Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

İlk ben de Cemil Tugay düşünmüştüm...Bi ara Cemil beyin yaptığı '''badenin burnu'' furyasına kapılmıştım.Can bey de aklımın kıyısından geçiyordu.Ama üzerinde çokta yoğunlaşmamıştım.sonra ne olduysa kalbimin sesini dinledim ve Can bey dedim içimden.Kötü bir sonuçla karşılaşacağımı aklımın ucundan bile geçirmedim.Sonsuz güvendim ona..inandım..O da zaten seni üzmeyecem Pelin dedi..dediğini de yaptı.Helal olsun walla !!!O kadar doğal olduki hiç kimse anlamıyor..Doğal ama kusursuza yakın bir burun..Ki herşeyden ziyade burun ucuma bayılıyorum..Çok başarılı..fotolarda göründüğünden kat kat daha güzel.Nefes almamla ilgili de hiç bir sorunun yok..hem görüntü hem fonksiyonel olarak çok başarılı..Bugün olsa yine ona olurdum yine ona olurdum :KK16:

Bu arada ameliyattan hiç korkmayın kızlar..benki iğneden korkan biriyim normalde.O damar yolunu açarken neydi öyle ? zıplattı hemşire yerimden..İğne olacağıma ameliyat olayım daha iyi :))) Nasıl bir fobiyse bu :KK1: Ameliyat zevkliydi valla...bayılma anı harika !Uyandığımda evimde yatağımda sandım kendimi..Başımdakilerin kim olduğunu nerde olduğumu bi kaç saniye idrak edemedim.Walla ne ağrı ne sızı :KK66:))

İlk ben de Cemil Tugay düşünmüştüm...Bi ara Cemil beyin yaptığı '''badenin burnu'' furyasına kapılmıştım.Can bey de aklımın kıyısından geçiyordu.Ama üzerinde çokta yoğunlaşmamıştım.sonra ne olduysa kalbimin sesini dinledim ve Can bey dedim içimden.Kötü bir sonuçla karşılaşacağımı aklımın ucundan bile geçirmedim.Sonsuz güvendim ona..inandım..O da zaten seni üzmeyecem Pelin dedi..dediğini de yaptı.Helal olsun walla !!!O kadar doğal olduki hiç kimse anlamıyor..Doğal ama kusursuza yakın bir burun..Ki herşeyden ziyade burun ucuma bayılıyorum..Çok başarılı..fotolarda göründüğünden kat kat daha güzel.Nefes almamla ilgili de hiç bir sorunun yok..hem görüntü hem fonksiyonel olarak çok başarılı..Bugün olsa yine ona olurdum yine ona olurdum :KK16:

foto gorebılcek mıyız??? koyma imkann warsa

kızlar bende de can kopal agır basıyor da sanki son sayfalara doğru biraz sıkıntılar var gibi buda beni biraz düşündürdü işte her ayrıntıya takılıyoruz bu evrede
takılmayacanda napacan mecburr :))

sukutunçığlığı ayın 6 sı gibi can beye gidecektinz noldu acaba gelişmeler merak ettim

Evet ama malesef gidemedim cunku can bey yalnis anlamadiysam eger yeni bir polikilige tasiniyor. Yeni mekanini duzene sokup gerekli islemleri yapana kadar ameliyat yapamayacagini soyledi ancak ayin 24 unden itibaren ameliyat yapacagini soyledi cok ilgili bir o kadarda sicakkanli Can bey fakat ben yurt disindan geldigim icin zamanim cok kisitli beni kardeaim goturecekti fakat oda bu ayin sonunda sirkette ise baslayacagi icin her acidan degerlendirip dusununce kararsiz kaldim ama Can beye ameliyat olmayi cok istiyorum. Hayirlisi artik

Cok sagol erika , gercekten okadar zor ki dogru kisiyi secmek :KK43: resmen 1 haftadir gece gunduz arastiriyorum :KK43:
kafama takilan isimler : Can kopal , ufuk bilkay yada muhammet dilber ( ama bu sonuncusu cok uzak ve daha pahali ) :KK43:
Neyapcagimi gercekten bilmiyorm artik-.-

Hıc kafanı karıstırma Can bey en ıyısı.Ben de gecen agustos ayında Can beye amelıyat oldum.en ufak bır pısmanlık ,sıkıntı hıcbırsey yasamadım.o kadar da dogaol oldukı kımseanlamıyo.

Arkadaşlar can bey'in yerini aradım fakat cep telefonunu aramamı söylediler. o da meşgul idi. sekreter hiçbir bilgi vermedi ne iş yaparlar görevi nedir anlamadım. başka numarasını bilen varsa rica etsem bana özelden atabilir misiniz?

Arkadaşlar can bey'in yerini aradım fakat cep telefonunu aramamı söylediler. o da meşgul idi. sekreter hiçbir bilgi vermedi ne iş yaparlar görevi nedir anlamadım. başka numarasını bilen varsa rica etsem bana özelden atabilir misiniz?

canım aynısı bana da oldu sekreter cebini arayın dedi aradım o internetteki cep numarası cumartesi gunune randevu aldım yeni klinignde alsancakta yine. bir gün önce bora karaali ile görüştüm ekolde o da iyi bi dr hastaları da memnun arastrıyrum

ben can beyle biraz önce konuşabildim cumaya randevu aldım bakalım. Bora bey nasıl ameliyat günü almak kolay oluyor mu yoksa baya bir beklemek mi gerekiyor

kızlar sormayın ya bu koca burnumu ameliyat ettirecek doktoru bulamadım gitti bora karali 1 temmuxdan sonra hemen ameliyatını yaparım dedi iyi adam ilgili ,can beyin yeni yeri alsancak caminin ordan ariatta poliklinigindeymiş cumartesiye randevu aldım

X