Doç. Dr. C. Reha Yavuzer hakkında bilgi paylaşım

operasyon derken yani yine anestezi olcak sonuçta diil mi? bi de ucu kalkık aslında yani tabi önemli olan senin zevkin ama

yok canım lokalle olacak 5 dklık bir seymis, yandan kalkık ama önden gülünce düsük gözüküyor bence o da hosuma gitmiyor acıkcası, neden istedigim gibi olması varken böyle olsun ki hemde ufak bir operasyonmus

duygucum mesaj sayım 50 olması gerekıomus mesaj atabilmem icin özel ama burdan yazaym reha benm cok yakın arkadsm diyeblrm sana cnm

Bende Reha Beye gogus kucultme ameliyati oldum. Yok boyle tatli bir insan. Huzur ve guven veriyor. Isinde cok iyi,guleryuzlu,pozitif. Tek sorunu cok yogun olmasi, surekli ordan oraya kosturuyor. Bu yogunlukda yinede ilgi gostermeye calisiyor. Bencede 1 numara.

Arkadaşlar dolgu yaptırcamda herkes Reha beyn burun konusunda uzman olduğunu yazıyo. Dolgu yaptıran yokmu hiç????? nasıl yapyo acaba dolguyu?

cnm herkes burun konusunda uzman oldugunu yazmıyor, diger konularda da uzman ama biz burun ameliyatı oldugumuz icin burunla ilgili konusabiliyoruz sadece

benim bir arkadaşım reha beye dudaklarını yaptırdı botox fakat 2 ay sonra indi ama sanırım tüm botoxlar aynı

ewet öle de 6 ay denipte 2 ay sora inince biraz parana acıyorsun ama tabi 5-6 ayda bir yenilemek lazım bir de kendi yağınızla yapılan botoxlar var onlar daha sağlıklı diye biliyorum

hmm benim pek bilgim yok botox konusunda
6 ay mı demis reha bey 2 ay sonra indi, o zmn gidip bi daha yaptırsaydı para almazdı

Kızlar Perşembe günü ameliyatımı oldum..ıki buçuk saat sürmüş..Hastanede kalmadım eve geldim..Atel çıktıktan sonra resim ekleyeceğim inşallah..

geçmiş olsun mşss 2001 genel durumun nasıl?
umarım başarılı bir ameliyat olmuştur
kısa zamanda iyileşirsin inşallah..

mis2001 çok geçmiş olsun istediğin gibi olmuştur inşallah. Ameliyat tarihi alırken kaç gün(ay) sonrasını verdiler?

Kızlar ayrı ayrı hepinize teşekkür ederim..Ameliyatım iyi geçti..Çok şükür çok çabuk toparlıyorum..Bugün daha da iyiyim..Cuma günü atel çıkacak inşallah..Morluklar ve şişlikler hızla kayboluyor....

X