Doğuma Hazırlık Doğum için ankara lokman hekim mi yoksa gazi üni. hastanesi mi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

smasher06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
242
59
Merhaba arkadaşlar. Yolun daha çoook başındayım. Allah nasip ederse kalp atımı ve kese yi görmek için hastaneye bir hafta sonra gidicem. Ama ben kontrollerinin olduğu yerde özellikle kontrolümü yapan doktorun doğuma girmesini istiyorum. Bu alternatif gazi hastanesinde olmuyor. Ama gazi ile ilgilide güzel yorumlar okudum. Yalnız benim merak ettiğim gazi deki sancı odaları kişiye özel mi?? Birde lokman Hekim hastanesi doğum için nasıl şartları filan. Kusura bakmayın biraz uzun yazdım.

Selamlar ben henüz doğum yapmadım ama lokman hekim akay hastanesinde 2 sene önce ameliyat oldum kadın doğum katında benden başka 2 hasta yatıyordu odaları temizliği hemşireler falan çok iyiydi allah nasip ederse doğumumuda orda yapmayı düşünüyorum doktorum orada yapıyor gaziyle ilgili bi bilgim yok ama allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:dua:

Selamlar ben henüz doğum yapmadım ama lokman hekim akay hastanesinde 2 sene önce ameliyat oldum kadın doğum katında benden başka 2 hasta yatıyordu odaları temizliği hemşireler falan çok iyiydi allah nasip ederse doğumumuda orda yapmayı düşünüyorum doktorum orada yapıyor gaziyle ilgili bi bilgim yok ama allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:dua:
canm ben 31. haftama geldim ama ank da hala hastane arayışım var.devlete gidiyordum ama ufak tefek pürüzler oldu. Akayda dogum ucretleri hakkinda bilgin varmı bende arayis icerisindeyim lokmanin etlik subesinide düşünüyordum ama akayi cok begeniyorlar

canm ben 31. haftama geldim ama ank da hala hastane arayışım var.devlete gidiyordum ama ufak tefek pürüzler oldu. Akayda dogum ucretleri hakkinda bilgin varmı bende arayis icerisindeyim lokmanin etlik subesinide düşünüyordum ama akayi cok begeniyorlar
Slm canım ben akayı görüp yaşadığım için iyiydi baya etlikte iyi ama evine yakınsa düşünebilirsn fiyatlara gelirse özel sağlık sigortan varsa karşılıyorsa daha uyguna gelir özel hastaneler de 7. Binden başlıyor sezeryan normal 4 5 arası 10 bine de var ama hastane adına gidiyor doktorum bizzat söyledi isim takıntınz yoksa lokman hekim akayı öneririm diye allah nasip ederde inşallah sağlıkla doğururz bebişlerimizi:dua::dua:

Teşekkür ederim. Amin inşallah :dua:

Canım meraba akay da ücretlerle ilgili bilgi aldın mı tam olarak, gidip görüştün mü acaba canım. Doktor muayne ücretleri ne kadar

Arkadaşlar merhaba öncelikle sağlıklı günler diliyorum.sizi bir konuda bilgilendirmek istedim doğum paketlerine bu kadar fazla para vermek yerine tamamlayıcı sağlık sigortası diye bir olay var her sigorta şirketinin koşulları var tabiki ama doğum paketleri dahil çok uygun fiyatlar da özel hastanelerde muayane hakkı lab testleri dahil tedavi hakkı sağlıyor.bir araştırın derim yada özelden yazın eşim bu sektörde çalışıyor yardımcı olmaya çalışırım Bilgi konusunda sağlıklı günler

Lokman hekim etlike gittim 25.haftadan sonra yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok diye medikale geçmiştim. Önemli bir şey çünkü. İyi ki geçmişim. Bebeğim 3 gün yoğun bakımda yattı. Ama lokman Hekim deki doktorumuz medikal deki den çok daha ilgiliydi. Sadece hastanenin şartları yüzünden geçtim

Lokman hekim etlike gittim 25.haftadan sonra yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok diye medikale geçmiştim. Önemli bir şey çünkü. İyi ki geçmişim. Bebeğim 3 gün yoğun bakımda yattı. Ama lokman Hekim deki doktorumuz medikal deki den çok daha ilgiliydi. Sadece hastanenin şartları yüzünden geçtim
Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun ,lokman hekimde gittiğiniz doktor kimdi acaba ve muayene ücreti ne kadardı?

X