Doktor hatası varmı bakar mısınız ACİL

Her gün fotoğraf çektim hatta kendisine bu şikayetimi yazdım sosyal medyadan msj attm kontrole çağırdı yok iyileşecek vs dedi gönderdi eve geldim ağladım gören arkadaşlarım da üzüldü halime o kadar ağrı acı çektin keşke hiç olmasaydın daha iyi dediler eski burnum da aynı böyleydi ucu çok düşüktü şimdi sadece ucu kaldırmış biraz ama kemer herşey aynı duruyor aynaya bakamıyorm ya :KK43: mecbur güvenmek zorundayım başka bir doktorasını ödeyecek bi param yok
Bende bir buçuk yıl önce ameliyat oldum benim burun ucum sadece düşük bi iki yıla tekrar revizyon olucam 15 ödedim ben çokta başarılı bir doktordu ama kesinlikle sizinki olmamış doktorunuza diretin öncesi nasıl ki yani burun ucunuzda olmamış boyut kemerli falan üstünde durun imza alın revizyon için bir yıl beklemelisiniz çünkü

Ocak ayında gideceğim zaten söyleyeceğim hiç beğenmediğimi

Evet farkındayım :KK43: ne yapmam lazım bunu doktora ne diye söylemeliym birde ben çok zor durumda iken ameliyat oldum ya aldatıldım boşanma sürecindeym bilekliğimi sattm bu ameliyat için
Canım oncelikle geçmiş olsun ne kadar ücret ödedin:/ burun kökü çok yüksek olsa dahi bu kadar yukardan kemer ilk kez görüyorum ben. Benimde kemer çıktı ama az daha orta hatta çıktı. Ve geçmiyor üzgünüm.. aylarca üzüldüm bende umarım arkasında durur.

Burun kökü çok kalın kalmış gibi duruyor
Burnunuz gayet güzel ben çok beğendim öncesi fotinuz atarmisiniz merak ettim veya güncel foto hiç canınızı sıkmayin derim gayet güzel duruyor etrafımdan ameliyat olanlardan biliyorum 6ay sonra sahada küçülmeye başlıyor şuan şiş burnunuz

Bende burun ameliyatı olalı 1 sene oldu. Sizin burun ucunu hiç kaldırmamış ve kemikli duruyor. Benimde ilk atel bantlar çıkarıldığında çok ödemliydi burnum ama zamanla indi kavisi belirginleşti. Derim kalın olduğu içinde 4 ay boyunca ödem iğnesi yapıldı. Bence sizin doktorunuz fazla işlem yapmamış gibi eski halini görmedim ama yinede ucunu hafif kaldırabilirdi benim burnumda düşüktü önceden. Tekrardan görüşün derim

Her gün fotoğraf çektim hatta kendisine bu şikayetimi yazdım sosyal medyadan msj attm kontrole çağırdı yok iyileşecek vs dedi gönderdi eve geldim ağladım gören arkadaşlarım da üzüldü halime o kadar ağrı acı çektin keşke hiç olmasaydın daha iyi dediler eski burnum da aynı böyleydi ucu çok düşüktü şimdi sadece ucu kaldırmış biraz ama kemer herşey aynı duruyor aynaya bakamıyorm ya :KK43: mecbur güvenmek zorundayım başka bir doktorasını ödeyecek bi param yok
Gecmis olsun uzuldum. Gonlunuze gore gelisir sonrasi insallah

Sizin burnunuz fena görünüyor ucu düşük ve kemerli çok üzülüyorum ya böyle olunca. Beklentiye girip elimizde ne varsa verip ameliyat oluyoruz iyi olsun isteriz ama işte.. çok iyi anlıyorum sizi, Ben de 1 bucuk ay önce ameliyat oldum şişlikler var ve burnum sol tarafa doğru eğri gibi geliyor. Işık çizgisinden anlaşılıyor. Ödemden mi yoksa hata mı var hala emin olamıyorum haftaya randevum var bakalım.

Doktorunuz mutlaka ikinci ameliyatı yapacaktir diye dusunuyorum.bende benzerini yaşadım. Dogal istemistim bu nedenle cok kaldirmadi .ama sonradan dustu burnum kemer cikti.doktoruma cok.uzuldugumu soyledim zaten burnumu gorunce oda sagolsun 9.ayimda revizyon yaptı. Bi sekilde düzeltmek zorunda kesinlikle doktor hatası belli

X