Doç. Dr. C. Reha Yavuzer hakkında bilgi paylaşım

mis2001 çok geçmiş olsun istediğin gibi olmuştur inşallah. Ameliyat tarihi alırken kaç gün(ay) sonrasını verdiler?

Canım benim sağlık sorunu çıkınca ameliyatım iptal olmuştu..İkinci kez gün aldım..İlk muyeneden sonra mümkünse en yakın zamanı vermesini istemiştim Reha Bey'den...O da verdi..Muayeneden yaklaşık 15-20 gün sonrasıydı..

oo süpermiş ben çok daha uzun bir süre verdiğini duymuştum ( bu uzun süredede korkularımın artıcağını düşündüğüm için pek sıcak bakmıyordum :kedi: )

oske.06 cnm hocanın programı degisiyor o nedenle sanslıysan hemen verirler sanssızsan 1 ay fln bekleyeblirsin

reha beye revizyon olan var mı kızlar?
pakten sen naptın oldun mu buralarda mısın?

ya ne olmus buraya..bulana kadar canım cıktı eskı yazdıgımız yer cıkmıyor cıksada konular buraya tasnmıs afalladım bır ara :KK70: fazlada okuyamadım.kendımle ılgılı konusayım.burnumun 8.ayına gırıyorum hala şiş olduguna ınanıyorum.gunden gune resmen burnum degıstı.sag ve sol goruntuden gayet memnunum ama onden ıcıme sinmeyen seyler var.hanı cabuk karr vermek ıstemıyorum 1 yılı alıyor burnun oturması.reha beye gıttıgımde bunu belırttım aslında belkıde benım hüsnü kuruntum oldugunu farkettıgı ıcın kendısıde bıraz daha bekle bence bır sorun yok ama sonra ıstersen gene kontrle gel dedı.hersey bır yana kimse estetık bır burnum oldugunu anlamıyor.hanı bu bıle belkıde baslı basına bır güzellik o yuzdende cok incelememe kararı aldım.ama bıraz daha beklıyecegım sımdılık benden bukadar bol güzel burunlu günler bizimle olsun:lepi::KK70:DD

freetu nun dediği gibi, arkadaşlar reha beyin yaptığı burunlar gerçekten çok doğal oluyor benim ameliyatım 2 aya yaklaştı fakat kimse anlayamıyor zaman geçtikçe sanırım daha da güzel olacak....

arkadaşlar burun ucundaki garip uyuşukluk ne zaman geçer acaba???? :sm_confused:

3 ay daha sisler icin erken, herkesin bünyesi de farklıdır sonucta birinde gecer birinde gecmez
benm 7 ay oldu burun ucum hala sis daha gecmedi

Arkadaşlar merhaba
Miss2001 sanada çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşirsin. Ben de bugün Reha Beye gittim 2.5 ay oldu ben ameliyat olalı. Burnuma 1 ay kontrolüne gittiğimde iki ay sonra gel iğne yapalım demişti ama bu gittiğimde sorduğumda gerek kalmadığını söyledi sanırım daha önce gördüğüne göre burnumun eğriliği biraz daha düzelmiş. Onun dışında herşey normal nefes almam düzeldi ara sıra tıkanmalar devam etsede bunada şükür diyorum. Çünkü nefes almam baya rahatladı. ıki ay sonra tekrar görüşcezzzzzz.

Benimde burun ucumdaki uyuşukluk devam ediyor. yavaş yavaş uyuşukluk üst tarafta azalıyo.. Bi de benim sıpa burnumu ara sıra tepiyo o zaman çığlığı basıyorum walla..

Arkadaşlar merhaba
Miss2001 sanada çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşirsin. Ben de bugün Reha Beye gittim 2.5 ay oldu ben ameliyat olalı. Burnuma 1 ay kontrolüne gittiğimde iki ay sonra gel iğne yapalım demişti ama bu gittiğimde sorduğumda gerek kalmadığını söyledi sanırım daha önce gördüğüne göre burnumun eğriliği biraz daha düzelmiş. Onun dışında herşey normal nefes almam düzeldi ara sıra tıkanmalar devam etsede bunada şükür diyorum. Çünkü nefes almam baya rahatladı. İki ay sonra tekrar görüşcezzzzzz.

Canım çok teşekkür ederim..Hızla iyileşiyorum çok şükür..

Kızlar bugün atel çıktı sadece bant var resimlerimi ekledim..Bakalım beğenecekmisiniz..

seher1982 benim burnum da hala çok şiş.özellikle önden kalın duruyor.eski burnum inceydi o nedenle bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum.böyle kalmaz sanırım.

Çok Teşekkürler Kızlar...ılerleyen zamanlarda yine resim ekleyeceğim tabi..

miss 2001 burnun gayet güzel ve muntazam olmuş büyük oranda düzelme sağlanmış güle güle kullan şans getirsin
çok beğendim
elbette reha hocamın da ellerine sağlık
sanatını profesyonelce konuşturmuş her zaman olduğu gibi..

kızlar burun resimlerimi ekliyorum. 25 gün oldu ameliyat olalı ama ucu indide yanları şiş gibi geliyo ve ucu indi gibi :KK43:

X