Dostinex ve Kolmen ile hamile kalanlar Yardım

Ece Topdagi

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
152
39
34
Merhablar ben şubatta düşük yaşadım doktorum dış gebelik dedi kendiliğinden düştü. Prolaktinim 50 lerdeydi dostinex verdi. Mr çekildim temiz çıktı . Osırada başka doktora gittim adet olamamıştım düşükten sonra prolaktine gerek yok çok yüksek değil dedi söktürücü verdi adet oldum bu ayda oldum sonra kendi doktoruma gittim 6 ay kullancaksın gebe kalana kadar dedi kafam karıştı. 8 tane vardı 3 tane kullanmıştım geri başladım pzt perşmbe 1 er tane olarak vermişti şimdi gebelik çok istiyorum klomende kullanıp hamile kalan olmuş doktormu verdi kendinizmi kullandınız
İlk çocuğumdada dostinex ile gebe kldım ilaç bitti hamile kalmıştım. Eşimin spermine baktırmadık gebe kaldım düşğkle sonuçlansada bu süreçleri geçenler yazabilirmi

Merhabalar bende 1 sene oldu evleneli bir defa kürtaj oldum şuan yüksek çıktı prolaktinim ve hamile kalmak istiyorum doktorum dostinex 0.5 8 tablet verdi kullan ve korunma dedi hamile kalırsan ilacı bırakırsın dedi sizdeyse böyle bir durum oldumu

Bende 42 çıktı
Benim pek bilgim yok bu değer ile ilgili ama yüksek olunca hamile kalmayı engelliyormuş galiba.
Benimde 23 prolaktin değerim.
Mart ayında kürtaj oldum 2 aylık bebeğimin kalbi durduğu için bu değerden midir nedir 6 aydır hamile kalamadım.

Benim pek bilgim yok bu değer ile ilgili ama yüksek olunca hamile kalmayı engelliyormuş galiba.
Benimde 23 prolaktin değerim.
Mart ayında kürtaj oldum 2 aylık bebeğimin kalbi durduğu için bu değerden midir nedir 6 aydır hamile kalamadım.
Evet bende 4 ay oldu kürtaj oldum 1 senelik evliyim şuan hamile kalmak istiyorum işte hap kullanıyorum bakalım ya Allah inşallah kucaklarımızı karnımızı doldurur bebekle prolaktinden olabilir ben 2 aydır deniyorum daha geçen ay tam düzenli denedim

22 eylül çatlatma iğnesi vuruldum 15 gün sonra betam 22.440 gebelik varmıki

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-06-13-45-29-272_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-10-06-13-45-29-272_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 131
Kızlar dün kan verdim 52.500 çıktı bugün başka hastaneye geldim doktora 51.33 çıktı laboratuvar farkı olabilir dedi 4 gün sonra tekrar kan vericem bugün 19 cu günüm

Kızlar dün kan verdim 52.500 çıktı bugün başka hastaneye geldim doktora 51.33 çıktı laboratuvar farkı olabilir dedi 4 gün sonra tekrar kan vericem bugün 19 cu günüm
Sen normal bir doktora git ultrasonla baksın o zaten kan ister tam bilgi edin benim kürtaj olduğum hafta baya yüksekti boş gebelikti

X