Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

canım analı büyüsün bebişin.benim arkadaşımda geçen perşembe medical park bahçelievlerde doğum yaptı sezeryanla önce 1750 demişlerdi kendisine çıkarken 1950 fiyat çıkarmışlar arkadaşımda sorduğunda neden böyle 1750 denilmişti dediğinde kampanyamız vardı ama bitti gibi bir açıklama yapılmış.bu demek oluyorki tekrar sormak ve dolu ceple gitmek lazım hastanelere:))ama herşey bebişlerimiz için değer doğrusu dimiiiiiii:nazar:

ewet canım haklısına.s

canım analı büyüsün bebişin.benim arkadaşımda geçen perşembe medical park bahçelievlerde doğum yaptı sezeryanla önce 1750 demişlerdi kendisine çıkarken 1950 fiyat çıkarmışlar arkadaşımda sorduğunda neden böyle 1750 denilmişti dediğinde kampanyamız vardı ama bitti gibi bir açıklama yapılmış.bu demek oluyorki tekrar sormak ve dolu ceple gitmek lazım hastanelere:))ama herşey bebişlerimiz için değer doğrusu dimiiiiiii:nazar:

Bende Fatih medicalpark'a gidiyorum bana da bu fiyatlar verildi,ama daha iyi ve fiyatı uygun bir hastane bulursam değiştiricem.

Bende Fatih medicalpark'a gidiyorum bana da bu fiyatlar verildi,ama daha iyi ve fiyatı uygun bir hastane bulursam değiştiricem.

Değiştirdim bilesositosositoHaseki hastanesinin hemen karşı sokağında "Huzur Hastanesi "var oraya başladım.hastane çok küçük ve çokta bakımlı sayılmaz,ama doktoruma adeta aşık oldum diyebilirim."Gamze hanım"inanın insana değerini hatırlatıyor.Öyle para pul derdinde değil.Ben medical park'a gittiğimde daha 2.gitmemde bana 250 ytl masraf çıkardı leyla hanım.Üstelik ssk'lı olduğum halde. kafamçokkarıştı Doğum fiyatlarını da vereyim size.Normal doğum Ssklı:300Ytl Sezeryan : 400 Ytl İsteğe bağlı sezeryan : 800Ytl(1 gecelik yatak ücretleri dahil):CüvCüv:

özel gaziosmanpaşa hastanesinde
normal doğum: 850
sezeryan :2000
epidural: +300
suit oda: gecelik+300
bi çok yerde de sordum ortalama fiyatlar böyşe
hiçbir sosyal güvencem yok bu fiyatlar sosyal güvencesiz...

şaşırdım kaldım kızlar yaa istanbul ne kadar pahalı yaaaa

ben tüp bebekle hamile kaldım b.evler medıcal parkda doğal olarak oraya gidiyorum daha çok yeniyiz ama doğumu düşündükce sinirim oynuyor ya ....bu kadar para hemde ssklıya olmazki yaa
sizin yazdıklarınıza bakıyorum .....evim b.evlerde şuan için eticha uygun gibi ama şimdi orada bir doktora başlamak...aaba yeniden tahliller vs.istenirmi ?üstelik ben medıcalparkdaki doktorumdan memnunum .....ama o kadar parayıda vermek deli ediyor beni ....ikili test için şuan 225 ytl istendi ...şaşkınım ...

şaşırdım kaldım kızlar yaa istanbul ne kadar pahalı yaaaa

ben tüp bebekle hamile kaldım b.evler medıcal parkda doğal olarak oraya gidiyorum daha çok yeniyiz ama doğumu düşündükce sinirim oynuyor ya ....bu kadar para hemde ssklıya olmazki yaa
sizin yazdıklarınıza bakıyorum .....evim b.evlerde şuan için eticha uygun gibi ama şimdi orada bir doktora başlamak...aaba yeniden tahliller vs.istenirmi ?üstelik ben medıcalparkdaki doktorumdan memnunum .....ama o kadar parayıda vermek deli ediyor beni ....ikili test için şuan 225 ytl istendi ...şaşkınım ...

ewet bende ikili testi 225 ytl ye yaptırdım...
gerçektende çok ama çok pahalı...

ewet bende ikili testi 225 ytl ye yaptırdım...
gerçektende çok ama çok pahalı...

valla bi ara özel gaziosman paşada doğum yapam dedim ama fiyatları medıcalparkla aynı sanırım annem b.paşada oturuyor diyeee kafam çok karışıkkk:1no2:

ya arkadaşlar ben ankaradaki özel hastanelerde ağrısız normal doğum fiyatlarını merak ediyorum emekli sandığı bizimkisi bilen var mı?

Bu arada ben doğumu Kadıköy Şifa'da yapacağım kısmetse...

Normal doğum 2.100.-YTL
Sezeryan 2.500.-YTL
Eğer doktorunuz Şifa'da ise ek olarak 1.500.-YTL doktor ücreti. Benimki gibi dışarıdan gelicekse doktorla artık kaça anlaşırsanız...

bir bilsem ne olduğunu cnm sormayaaaaaaaaa

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada ben doğumu Kadıköy Şifa'da yapacağım kısmetse...

Normal doğum 2.100.-YTL
Sezeryan 2.500.-YTL
Eğer doktorunuz Şifa'da ise ek olarak 1.500.-YTL doktor ücreti. Benimki gibi dışarıdan gelicekse doktorla artık kaça anlaşırsanız...

Bence senin aldığın fiyatlarda AZ DEĞİL yanikafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ben de özel gop a gidiyorum emekli sandığına bağlıyımm fiyatlar pek değişmiyor. normal 600 sezeryan 1200 isteğe baglı 1500 başta kafam çok karışıktı bir çok hastaneye gttm ama sonunda yine gop hastanesine döndüm biraz pahalı ama güven veriyor.

ben yenibosna nisa hastanesine gidiyorum
normal 325
sezeryan 725
isteğe bağlı sezeryan 1000ytl
yanlış bilgi almadıysam ssk lı fiyatlar

merhaba arkadaslar bende van medicalpark ta dogum yapıcam normal 200 sezaryan 250 emeklıgı sandıgına tabi

bu fiyatları görünce merak ettim açıkcası çamlıca medicanada acaba fiyatlar nasıl?bende 2. bebeği düşünüyorum bu aralar,benim evime çok yakın olduğu için orda doğum yaparım diye düşünüyordum.bilen varmı arkadaşlar fiyatını?

Merhaba arkadaşları bende bugün doktoruma sordum Edirne Özel Trakya Hastanesinde normal yada sezeryan farketmiyor hastane 500-ytl alıyormuş. Artık doktor istermi onu bilemem SSK ile anlaşması var hastanenin.

Son düzenleme:
kızlar çok pahalı değilmi fiyatlar.
denizlide özel hastanelerde 215-280 arası değişiyor tabi hastane doktorunayaparsan normal doğumda
gerçi şehirfarkı var belkide.
öyle söylüyorlar ama sonradan masraf çıkarıyorlarmış canım yani 800 ytl yi buluyormuş

merhabalar..
hamileliğimin 24.haftasındayım..kocaeli de özel konak hastanesi ne gidiyorum(gülçin hanıma)
ama doğum fiyatlarını bilmiyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi??
bide burdaki fahiş fiyatları gördükçe 'bebeğim sen orda çok rahatsın hep orda kalsan' diyoourm :)
Allah yardımcımız olsun..

ben samsun doğumevi hastanesinde yaqpıcam Allahım kısmet ederse doğumumu.devlet hastanesi olduğu için herhanmgi bir ücret ödemicem
normal doğum düşünüyorum eğer doktorum söz verdiği üzere özel odayı ayarlarsa ve doğumuma gelirse 500 ytl zarf ile vericem..sezeryan olursada gene aynı şekilde 500 ytl bıçak parası vericem..

X