Doğumda sonra kacıncı ayda regl olunur

ben geçen gün isyanlardaydım olmuyorum diye:1closedeyes:ama cuma günü oldumalkisalkisalkis çok mtluyum; ama kilomda tık yok:çok üzgünüm:

Bende geceleri çok sık emziriyorum gündüz calıstıgım için gece mama vermiyorum ondanmı olmadım hala acaba bugun doktorumu aradım şimdiye kadar nie bekledin gelseydin keşke ilaç verirdim dedi ben olmayı isteyenlerdenim o yüzden bu haber sevindirdi beni

merhaba ben de doğum yapalı iki ay oldu doğumdan sonra bile kanamam olmadı(yani çok az)ve ben de olmak isteyenlerdenim acaba doktorun ne tavsiye ettiyse benimle paylaşır mısın?

henüz gitmedim canım izine cıkmış ayın 8inde döncekmiş o zaman gidicem inşallah paylaşırım tabi

arkadaşlar 4. ayına girdi oğlum ve adet gördüm
şimdi korkuyorum sütüm mü azalır diye çünkü sadece anne sütü
ile besliyorum oğlumu? lütfen cevap verin.......
gündüzleri 2.5-3 saatte bir emiyor geceleri ise 2 kez uyanıyor
çok emzirmek adet olmayı geciktirmiyor o zaman......

3 ay olucak doğum yapalı.55 gün lohusa kanamam oldu.3- 5 gün sonra adet gördüm.bir hafta sürdü bitti benden gene kan geliyor bir kaç gündür.anlamadım gitti.3 aydır geçmez kanama :KK43:(

bende yeni dogum yaptım kırkım çıktı ve bir hafta sonra yeniden adet oldum zaten kırkımda da dogru düzgün olmadı hep bir gün olduysa iki gün yok

doğum yapalı 13 ay 6 gün oldu... dün akşam bugünden için doktorumdan randevu aldım niye regli olmadım diye ve bu sabah oldum çok şükür doktora gitmeye de gerek kalmadı ohhh beeee çok gecikmişti

merhaba arkadaşlar benim 9 aylık oğlum var bende 9 aydır bekliyorum adet olmayı geçen gün biraz kanamam oldu ama adet gibi diildi anlayamadım lekelenme gibi oldu bitti normalmi sizce cevap bekliyorum kızlar yardım lütfen...

çarşamba günü kızımın doğum günü olmaasına rağmen ben henüz regl olmdım 8. ayımızda gittm doktora verdiği hapı kullandım tık yok geçen ay gittim aynı hapı yine kullandım yine tık yok. ıııhhh gelmicem diyo başka bişey demiyo. çatlıcak gibiyim....

çarşamba günü kızımın doğum günü olmaasına rağmen ben henüz regl olmdım 8. ayımızda gittm doktora verdiği hapı kullandım tık yok geçen ay gittim aynı hapı yine kullandım yine tık yok. ıııhhh gelmicem diyo başka bişey demiyo. çatlıcak gibiyim....

kizim 5 aylik oldu ve bende daha hic adet olmadim anladigim kadariyla normal bir durum yalniz ben birsey sormak istiyorum adet gormemek demek hamile de kalamamk demek mi?hamile olma ihtimalimiz oluyor mu?

kızlar ilk gebeligimde .kızım altıncı ayına girecegi zaman adet oldum...
şimdi yeni dogum yaptım 1,5 aylık bakalım bu ne zaman olacak.bir yılda olmayabilir.hatta olup diger ay olmayabilir.bir yıl düzensizlik olabilir meraketmeyin...

kızım 10 aylık halen olmadım.bugün ilaca başladım adet olmak için,çünkü spiral taktıracağım 10 gün içinde,alimallah ikinci gelmesin diye:-)))

X