Dondurulmus embriyo.

aminnnnnn arkadaşım benim 7.denemem de tuttu ilk defa çok şükür rabbime ilk kontrolde 2 kese gördük ama daha sonra ki kontrollerimde kesenin biri hiç büyümemiş yavaş yavaş yok olacakmış kendiliğinden

benim değerim gayet yüksek çıkmıştı....keseye görmeye gittiğimizdede tek gördük....sağlıklı olsunda tek çift farketmez...canım sende belirti falan varmı???bende pek yokta....

Benimde saatimi bugün bildirecekler:KK66:çok heycanlıyımm:KK66:)Dualarımda varsın canım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin:KK66:İki iyidir iki koydur:KK66:

Canımmm çok teşekkürlerr allah razı olsun...İnşallah yaaa 10 gün sonra vur patlasın çal oynasın olsun bebelerimiz geliyor olsun:KK66:)Gece rüyamda ikitane kumrucuk gelmiş odamın camından beni izliyorlardı ikiside yanyana durmuş ayyy çok heycanlıyım ben yaaa:KK66:)

Ben hala aramalarını bekliyorum. Benimde dualarimdasin canım. Allah emegimizi bosa çıkarmasın. Kalbim ağzımda atıyor.

Kizlaaaaaarrrrr. Gidiyorum. Duaya cok ihtiyacım var. Cok heyecanlıyım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

benim değerim gayet yüksek çıkmıştı....keseye görmeye gittiğimizdede tek gördük....sağlıklı olsunda tek çift farketmez...canım sende belirti falan varmı???bende pek yokta....

tabiii kii yeter kii hayırlı evlat olsunlar sağlıklı olsunlar gerisi boş benim de 9.gün değerim 91.78 11.gün 259.04 dayanamayıp 14.gün tekrar yaptırmıştım o da 1271.94 çıkmıştı ben de belirti yok nerdeyse canım sadece ara ara halsizlik oluyo o kadar

Aldım bebelerimi geldim. Allah hepinizden razı olsun gönlüze versin inşallah. Cok incesiniz cok tatlisiniz. 2 embriyo transfer edildi. Hepimize dua ediyorum. 😘😘

mrb arkadaslar bende bugun dr gittim hersey yolunda sukur cuma gunu transferim var inss bende hais habermi de size burdan yazariim. hamis arkadaslarin da allah tamamina erdirsin inss rimambo seninde transferin hayirli olsun cnm

Aldım bebelerimi geldim. Allah hepinizden razı olsun gönlüze versin inşallah. Cok incesiniz cok tatlisiniz. 2 embriyo transfer edildi. Hepimize dua ediyorum. ߘذߘ؛/QUOTE]

cnm tekrar hayirli olsun inss bebislerin sana simsiki tutunsun cnm dikkat et kendine

Aldım bebelerimi geldim. Allah hepinizden razı olsun gönlüze versin inşallah. Cok incesiniz cok tatlisiniz. 2 embriyo transfer edildi. Hepimize dua ediyorum. ߘذߘ؛/QUOTE]

cnm tekrar hayirli olsun inss bebislerin sana simsiki tutunsun cnm dikkat et kendine

Cok teşekkür ederim canim. Hadi darısı basına. Sende kap bebisleri gel

Aldım bebelerimi geldim. Allah hepinizden razı olsun gönlüze versin inşallah. Cok incesiniz cok tatlisiniz. 2 embriyo transfer edildi. Hepimize dua ediyorum. 😘😘

canım hayırlı uğurlu olsun....bebişlerin bugünden itibaren sana sımsıkı tutunur...bir daha bırakmazlar inşallah canım....

seninki tek mi cnm valla kafa kalmadı artık kusura bakma soruyorum ama benim bugün 1478 çıktı hemşire çoğul olabilir dedi...inşallah tektir ama hayırlısı neyse o olsun artık bilmiyorum..

hadi hayırlısı cnm güzel haberlerini bekliyoruz en kısa zamanda..

Kızlar transferden sonra nelere dikkat ettiniz. Ayrıntılı olarak transfer çıkışınızdan itibaren anlatirmisiniz. 😉

X