Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

Kızlar dogum ücreti hakkında bilgisi olan var mı biz hastaneyle görüştük sezeryan 1600₺ dedi 600₺ de 2 gece suit oda farkı yani totalde 2200 hastane. fakat doktorumuz dışardan gelicek ona sorduk henüz söylemedi bilgisi olan var mı acaba? Doktor ücreti ne kadar oluyo?

merhaba
merak ettim doğum yaptın mı diye ,nasıl gidiyor.memnunmusun hastaneden :)

Merhaba :) Yok doğum yapmadım daha canım. Kanala girmesini bekliyoruz. Hiç sancım yok. Yarın kontrolüm var yine, bakalım ne olacak. Hastaneden ve Meltem hanımdan çok memnunum. Gerçekten çok temiz ve düzenli bir hastane. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Meltem hanım çok güzel bilgi veriyor ve çok güzel ilgileniyor. Öyle 5dk. kontrol edip bırakmıyor. Uzun uzun senin ve bebeğin ile ilgili bilgiler veriyor. Ultrasonda bebeğime bakarken gördüklerinin her ayrıntısını anlatıyor bir yandan. Ben çok ama çok memnunum. İnşallah yakın zamanda normal doğumla ve doktorumla bebeğimi kucağıma alırım. Siz de sağlıkla sonuna kadar gelin inşallah. Şimdiden hayırlı doğumlar dilerim.

Merhaba :) Yok doğum yapmadım daha canım. Kanala girmesini bekliyoruz. Hiç sancım yok. Yarın kontrolüm var yine, bakalım ne olacak. Hastaneden ve Meltem hanımdan çok memnunum. Gerçekten çok temiz ve düzenli bir hastane. Çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü. Meltem hanım çok güzel bilgi veriyor ve çok güzel ilgileniyor. Öyle 5dk. kontrol edip bırakmıyor. Uzun uzun senin ve bebeğin ile ilgili bilgiler veriyor. Ultrasonda bebeğime bakarken gördüklerinin her ayrıntısını anlatıyor bir yandan. Ben çok ama çok memnunum. İnşallah yakın zamanda normal doğumla ve doktorumla bebeğimi kucağıma alırım. Siz de sağlıkla sonuna kadar gelin inşallah. Şimdiden hayırlı doğumlar dilerim.

ayy çok heyecanlı ne güzel darısı başımıza :) , muayene ve doğum ücretleri nedir. Allah bi avazda kurtarsın inşallah. doğum yapıncada haberlerini bekliyorum.( bebekten vakit bulursan tabi :KK48: )

Kizlar cengelkoy medivia ya giden varmi yada bilgi sahibi olan doktor hakkinda vede dogum fiyatlari hakkinda ikinci dogum olucak sezeryan farkli bi dokt fikri korkutuyo biraz o yuzden iyi bir doktor bulmam lazim

Kızlar samsun medical parkta epidural normal doğum yaptım kasım ayında 2400 TL verdik bilginize :)

Konya özel selçuklu hastanesinde doğum yaptım canım. Suni sancıyla normal doğum oldu 1 gece özel odada kaldım ve 1280 tl tuttu :) doktorum ve ebem çoook iyiydi çok ama çok memnun kaldım :)

Bi de sezeryanda 980 tl imiş. Fiyatlarını sorduğum da demişlerdi :)

Kızlar samsun medical parkta epidural normal doğum yaptım kasım ayında 2400 TL verdik bilginize :)

Teşekkürler tatlı annişler....:anneadayı:

Merhaba ben de inşallah mayıs-haziran gibi hamilelik planlıyorum. Ankara'dayım ve Memorial'a gitmeyi düşünüyorum. Nesrin Fener'e epidural normal doğum istiyorum. Aranızda Nesrin Fener'e giden var mı? Bir de Ankara Memorial 2016 epidural normal doğum ücretlerini bilen var mı?

Ay valla bana da çok cazip geliyor:KK48:Ama eşim müsade etmiyor.Hangisinde yaptın canım?İstanbulda varmı temiz bi hastane?
Bilmiyr i um istanbulu cnm ,ben elazig harput devlet hastanesibde yaptim ,ebeler dogurttu ,sukur ,temizdi hersey ,memnun kaldi ,bir arastir ist da neresi temizdir ,ama devlette dogum yapinca sunu anladim ozeller kazikliyrla ,r,normal dogum cok basit olagan kolay bisiy ,dr luk bir durum yok ,sezeryansa bisiy diyemem ,yani zaten kendin doguruyorsun

Kızlar merhabalar,

Şişli Memorialda sezeryan ve normal doğum fiyatlarının güncel halini bilen varsa paylaşabilir mi?

Çok teşekkürler

Merhaba bayanlar,
Ben zeytinburnun da ki Ermeni Hastanesinde doğum yapmak istiyorum, fiyat bilgisi yada orada doğum yapmış biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
Teşekkürler....

Avcılar medicana normal Doğum 1500₺, sezeryan 1800₺, süit oda farkı 175₺ gecelik.

X