Dr. Cem Karas Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

cem beyden ameliyat sırası aldım ama hala o doktor için karasızım kızlar.cemil bey die bir doktr var dün ona maıl attım o da 4000 istedi.4000 verebileceğimi sanmıyorum.ve ben öyle abartı birşeyde istemiyorum.normal bir burun olsun yeter.:))))umarım cem bey bu konuda yeterlidir kızlar..

kızlar cem bey bana ne ödem iğnesi vurdu ne de dikiş alındıktan sonra okyanus suyundan başka bişe önerdi.. herkese yapılıyomu bu iğne ve verdiği burun sıpreyi..

cem beyden ameliyat sırası aldım ama hala o doktor için karasızım kızlar.cemil bey die bir doktr var dün ona maıl attım o da 4000 istedi.4000 verebileceğimi sanmıyorum.ve ben öyle abartı birşeyde istemiyorum.normal bir burun olsun yeter.:))))umarım cem bey bu konuda yeterlidir kızlar..

canıım biraz şans işi bu esnetik. cem beyin başı gerçekten çok kalabalık buda hastalarıyla yeterince alakadar olamamasına neden oluyo ve yukarıyı okuduysan ameliyat sonrası ufak tefek pürüzler çıkabiliyo malesef. ama doğal burunlar yapıyo gerçekten eğer bi problem olmazsa memnun kalıcana eminim. şuda var 4-4lük olmuyo malesef hiç bişey artık ufak tefek şeyleri görmezden gelmen gerekiyo.

gerçi diğer doktrlarda da olumsuz yorumlar var.herkesin istediği gibi mükemmel olması çok zor.cem beyin hiç değilse yorumlardan nelerde hata yapabileceğini biliyorum.inş pişman olmam kızlar..

ya her burun bir değil. her birinin kendine özgü sorunları ve çözümleri var. doktor neden kötü bir ameliyat yapsın ki? ameliyat sonrası oluşabilecekleri zaten sıralıyo doktor bey. ben yarın kontrole gidicem özge bana da ödem için bişey gerekli görürse yazarım buraya.

yaa bende olmak istiyorum biran önce.merak ediyorum nasıl olacak.zaman geçmiyo bir türlü:KK43:((

ya her burun bir değil. her birinin kendine özgü sorunları ve çözümleri var. doktor neden kötü bir ameliyat yapsın ki? ameliyat sonrası oluşabilecekleri zaten sıralıyo doktor bey. ben yarın kontrole gidicem özge bana da ödem için bişey gerekli görürse yazarım buraya.

gecee senin ne durumda???

benim fena değil ama ben baya ağır geçirdim ameliyat sonrası dönemi. şu anda burnum şiş ama bu hali bile çok beğeniliyo. burun deliğini iki parmakla altlı üstlü tuttuğumda elime şişlik geliyo sanki burun içi baya şiş gibi. burun dışı da şiş. ucu top gibi hehe

zamanla daha güzel olacak merak etme.şu halini beğeniyorsan ilerki halini daha çok seveceksin.

zamanla daha güzel olacak merak etme.şu halini beğeniyorsan ilerki halini daha çok seveceksin.

bi acayipleşti burnum ya. ucunda sağda minik sivilce büyüklüğünde çukur oluştu bugün. belki de diğer yerler çok şiştiği için göze öyle görünüyo... bilmiyorum ya sorucam yarın Cem beye.

canım bu sayfaya falan yaz mesaj da 25 mesajı aş bak burnuma. yeni resim koyucam birazdan.

kızlaar kontrolden geldim şimdik. ya doktoru görünce aklımda ne varsa unutuyorum. öyleee bakıyorum adamın gözlerine :KK53::KK53::KK53: burnumda oluşan minik çukur dikişlerin vs çekmesi sonucu oluyomul geçecekmiş. herhangi bir sorun olmadığını söyledii. yılbaşına doğru tekrar gel dedi. 2 hafta sonraa gözlük takmaya başlayabilirsin dedi. spor falan serbest mi diye soracaktım ki unutmuşum. sonra aradım serbest dedi.
burnumun sol deliğinde minik bi dikiş kalmıştı onu gösterecektim onu bile unutmuşum :KK1::KK1::KK53: yakuşuklu diye olabülüğğ :KK9::KK9::KK9: eve geldim kendim çektim bu dikişi de :KK9: 20 defa hapşurdum çekene kadar mahvoldum ama başardımmmm :KK53::KK53:

bir iki yeni foto ekledim bakablirsiniz fikir olsun die. çok şiş şu anda burun ucu da şiş, gözlerimin arası da şiş.:KK9:

X