Dr. Cem Karas Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

burun ucunu neden hıc sıvrı tutmuyo hep topak yuvarlakta degıl pınokyo gıbı sıvrı bır burun ucuda ıstemıyorumda tam yuvarlakta sevmıyorum ben ondan sıkayetcı olaraktan gıttım ama hala aynı allahım nolur 2. amelıyat ıstedıgım gıbı olsun. tam 6ay doldu kızlar bı sorun olurmu olmak ıstıyorum cunku ıcıme sınen bısey olmadı ılk alcıyı cıkartı cem bey ınanamadım burnuma sevıncten havalara uctum gayet kalkık bır burun gayette orantı ama sevıncım ancak 2 saat surdu eve geldım bır masaj yaptım burnum oldu kocaman nasıl uzulldm hem acılarıma hemde parama yanıyorum sımdılık ne yalan soleyım ama belkıde bu benım sansızlıgım dua edın kızlar ya ıcıme sınen burun olur allah herkese gönlundekı burnu nasıp etsın

Son düzenleme:
özgenin de dediği gibi estetik biraz şans işi.. belki benim şu anda şikayetim yok ama ilerde olabilir hiç belli olmuyo bu işler. çok talihsizlik ama yaa. Mozella foto koyabilsen e baksak bi canım ya. :44:

1.ay bugun doldu gecee güncelledım kendımıı :) biras fotolar aşagıdan ama bugun ıcın o fotolar vardı yenısınıde yakın profıl cekım koycam :)

valla beren bayıldım bayıldım ben süper görünüyo şu şiş haliyle bile..:KK54:

burun ucunu neden hıc sıvrı tutmuyo hep topak yuvarlakta degıl pınokyo gıbı sıvrı bır burun ucuda ıstemıyorumda tam yuvarlakta sevmıyorum ben ondan sıkayetcı olaraktan gıttım ama hala aynı allahım nolur 2. amelıyat ıstedıgım gıbı olsun. tam 6ay doldu kızlar bı sorun olurmu olmak ıstıyorum cunku ıcıme sınen bısey olmadı ılk alcıyı cıkartı cem bey ınanamadım burnuma sevıncten havalara uctum gayet kalkık bır burun gayette orantı ama sevıncım ancak 2 saat surdu eve geldım bır masaj yaptım burnum oldu kocaman nasıl uzulldm hem acılarıma hemde parama yanıyorum sımdılık ne yalan soleyım ama belkıde bu benım sansızlıgım dua edın kızlar ya ıcıme sınen burun olur allah herkese gönlundekı burnu nasıp etsın

aslına bakarsan hep aynı benzer modelleri yapıo tabı bu ınsanın burun yapısına burun ucuna göre degişiyo..mesela benım ucunuda yusyuvarlak yapmış etliydi ucu ama o bıle hoşuma gitti hep hayalımdekıydı hiç sormadı bıle nasıl yapayım foto bıle gostermedı ilk actıgında burnumu sarılıp öpücektım dr u cok begendım bende.ama dedıgın giibi yerıne oturcak ilkinden biraz daha indi ucu falan daha neler beklıcek bızı bızde bılmıyoruz .gercekten şans işi ama bu sefer ii olur senın için.bide yanlıs anlama ama ben bu sıteye ılk gırdıgımde amelıyat gununu almıstım ondan sonra uye oldum cem beyle ılgılı olumluda yorum vardı olumsuızda olmucaktım vazgecıcektım dedım ne cıkarsa bahtıma.ama ordakı yorumlarda tekrar cem beye olanlar yıne basarısız sonuc almıs.hatta bı kızda kıkırdak kalmamıs en son ufuk bilkay düzeltmiş.oda on numara bı doktr ama biraz pahalı.bu ıkıncı amelıyata ucret ödücekmisin.yine karar senın amelıyat kolayy bırseyy degıll İNŞALLAHHH gönlüncee istedıgın gibi bi burnun olurr canımmm.cunku burun cok onemlı ınsanın yuzunun tam ortasında.yüzün gülücek ben ınanıyorumm

sorma canımya aynı sorun bendede var sınırlerım bozuluyo neyokkı bana masaj verdi yaptım dahada kalınlastı sankı kemıkler sonra tel ettım cem beye burnumun yanındakı kemıkler gıtmemıs cok sert dedım bana dedıkı masajı bırak bıraz dedı yarın devam edersın dedı ok dedım pekı onlar gecıcekmı dedım tabıkıde evet dedı onlar dedı kemık zarı dedı bana oda nasıl bıseyse kemık ınermı ya ıste bende ınandım ama senın dedıgın gıbı sag tarafım kemık daha dısarda sol tarafım daha ıcerde artı burun sırtımda kemer olan yerde elıme puturlu puturlu seyler gelıyo yanı kemer:KK50:

ya ben bunlar bi benim başıma geliyo sanıyodum başkalarında okuyunca daha çok üzülüyorum=(( o pütür nası kalır ben anlamıyorum törpülenmiyomu.. burun kanatları arası fark yüzünden bide o çıkık kemiklerden bende de çok hafif kemer görüntüsü var. ilk zamanlar herkes soruyodu bu böylemi kalcak diye. bide sana 2. ameliyatı önermiş, bi doktor kolay kolay hatasını kabul edip 2.ameliyatı gündeme getirmez diye düşünüyorum. bana kalıcı dolgu önerdi ama ocakta kontrolde konusuruz dedi açıkçası kalıcı dolgudansa bende ameliyat olmayı tercih ederim. gerçi öyle bişeye tekrar cesaret edebilicemi sanmıyorum.
bence 2. ameliyat için acele etme öncelikle kesinlikle başka doktorlara git görüş al. kontrole gittinde çok daha bilgili git. 2. ameliyat olayını düşünmeye başladığımda ufak bi araştırmıştım en az 6ay geçmesi lazım diyolardı ama 1sene geçmesi daha iyi olurmuş. 2. ameliyatlar her zman daha zor oluyo başka bi doktor düşünüyo musun?? :KK43:

aslına bakarsan hep aynı benzer modelleri yapıo tabı bu ınsanın burun yapısına burun ucuna göre degişiyo..mesela benım ucunuda yusyuvarlak yapmış etliydi ucu ama o bıle hoşuma gitti hep hayalımdekıydı hiç sormadı bıle nasıl yapayım foto bıle gostermedı ilk actıgında burnumu sarılıp öpücektım dr u cok begendım bende.ama dedıgın giibi yerıne oturcak ilkinden biraz daha indi ucu falan daha neler beklıcek bızı bızde bılmıyoruz .gercekten şans işi ama bu sefer ii olur senın için.bide yanlıs anlama ama ben bu sıteye ılk gırdıgımde amelıyat gununu almıstım ondan sonra uye oldum cem beyle ılgılı olumluda yorum vardı olumsuızda olmucaktım vazgecıcektım dedım ne cıkarsa bahtıma.ama ordakı yorumlarda tekrar cem beye olanlar yıne basarısız sonuc almıs.hatta bı kızda kıkırdak kalmamıs en son ufuk bilkay düzeltmiş.oda on numara bı doktr ama biraz pahalı.bu ıkıncı amelıyata ucret ödücekmisin.yine karar senın amelıyat kolayy bırseyy degıll İNŞALLAHHH gönlüncee istedıgın gibi bi burnun olurr canımmm.cunku burun cok onemlı ınsanın yuzunun tam ortasında.yüzün gülücek ben ınanıyorumm
canım handemelek var emre ilhana yaptırmış albumlerine bak. onun da kaburgasından alınmış kemik öyle yapmış o mükemmel burnu. oluru vardır elbette hiç canını sıkma tamam mı
ya ben bunlar bi benim başıma geliyo sanıyodum başkalarında okuyunca daha çok üzülüyorum=(( o pütür nası kalır ben anlamıyorum törpülenmiyomu.. burun kanatları arası fark yüzünden bide o çıkık kemiklerden bende de çok hafif kemer görüntüsü var. ilk zamanlar herkes soruyodu bu böylemi kalcak diye. bide sana 2. ameliyatı önermiş, bi doktor kolay kolay hatasını kabul edip 2.ameliyatı gündeme getirmez diye düşünüyorum. bana kalıcı dolgu önerdi ama ocakta kontrolde konusuruz dedi açıkçası kalıcı dolgudansa bende ameliyat olmayı tercih ederim. gerçi öyle bişeye tekrar cesaret edebilicemi sanmıyorum.
bence 2. ameliyat için acele etme öncelikle kesinlikle başka doktorlara git görüş al. kontrole gittinde çok daha bilgili git. 2. ameliyat olayını düşünmeye başladığımda ufak bi araştırmıştım en az 6ay geçmesi lazım diyolardı ama 1sene geçmesi daha iyi olurmuş. 2. ameliyatlar her zman daha zor oluyo başka bi doktor düşünüyo musun?? :KK43:
canım kemerli görüntü kaldığını okuyunca hemen aklıma karşı komşumuz geldi. o istanbulda bir doktora yaptırmıştı orada öğretmenlik yapıyor. onun burnunda yaklaşık 8-9 ay kemer kaldı. inatla masaj yapıyodu ve su anda 1,5 yıl oldu burnunda kemer memer kalmadı. bazen burnun vücudun yapısı şekillenme süresinde değişiklik yapabiliyor.. ben olsam en az 1 1,5 sene beklerdim. sağlıkta amaç, eskisinden daha iyi hale getirmek, mükemmellik çok ekstrem bir beklenti.

canım kemerli görüntü kaldığını okuyunca hemen aklıma karşı komşumuz geldi. o istanbulda bir doktora yaptırmıştı orada öğretmenlik yapıyor. onun burnunda yaklaşık 8-9 ay kemer kaldı. inatla masaj yapıyodu ve su anda 1,5 yıl oldu burnunda kemer memer kalmadı. bazen burnun vücudun yapısı şekillenme süresinde değişiklik yapabiliyor.. ben olsam en az 1 1,5 sene beklerdim. sağlıkta amaç, eskisinden daha iyi hale getirmek, mükemmellik çok ekstrem bir beklenti.[/QUOTE]

zamanla bendekide azaldı yada ben alıştım bilmiyorum:KK70: ama onu takmıyorum ya ilk zamanlar insan biraz panikten heralde sürekli takıntı yapıyo ama şuan başka bişe daha yaptırmayı düşünmüyorum..

o eziyet çekilmez zaten yaa ben çok büyük bir sorun olmadığı sürece cesaret edemem tekrar ameliyata:KK14:

kızlar ben bunnuumuu deldirmek istıyorum sizce uygun mu yoksa biraz daha zaman geçmelimii:)

kızlar ben bunnuumuu deldirmek istıyorum sizce uygun mu yoksa biraz daha zaman geçmelimii:)

canım senin hala sıkıntılı değil mi burnun? geçsin biraz sonra deldir nasıl kıyacaksan tabi o da ayrı :KK53::KK53: güzelim burnuşunu deldirme ya mıknatıslı falan kullan barii :KK14::KK14:

kızlar gerçekten burun ameliyatı şans işimi hangi doktora güvendiysek onamı gitmeliyiz yoksa burdaki yorumlarıda göz önünde bulundurmalıyımız çık kararsız kaldım bana yardımcı olabilirmisiniz.

canım senin hala sıkıntılı değil mi burnun? geçsin biraz sonra deldir nasıl kıyacaksan tabi o da ayrı :KK53::KK53: güzelim burnuşunu deldirme ya mıknatıslı falan kullan barii :KK14::KK14:

:) hep güzel bi burnuş olsun bi hızma takim dedim ya sabırsızlandım ondan beklemelıyım annem haklıymışş :KK70: dogru kızlar mıkrop kapabılır ıcıde yara tesekkur ederımmm

kızlar gerçekten burun ameliyatı şans işimi hangi doktora güvendiysek onamı gitmeliyiz yoksa burdaki yorumlarıda göz önünde bulundurmalıyımız çık kararsız kaldım bana yardımcı olabilirmisiniz.

yani biraz şans işi.birazda burun yapına bağlı olabılıyor canımm.mesela cok ünlü dr dada sorun yaşayanlar var biraz daha kendını göstermemıs dr dada sorun olabılıyor.yanı herşeyde bi riskk vardırrr.ben mesela cok araştırma şansım olmadı direk gittigim dr da oldum hiç kötü getirmedım aklıma basta forumu okuyunca umutsuzluga düştüm ama doktoruma güvendım başarılı bir sonucta cıktı.tabıııı daha süreç var daha 6 haftalık ama suan için bi sorun yok.:KK1: inşallah sende memnun kalırsın çünkü cok guzel bi duygu

canım burada gözlem yapmalısın. doktorların nasıl burunlar yaptığına, öncesi sonrasına bakmalısın. birden fazla doktorla görüşmelisin ve en son kararı yine sen vermelisin.. o karar aşamasında burası yardımcı olacaktır sana. forumdaki konulara ve fotolara bak. ben ekledim seni arkadaş olarak benim,beren88,ename ve ozge87nin albumlerine bak. aklıma gelen isimler bunlar simdilik.

X