Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Arkadaşlar diren81 haklı ilk onun sayesinde doa yı ve ürünleri tanıdık o başlıkta bizler tanıştık deneyimlerimizi iyi kötü paylaştık, kaynaştık lütfen sizlerde tepkinizi esirgemeyin:KK42:

Ya kuzum konu sen veya ben değil ki,
Sen ya da ürünlerin müdavimi arkadaşlar olduğu sürece zaten gözüm arkada olamaz, insanlar gayet doğru yönlendiriliyor ürün kullanımları konusunda, hepsini okuyorum.

Ama bu muamelenin sebebi nedir yani?
Taktım arkadaş..
Banlanırsam da banlanayım, yeter ki her şeyin bir standartı olsun.

Ya kuzum konu sen veya ben değil ki,
Sen ya da ürünlerin müdavimi arkadaşlar olduğu sürece zaten gözüm arkada olamaz, insanlar gayet doğru yönlendiriliyor ürün kullanımları konusunda, hepsini okuyorum.

Ama bu muamelenin sebebi nedir yani?
Taktım arkadaş..
Banlanırsam da banlanayım, yeter ki her şeyin bir standartı olsun.

Kazen beyin gelip konuyu tatlıya bağlayacağını düşünmekten ona güvenmekten başka henüz yapabileceğimiz yok gibi:44:

Size geçen hafta dedim ki kusura bakmayın cenazem var, düğünüm var ! bunlar elimde olmayan gelişmeler lütfen izin verin diye mesaj yazdım değil mi ? Sizin saygı anlayışınız bumudur ? Israrla beni zan altında bırakan özel mesajlar burada aba altından sopa göstermeler ? Talebiniz üzerine üyeliğiniz iptal edilmiştir.

X