doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra hamile kalanlar

bende 3 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım ay hamile kaldım hemde ikizlere şimdi iki oğlan bekliyorum

Bende oglum dogdugundan bu yana ( 7 yildir ) yasmin dogum kontrol hapi kullaniyordum . Eylül sonunda hapimi biraktim kasimda hamile kaldim :-))

Son düzenleme:
bende 3 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım ay hamile kaldım hemde ikizlere şimdi iki oğlan bekliyorum

ayyy inşallah canlarım bende yasmin hapı kullandım 2,5 - 3 yıl kadar.
bu ay bıraktım... İnşallah benimde hemen olur sizlerin gibi

:emir_bebek::emir_bebek: iki bebişşş süperrr yaaaazemuszemus

Bende oglum dogdugundan bu yana ( 7 yildir ) yasmin dogum kontrol hapi kullaniyordum . Eylül sonunda hapimi biraktim kasimda hamile kaldim :-))

ayyyy süper 7 yıl 2 ay koruduysa oooooooo zemuszemuskaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

slm arkadaşlar
ben 5 ay düzenli doğum kontrol hapı kullandım geçen ay bıraktım ve anne olmak istiyorum sizce nekadar zaman alır hamile kalmak, bide hap ile korunduktan sonra hamile kalan arkadaşlar varsa bana blgi verebilirlermi bu konuda, fazla acele ediyorum galiba:asigim:

bende 2 yıla yakın korundum hapla biraktım hapı bi 6yada 7 ay sonra hamile kaldım

Bende 1.5 yıldan fazla korundum sonra hapla korunmadım 5-6 ay eşim korundu.Çocuk istedik ve ilk ayımda hamileydim ben biraz tembellik olabilir buna takılma sakın Allahın izniyle sağlıcakla hamile kalırsın inşallah canım.

Herkeze günaydınnnnn opuyorumnanaktan

Mevlid Kandili Mübarek olsun. Bu gece namaz kılıp bol bol dua edelimmmm :Saruboceq:

bende bu ay hapımı bıraktım yani bittii . pazartesi günü yeni kutuya başlamıyayım diyorum. ama kararsızım eyvahedigeldismile

merhaba kizlar
Bende bu topige ilk geliyorum bende bu ocakta dogum.kontrl. hapina baslamiyacam. 1 sene 1 aydir kullaniyorum ve artk bebek düsünüyrz dün jinekologuma gittik esimle dr. Folik asit verdi kan testi yapti bakalim 6 ay hamile kalamaya bilirsin dedi stres yapmayin dedi ama dedi senin yasin gec 23 yasindayim 2 ay icinde de kalabilirsin.

Canım ben 4 tıl hap kullandım sonra bıraktım bıraktığımın 2.ayında ayında hamile kaldım ama 1 yıla bekleyenlerde oluyomuş stres yapma sadece bekle

Tsk.

Evet dr. dedi kisiden kisiye degisiyor her bünye farkli kimi 2 - 3 ayda kimi 6-7 ay sonun da hamile kaliyoormus bakalim yok canim stres yapmiyorum

bende bıraktıktan 1 ay sonra yani ikinci ay hamileydim... Şok olmuştuk eşimle bu kadar erken beklemiyorduk Şimdi 40 haftalık olduk kızımla Size de en kısa zamanda inşalh...

Bende 9 ay kullandım sonra 3 ayda eşim korundu o 3 ay boyuncada folik asit içtim.Eşim korunmayı bıraktığı ay hamile kaldım yani hiç beklemedim oğlum şimdi 1,5 yaşında.Stres yapmayın kişiden kişiye değişir tabi inş.sağlıklı bi şekilde hamile kalırsınız.

stres yapmaya gerek yok zaten stres yapinca da olmaz sadece yapmamiz gereken yeme icme düzenine dikkat etmek cay ve kahveyi azaltmak benim de tahminim mayis yada haziran gibi kalirim ama belli de olmaz dr. birde cok su ic dedi hapinin etkisi daha cabuk gider vucuttan diye. Bakalim, normal de bugün hapi almam gerekirdi ama almiyacam bugün itibari ile.

bende 3 yıl kullandım bıraktıktan sonra 2. ayda adet oldum yani ilacı bırakıp 1 kez adet oldum

bende doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra iki ay yine korunduk korunmayı bıraktığımız ayda hamile kaldım bi kaç ay etkisi olabilirde hapın almayabilir de bünye meselesi galiba biraz..

Ben 3 sene yas.. adli hapi kullandim ve bebis istedigimiz izin gecen mayista kullanmayi biraktim, sadece bir kez adet gordum 45 gun sonra. Temmuz ayinda da hamile kaldim simdi 22. haftamdayim. Bir eczaci arkadas bize 1 seneye kadar hapin etkisi surebilir demisti...Bizimki kisa zamanda geldi bekletmedi..

Arkadaşlar ben de 4 yıl doğum kontrol ilacı kullandım.Bıraktıktan sonra 5. ay hamile kaldım.Aynı zamanda tiroit bezim yavaş çalıştığı için korkuyordum olmazsa diye ama çok şükür sorun olmadı.Bir çok doktora da danışmıştıım zaten.Sadece 9 aya kadar erteleyebilir dediler.Sabır arkadaşlar,stres yapmayın

bende 20 aralikta hapi biraktim ama bu ay adet oldum 1 yil hap kulllandim belera adin da simdi bakalim nezaman bebegimiz gelecek dr. ilk adetin gec gelir dedi ama tam zamaninda geldi. calismalara devam artikk

X