Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlarrrrrrrrrrrrrr ve o gün geldi cattı :)bugun can beyle grüşemeye gidicem ya yarın ameliyat yada pazartesi ve yusuf yusufum korkuorum :) sürec naısl olacak ya çirkin olursamm :KK43: sıcakta cekilir mi allah yardımcımız olsunnn :) dua ediniz kızlarr :)

kızlarrrrrrrrrrrrrr ve o gün geldi cattı :)bugun can beyle grüşemeye gidicem ya yarın ameliyat yada pazartesi ve yusuf yusufum korkuorum :) sürec naısl olacak ya çirkin olursamm :KK43: sıcakta cekilir mi allah yardımcımız olsunnn :) dua ediniz kızlarr :)

Kuzum ben belcika hattimi kaybettim kusura bakma sanada yazamadim bende dun Eskisehirden geldim bugun saat 14:00 da can beyle randevum var insallah beklediginden de guzel sonuclar alirsin tatlim belkide orda karsilasiriz:)

mrb kizlar uzun zamandir giremiyordum nete.
ben 25 nisanda ameliyat oldum alcim 4 mayista cikti.43 gunu devirmisim :)
iyi ki yaptirmis miyim ? evet iyi ki yaptirmisim diyorum.hic kimseden olumsuz bir sey de duymadim eski burnuma gore tabiki daha guzel oldu.
peki olumsuz seyler yok mu derseniz var tabiki.
yuzumdeki sisliklerden kurtuldum sanirim ama burnumda hala her gun degisik yerlerde olmak uzere sislikler oluyor.belki cogunu ben fark ediyorum ama tam oturmadi tabiki burnum.benim kemerim torpulenmisti hic kavis yapilmadi ilk alci ciktiginda dumduzdu burnumun ustu ama gun gectikce hafif tumseklik sezmeye basladim sebebi sislik tabikide.bir an once inmesini dumduz olmasini istiyorum artik :)
onun disinda burun ucuma ve burun deliklerime hicbir islem yapilmamasina ragmen burun deliklerimde sorun var.ameliyattan once en cok begendigim sey burnum deliklerimken simdi en sevmedigim yer oldular.can bey bi tarafin sis oldugundan dolayi farkli durdugunu solemisti duzelicek dedi..biraz biraz duzeldi tabi ama hala fark var ozellikle onden foto cekildgnde burun kanatlarimin ikisi de cok farkli..yakin zamanda can beye gidicem belki yeniden masaja baslatir bilmiyorum bakalim gorucez :)
onun disinda cok buyuk bir sorun yok tabi hala hassas burnum ufacik bir carpmada bile buyuk acilar olabiliyor,benim en zorlandigim sey burnumu diledgmce yikayamamak oldu temizlenmiomus geliyor surekli acidigi icin de cok bastiramiyorsun tabiki.
baska aklima gelen bir sey yok sanirim, yeni yaptirmayi dusunen arkadaslar istediklerini sorabilirler elimden geldgnce cevaplarim.

Fotolarına bakabilir miyim ve ücret ne kadar sakıncası yoksa yazar mısın ?

kızlar ben can kopalın yaptıgı burunların bi klasörunu olusturdum dönup dönup bakıyorum erika, tue00,savira,içimdeki sen,hatırlayamadgım kişilerde var yani samimiyetle o burunların herhangi birinin benim olmasını isterdim ve can kopal tam benim istediğim burunları yapıyor (tabi bulabildigim kadarıyla herkesin albumunu göremedim )ancak nefes konusuna hala takılmış durumdayım memnun olmayan arkdslardan da cesur açıklamalar bekliyrum:))))))) izmirde olamazsam emre ilhana gidicem ama can beyin burun sekilleri daha bi hoşuma gidiyo ne yalan söyleym

insallah canım bnm hadi gözün aydınn :) eee gün konusunu konustunuz mu hiçç

Telefondan giriyorum tatlim laptobumun sarji bitti bilgi isteyen arkadaslara oncelikle polikligindeki tum calisanlar cok ilgili ve guler yuzluydu hatta poliklinigin her yerini gezdirder bize:) Can beyle gorustum beni gorunce sasirdi ihtiyacim olmadigini soyleyip uzun sureli bi vazgecirme cabasina girdi dusunmemi istedi cok ugrasti ama burnumdan dolayi inanilmaz mutsuz oldugumu soyledim gercwktende bu durum beni cok uzuyor olumle yasam arasinda sendeliyorum denebilir. Can bey cok sicakkanliydi hic yabancilik cekmedim ama cokta utandim neyse ameliy attan sonra ne tur seyler yasayacagimi detayli bi sekilde anlatti. Rahat olmami soyledi sekil olarak en erken 9 ay sonra burnumun tamamen seklini alip oturacagini soyledi.. Sekil konusunda konustuk benhem onden hem yandan kucuk sivri bir burun istedihimi soyledim annemde arkadaslarimda oyle olmasini cok istiyordu yanlardan kucultursem nefes almakta zorlanabilirsin dedi ama yarin bu konuda ikna etmeye calisicam:KK43: Burnumun fotograflarini cekti ( yandan, onden ve alttan) Bende kendisine burnunu begendigim bi fotomodelin fotosunu verdim usp ile gidip cikardi kesinlikle red etmedi onun az kucugunu istedigimi soyledim sonuc mu? Yarin saat 10 da ameliyatim var duaaa edin bana canlarim Can beye sonsuz guveniyorum cok guzel yapicak.. Kardesiminde kulaginda bi saglik sorunu vardi onada yine medical bir ilac onerdi cok sevdim can beyi ama ameliyattan dolayi ve sekil konusunda cook korkuyorummm Dua edin bana

Telefondan giriyorum tatlim laptobumun sarji bitti bilgi isteyen arkadaslara oncelikle polikligindeki tum calisanlar cok ilgili ve guler yuzluydu hatta poliklinigin her yerini gezdirder bize:) Can beyle gorustum beni gorunce sasirdi ihtiyacim olmadigini soyleyip uzun sureli bi vazgecirme cabasina girdi dusunmemi istedi cok ugrasti ama burnumdan dolayi inanilmaz mutsuz oldugumu soyledim gercwktende bu durum beni cok uzuyor olumle yasam arasinda sendeliyorum denebilir. Can bey cok sicakkanliydi hic yabancilik cekmedim ama cokta utandim neyse ameliy attan sonra ne tur seyler yasayacagimi detayli bi sekilde anlatti. Rahat olmami soyledi sekil olarak en erken 9 ay sonra burnumun tamamen seklini alip oturacagini soyledi.. Sekil konusunda konustuk benhem onden hem yandan kucuk sivri bir burun istedihimi soyledim annemde arkadaslarimda oyle olmasini cok istiyordu yanlardan kucultursem nefes almakta zorlanabilirsin dedi ama yarin bu konuda ikna etmeye calisicam:KK43: Burnumun fotograflarini cekti ( yandan, onden ve alttan) Bende kendisine burnunu begendigim bi fotomodelin fotosunu verdim usp ile gidip cikardi kesinlikle red etmedi onun az kucugunu istedigimi soyledim sonuc mu? Yarin saat 10 da ameliyatim var duaaa edin bana canlarim Can beye sonsuz guveniyorum cok guzel yapicak.. Kardesiminde kulaginda bi saglik sorunu vardi onada yine medical bir ilac onerdi cok sevdim can beyi ama ameliyattan dolayi ve sekil konusunda cook korkuyorummm Dua edin bana
sukutun çığlığı hayırlı olur umarım hayırlı haberlerini bekliyruz kaçta ve nerde olacak ameliyatın

Canim sonunda karara varip ameliyat olmana cok sevindim :) cook merak ediyorumm insallah hersey gonlunce olur tam istedgin gbi bi burna kavusursun :)) en kisa surede deneyimlerni ve fotograflarini paylasirsan cok sevinirim opuyorum cok senii :)

canım şimdiden geçmiş olsun,ben de pazartesı gunu ufuk beye amelıyat oldum,iyileşme sürecindeyim,inş sen de rahat bir amelıyat gecırır ve istedıgın sonuca ulaşırsın canım.

X