dr.arzu acar ünsal'a gidenler lütfen fikir verin

merhaba arkadaşlar ben de demet hanıma gitmeye karar verdim ve önümüzdeki cumaya randevu aldım fiyatları telefonda vermiyolar doktorla görüşecekmişiz.ben temmuz 24 te doğum yapıcam inşallah demet hanım orada olur cuma günü memnun kalırsam doğumu orda yapıcam kısmetse olmadı arzu hanıma devam artık napiyim

arkadaşım memnun kaldınmı demet hnmdan?bende cuma günü ordaydım,son hastalarındandım.3. kez gidiyorum,şimdilik çok memnunum.yüzde 95 kızım olcakmış:21:,1 ay sonra renkli ultrasona,radyolojiye gün aldık,80 tl miş.demet hanm yoksada bahar hnm da çok iyiye benziyor,bende demet hnm yokken 2-3 kez ona gidicem,daha önce gittiğim dr.a dönmeyi asla düşünmüyorum,eminim sende memnun kalırsın.:80:

Arzu Acar-Naim ÜNSAL çifti medicalparkın on numaralı kadın doğumcuları:):KK16::76: kesinlikle onlarla tanışmalısınız.hastaları için ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapıyorlar emin olun..ama hastane olanaklarının iyi olmadığını biliyorum..

arkadaşlar merhaba,

yarın ilk kez kadın doğuma gideceğim , medical park esra çebi nin iyi bir dr. olduğunu duydum , referanslı gideceğim ama tedirginim, esra çebi ye giden arkadaşlar yorumlarını yazarsa çok memnun olurum , bebek yapmayı düşünüyorum medical park doğum için iyi bir hastane mi sizce?

teşekkür ederim....:emir_bebek:

arkadaşlar merhaba,

yarın ilk kez kadın doğuma gideceğim , medical park esra çebi nin iyi bir dr. olduğunu duydum , referanslı gideceğim ama tedirginim, esra çebi ye giden arkadaşlar yorumlarını yazarsa çok memnun olurum , bebek yapmayı düşünüyorum medical park doğum için iyi bir hastane mi sizce?

teşekkür ederim....:emir_bebek:

bence iyi bir hastane değil

ama ben yanıltmayım seni gidenler daha iyi bilir

Son düzenleme:
ben de doktor iyi diye gidiyorum yani öyle duydum ne yapacağımı şaşırdım,
peki hangi yönlerden iyi değil bu hastane yeterli techizat yok mu?:44:

ben de doktor iyi diye gidiyorum yani öyle duydum ne yapacağımı şaşırdım,
peki hangi yönlerden iyi değil bu hastane yeterli techizat yok mu?:44:

o hastaneyi bende araştırdım ama o doktoru hiç duymadım yeni mi başlamış orda
medikalparkta ahmet yılmazı çok methediyolar
bizim medikalpark için indirimimiz var eşimin işi dolayısıyla yani baya indirimli muayene oluyorum hamile kalınca oraya başlamak istedim ama aldığım duyumlardan sonra vazgeçtim buradaki herkes çok meth ediyo özellikle gidenler ama ben çevremde araştırma yaptım en yakınlarımdan gidenler çok var mesela bi arkadaşım gidiyodu doğumuna bir ay kala doktoru ben izine çıkıcam çıkmadan bebeği alalım demiş arkadaş normal istiyodu hemen bıraktı doktoru çok paracı bi hastane araştır bi bak o hastaneye giden %90ı sezeryan doğum yapıyo doktorlar sezeryana itiyo yine bi arkadaş normal doğum için gidiyo sancıları var sezeryan şart demiş eşi karşı çıkıyo başka hastaneye yetiştiriyo hemen normal doğuma. başka bir örnek vereyim ultrasona 1ayda kereden fazla girmek iyi değil derler sadece son haftalarda sık çağırırlar bunlar 15tebir çağırıyo her gittiğinde bi tahlil test yaptırıyo gerekli gereksiz dışardan da kaul etmiyo mesela ben özele gittiğim halde doktorum bana sağlık ocağında yapıyolar burda yaptırmana gerek yok diyo tahlilleri.
sen yine bi git kendin karar ver ama araştır derim cocukta istiyomuşsun canınızı yakmasınlar dikkat et

eşimin arkadaşının eşi gidiyor oraya son ayı o benden daha titiz gayette memnunmuş esra hanım dan, çok güleryüzlü ilgili bir doktormuş, hiç birşey sormadan her şeyin açıklaması yapıyormuş...ayrıca vereceği tahlilleri ssk da da yaptırabilirsiniz diye fikir de sunuyormuş:) yarın gideceğim doktora fikirlerimi yazarım arkadaşta doğum yapsın ondan da bilgi alacağım iletirim yine, birde kendi isteğiyle sezeryan yapacak 2100 tl miş, vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim, umarım hayal kırıklığına uğramam, yarın korkulu ir gün beni bekliyor:KK43:

eşimin arkadaşının eşi gidiyor oraya son ayı o benden daha titiz gayette memnunmuş esra hanım dan, çok güleryüzlü ilgili bir doktormuş, hiç birşey sormadan her şeyin açıklaması yapıyormuş...ayrıca vereceği tahlilleri ssk da da yaptırabilirsiniz diye fikir de sunuyormuş:) yarın gideceğim doktora fikirlerimi yazarım arkadaşta doğum yapsın ondan da bilgi alacağım iletirim yine, birde kendi isteğiyle sezeryan yapacak 2100 tl miş, vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim, umarım hayal kırıklığına uğramam, yarın korkulu ir gün beni bekliyor:KK43:

canım hastaneden çok doktor önemli doktorun iyiyse hiç düşünme korkmada hayırlısı olsun inş.

bu arada sizin gittiğiniz doktor nerede acaba önceki alıntıları okudum demet hanımdan bahsediyorsunuz, hangi hastanede, istanbul da mı?

canım ozaman sen benim sylediklerimi unut ben bursa medikalpark için konuştum :KK1:

doktora gittim sonunda , haber veriyim dedim, korkutuğum gibi değilmiş çok iyi bir doktor, hiç bir sorunumda yok , inş yakın zamanda bebiş haberini veririm buradan , ilgin için teşekkür ederim :KK49:

doktora gittim sonunda , haber veriyim dedim, korkutuğum gibi değilmiş çok iyi bir doktor, hiç bir sorunumda yok , inş yakın zamanda bebiş haberini veririm buradan , ilgin için teşekkür ederim :KK49:

çok sevindim canım hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah

bu arada herkesin kandili mübarek olsun inşallah

X