Dondurulmuş embriyo Transefer süreci

Ilkdeneyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
53
15
30
Selam kızlar , dondurulmuş Emriyo transfer sürecinde kullandığınız ilaçlar ve ne kadar kullandınız, ne kadar sürede transfer oldunuz ? (Tablet mi iğne mi kullandınız ) detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim 🙏🏻

Selam kızlar , dondurulmuş Emriyo transfer sürecinde kullandığınız ilaçlar ve ne kadar kullandınız, ne kadar sürede transfer oldunuz ? (Tablet mi iğne mi kullandınız ) detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim 🙏🏻
Merhaba, benim pcos var adetim düzensiz bu yüzden regl 3den başladım femara kullanmaya 5 gün kullandım sonra bir şey kullanmadim. Yumurtalarım geç olgunlaştığı için regl 18inde 19 mm yumurta ve 7 mm rahim kalinligi olunca çatlatma iğnesi oldum. Ondan 1 hafta sonra da transfer oldum. Transferden 3 gün önce progestan hap kullanmaya basladim(ama fitil gibi sabah2,Aksam2). Transferden önce progesteron değerim iyi çıktığı için ekstra bir ilaç kullanmadım. Az çıkarsa o zaman iğne falan yaziyolar.

merhaba. benim naturel oldu. progestan fitil, folik asit, ve iki tane antibiyotik kullandım. ovitrelle iğne de bir tane kullandım sadece ama sizin tedavinizin seyri nasıldır size ne verirler değişebilir
merhaba. benim naturel oldu. progestan fitil, folik asit, ve iki tane antibiyotik kullandım. ovitrelle iğne de bir tane kullandım sadece ama sizin tedavinizin seyri nasıldır size ne verirler değişebilir
Merhaba peki hamile kaldınız mı naturel transferde ?

X