlendirici
:KK34:
Günlük yada gece kullanımına uygundur

---- Yağ Karışımı ----

* 1 y. kaşığı Pirinç Kepeği Yağı
* 1 y. kaşığı Nar Çekirdeği Yağı
* 1 y. kaşığı Kara Üzüm Çekirdeği Yağı

# Elinizde ki yağlara göre aynı ölçüler ile karışımı değiştirebilirsiniz, ben bu oranda karışım yaptım kullanıyorum
Haftada 2-3 gece yüzünüzü sabununuz ile yıkadıktan sonra tüm yüzünüze (4-5 damla yeterli gelir) parmak uçlarınızla aşağıdan yukarıya masaj yaparak uygulayın.

---- %20 Laktik Asitli Tonik ----

* 1 şişe %20lik Laktik Asit (1 şişesi 30ml)
* Aynı miktarda Gül Suyu yada Lavanta Suyu
* 5 damla Pirinç Kepeği Yağı
* 5 damla Nar Çekirdeği Yağı
* 5 damla
Kara Üzüm Çekirdeği Yağı
* 5 damla Lavanta Yağı

#Sabahları ve akşamları yüz, boyun bölgenizi bir pamuğa damlatıp silebilirsiniz
(oran sorunsuz soyma yapmıyor ama güneş koruyucu kullanmalısınız neticede mikro peeling yapıyor, içine eklediğim yağlar peeling yanında nemlendirme ve besleme, cildin yenilenmesine destek verecek)

Evet gelelim haftalık rutin bakım planımıza. Evinizin, sosyal hayatınızın ve işinizin durumuna göre sizler sıralamayı değiştirebilirsiniz.

* Kil maskesi / haftada 1-2 defa
* Yağ karışımı / haftada 2-3 gece
* Ozon yağı / haftada 1-2 gece
* Laktik Asitli Tonik / Gece yatmadan önce yüzünüzü yıkar ve toniğinizi uygulayıp uyursanız etkisi daha iyi olur.

Bakım gecesine örnek vereyim:

*Kil maskenizi sürüp kuruduktan sonra yıkar yağ bakımı uygulayabilirsiniz, sabah uyandığınızda yüzünüzü nar sabunuyla yıkayıp toniğiniz ile silebilirsiniz sonrada nemlendircinizi sürüp tamamlarsınız
:KK71:Güle güle kullanın bakımlı arkadaşlarım:nazar:

selamlar :KK3:
ben keçi sütü sabunumu çok seviyorum :KK69: yüzü kuru olanlara kesinlikle tavsiyem.
birde ben dün ilk defa ozon yağını uyguladım. sabah bi kalktım yıkamak için yoğun kıvamlı bir yağ olduğu için yapış yapış kaldı.
sabunla yıkadım o his hala geçmedi.
bu fazla kullandığım için olabilir mi? yoksa masaj yapıp iyice yedirmem mi lazımdı?

ben keçi sütü sabunumu çok seviyorum :KK69: yüzü kuru olanlara kesinlikle tavsiyem.
birde ben dün ilk defa ozon yağını uyguladım. sabah bi kalktım yıkamak için yoğun kıvamlı bir yağ olduğu için yapış yapış kaldı.
bu fazla kullandığım için olabilir mi? yoksa masaj yapıp iyice yedirmem mi lazımdı?

çok kullanmam yarar değil zarar getirir canım :KK50: ben tahta çay kaşığının uçuyla alıyorum minnacık bişi o bile yetiyor zaten önemli olan küçük bi miktarı masaj yaparak tüm yüzüne yedirmen.. :KK34:

Ya yavrularım bu doğal deodorantı kullanan var mi bakem nasıl birseydir bu hele resim neyin de yok. Merak ettim alsammi acep. Birde normal kil ilen afili kil arasında bir hayli fiyat farkı var. Tam olarak bu süslü olanin farkı nedir ki

çok kullanmam yarar değil zarar getirir canım :KK50: ben tahta çay kaşığının uçuyla alıyorum minnacık bişi o bile yetiyor zaten önemli olan küçük bi miktarı masaj yaparak tüm yüzüne yedirmen.. :KK34:

teşekürler :KK16:
o zaman bi dahaki sefere öyle yapıyım.
birde ozon yağını haftada 3 kez kullanıcam.

Simdi kızlar aklıma bir soru daha takıldı. Lady sende yuvarlak birseyler vardı onlar kakao yağı degil mi idi ama site de kavanoz içinde bende simdi öyle yuvarlak olana heves ettim nasıl ki o öyle farkı var mi. Yoksa ben mi yanlış anladım. Of ya ben de bu kilden denemek istiyorum. Ama koca paketde satılıyor zaten azıcık kil yetiyor. Daha yeni aldım dermokil :-(

pooofff o baya bi zormuş be Lady'cim çok üşenirim hayyaattaa yapamam yani :KK9::KK9: yüzüme yapmak bile bazen zor geliyor :KK1:

Yaparsın yaparsın üşenmek yasak defa yap sonucu sevip devamını getireceğine eminim:KK9:

Fazla sürmeniz etkisini arttırmaz az miktarda yağı cildinize parmak uçlarınızla aşağıdan yukarı masaj yaparak uygulayın ilk zamanlarda cildinizde bu hissin olması normal ama kötü değil cildinize doğal bakım bariyeri oh mis:KK16:

Ya yavrularım bu doğal deodorantı kullanan var mi bakem nasıl birseydir bu hele resim neyin de yok. Merak ettim alsammi acep. Birde normal kil ilen afili kil arasında bir hayli fiyat farkı var. Tam olarak bu süslü olanin farkı nedir ki

Şöyle yardımcı olsam :KK1:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...i-parfumleri-kullananlar-23.html#post25420806

Simdi kızlar aklıma bir soru daha takıldı. Lady sende yuvarlak birseyler vardı onlar kakao yağı degil mi idi ama site de kavanoz içinde bende simdi öyle yuvarlak olana heves ettim nasıl ki o öyle farkı var mi. Yoksa ben mi yanlış anladım. Of ya ben de bu kilden denemek istiyorum. Ama koca paketde satılıyor zaten azıcık kil yetiyor. Daha yeni aldım dermokil :-(

Tatlım o eski formu kullanması kabından çıkartması zor oluyor diye artık bu yapıda geliyor, yağ aynı şekli farklı sadece.
Tatlım dermokil de iyidir bitir onu öyle alırsın:KK34:

Merhaba
Insanlarin su anda ne ile ugrastigini bilmeden yorum yazmaniz, yonetim sunu yapti bunu yapti demeniz hic etik degil. Ikili polemiklere devam etmenzi halinde bu polemige katilan herkes ceza alacaktir. Bir musade edin !

Sayın kazen, artık neyle uğraştığınızı bilerek yazıyorum..

Bu sitede konu açma ve kapatma yetkisi sadece sizde sanırım..

http://www.kadinlarkulubu.com/kozmetik-markalari/504319-doa-kozmetik-urunleri.html

Konusunun sahibi olarak, konumun neden kapatıldığını ve hala açılmadığını öğrenmek istiyorum...
Zaten kapatılma şekliyle kendinizi zan altında yeterince bıraktınız.
Bunca zaman açmamanız da, konumu saçma sapan sabote eden şahsın sizin nazarınızıda ayrıcalıklı olduğu şüphelerimi doğrular gibi.

Bunları yazıyorum diye siteden uzaklaştırılabilirim.
Ceza alabilirim.
Susuturulabilirim.
Burada otorite sizsiniz, kontrol sizde.
Ancak ben o konunun sahibiyim ve neden olduğunu bilmediğim bir sebeple kapatılan konumu sorgulamak en doğal hakkım.

Site kuralları ortadaysa, her şeyin bir standartı olur.

Konum bu şekilde kalacaksa beni kapatın.

Saygılar.

Arkadaşlar diren81 haklı ilk onun sayesinde doa yı ve ürünleri tanıdık o başlıkta bizler tanıştık deneyimlerimizi iyi kötü paylaştık, kaynaştık lütfen sizlerde tepkinizi esirgemeyin:KK42:

Sayın kazen, artık neyle uğraştığınızı bilerek yazıyorum..

Bu sitede konu açma ve kapatma yetkisi sadece sizde sanırım..

http://www.kadinlarkulubu.com/kozmetik-markalari/504319-doa-kozmetik-urunleri.html

Konusunun sahibi olarak, konumun neden kapatıldığını ve hala açılmadığını öğrenmek istiyorum...
Zaten kapatılma şekliyle kendinizi zan altında yeterince bıraktınız.
Bunca zaman açmamanız da, konumu saçma sapan sabote eden şahsın sizin nazarınızıda ayrıcalıklı olduğu şüphelerimi doğrular gibi.

Bunları yazıyorum diye siteden uzaklaştırılabilirim.
Ceza alabilirim.
Susuturulabilirim.
Burada otorite sizsiniz, kontrol sizde.
Ancak ben o konunun sahibiyim ve neden olduğunu bilmediğim bir sebeple kapatılan konumu sorgulamak en doğal hakkım.

Site kuralları ortadaysa, her şeyin bir standartı olur.

Konum bu şekilde kalacaksa beni kapatın.

Saygılar.

X