Doğuma 3 hafta kala..

cileklipasta95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
1.140
3.204
28
Merhaba anneler, anne adayları ❤️

Başlıktada belirttiğim gibi bebeğimin doğum tarihine 3 hafta 3 gün kaldı ama ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum.

Hamileliğim çok şükür o kadar rahat geçti ki, hiç "bi doğursaydım" demedim, bi dokuz ay daha içimde taşıyabilirim yavrumu :KK70:

Bir aksilik olmazsa "normal" doğum olacak ve ben ya başaramazsam, ıkın dediklerinde yapamazsam vs diye endişelerim var.

Sizlerin tecrübeleri nasıldı, kendimi nasıl hazırlayabilirim, biraz konuşmaya ihtiyacım var. Çevremde herkes abartma diyor. Daha önce iki kez doğum eden arkadaşıma söylüyorum, kendisi yine hamile, beni daha çok korkutuyor.

Ben doğumu hiç düşünmedim bebek nasıl isterse öyle geliyor normal ya da sezwryan içerde kalan olmamış hiç dedim 😂 zaten ıkınacağın zAman sana söylerler yapılamayacak bir şey olsa millet 3-4 taneyi doğuramaz. Yine de telaşlanıyorsan youtubedan doğru nefes alma vs izle
Kimseye doğumunu sorma herkesin hikayesi bambaşkadır bak nasıl ki sen hamileliğim çok rahattı diyorsun bir başkası da aylarca kuserak tansiyonu düşerek ağrı çekerek geçirmiş olabilir ve hamile olmayan birini korkutabilirq

İnşallah bende hamileliğim sonuna kadar sorunsuz güzel bi hamilelik geçiririm. Herkesin doğumu farklı akışına bırak bebeğini kucağına alacağını düşün

X