Doktorun istediği tahliller ile ilgili bilgiye ihtiyacım var

bessste

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
381
716
31
Merhabalar 17+6 hamileyim. Doktor değiştirdim ve yeni doktor bazı tahlillerimin hiç yapılmadığını falan söyledi önceki doktor yapmamış. Bana bir liste verdi o hastanede yaptırınca 8000 e yakın tutuyor. Bunları devlette yaptırma şansım var mı listeyi ekliyorum bakabilir misiniz ?

Eklentiler

• IMG_3908.jpeg
    IMG_3908.jpeg
    94,4 KB · Görüntüleme: 61
Merhabalar 17+6 hamileyim. Doktor değiştirdim ve yeni doktor bazı tahlillerimin hiç yapılmadığını falan söyledi önceki doktor yapmamış. Bana bir liste verdi o hastanede yaptırınca 8000 e yakın tutuyor. Bunları devlette yaptırma şansım var mı listeyi ekliyorum bakabilir misiniz ?
Saglık ocagı yapıyor.

Gebe kalmadan ya da ilk 3 ayda yaptırsaydınız daha uygun olacaktı bu testler. Aile hekimlikleri bu testleri yapmıyor devlet hastanesi veya üniversite hastanelerinde ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Sağlık ocağı devlet Hastanesi'nde yaptırabilirsin dahiliyeden randevu alip

Şaka gibi bu testler 11. Haftamdayım bana 3 kere yapıldı bazilari bazilari 2 kere. Bulundugunuz bolgede sehir hastanesi varsa bir randevu alın. Özelde ve devlette çift takipli olun. Bu testleri hemen yaparlar zaten.

Gerçekten rahat ve düzgün olsun diye özel doktora gittim ama görünen o ki tam da yapılmıyor bir şeyler. İlk hamileliğim kendim de rahat bir insanım pimpirik olmak istememiştim ama anladığım kadarıyla daha dikkatli olmalıyım

X