Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

dün alçım çıkdı bantlar var yerine şimdilk bişe söleyemiorum inş güzel olmşdr.. ama ferruh beyn çok ilgili bi doktr olduğunu düşünmüorum çünkü ne zmn gitsm kontrole hemşeriler var onun yerine bi tek amelyatta gördm yüzünü bi dahada göremedm..onun dışında ben kliniğinde oldum amelyatı bi sorun olmadı bayıltmadı sedasyon yöntemiyle yaptı amelyatın sonuna doru uyandım bi kaç acıyı hissettm ama inanın narkozdan bin kat iidir narkozdan sora 2 gün mahvolmuşdum..amelyat bitti karşımda bi plazma bn müzik dinliodum hmn kendime geldm..

sevgılı ruyam ben bu hafta ferruh beye bacak sorunum için randevu aldım gdp görüşcem kendisiyle eger sormak istedıiğn birsey varsa adına sorabılrım

dün alçım çıkdı bantlar var yerine şimdilk bişe söleyemiorum inş güzel olmşdr.. ama ferruh beyn çok ilgili bi doktr olduğunu düşünmüorum çünkü ne zmn gitsm kontrole hemşeriler var onun yerine bi tek amelyatta gördm yüzünü bi dahada göremedm..onun dışında ben kliniğinde oldum amelyatı bi sorun olmadı bayıltmadı sedasyon yöntemiyle yaptı amelyatın sonuna doru uyandım bi kaç acıyı hissettm ama inanın narkozdan bin kat iidir narkozdan sora 2 gün mahvolmuşdum..amelyat bitti karşımda bi plazma bn müzik dinliodum hmn kendime geldm..

canım sargıların açılınca resmini ekler misin. bende ferruh beyle görüşmek istiyorum inş. ameliyat olursam eğer bilgi veririm sana. insan ha deyince karar veremiyor basite alınacak bi konu değil nede olsa değil mi? yerimseniben

kızlar bnde ferruh beye burun ucu amelıyatı oldum ve çok memnunum tabi ilerde düşermi bilmıorum ama çok güsel oldu inşlah hep böle kalır tek korkum düşmesi düşmiceğini söledı kendısıde çok ii çok sıcak bi insan hepnıze tavsıye edıorum bol şans .)

canım sargıların açılınca resmini ekler misin. bende ferruh beyle görüşmek istiyorum inş. ameliyat olursam eğer bilgi veririm sana. insan ha deyince karar veremiyor basite alınacak bi konu değil nede olsa değil mi? yerimseniben

katatonya sen 2. kez amelıyat olmuşsun çok geçmiş olsun merak ettım sonuçların nasıl?ferruh bey hep ilgilendi ben her gttğimde gördum yani senn durumunada şaşrdm ilginç umarm sonucun ii olur :)

merhabalar kızlar ben de ferruh beye ameliyat olmak isteyen biri olarak daha önceki sayfalarda fiyatla ilgili bazı bilgilere rastladım ama hala tereddütlüyüm beni en çok düşündüren fiyat çünkü burnumda çok ciddi bir nefes alma problemi var ve estetik olarakda düzelttirmek istiyorum hatta yaptırmam zorunlu hale gelmiş bunu bana söyleyen bir kbb ci son zamanlarda ameliyat olmuş arkadaşların bu konu hakkında biraz daha açık bilgi vermeleri mümkün mü acaba(tabii forum kuralları çerçevesinde...:)teşekkürler

ferruh beye son zamanlarda ameliyat olan ve bilgi verecek birileri yok mu çok merak ediyorum şu aralar karar verme aşamasındayım lütfen yardımmmmmm......:)

ferruh beye son zamanlarda ameliyat olan kimse yok mu?

Tekrar soruyorum son zamanlarda ferruh beye ameliyat olan birileri varsa lütfen burayaaaa.....:)

ben ferruh beye estetik ameliyat için değilde; göz çevreme botox - dolgu ve yanağıma dolgu yaptırmak için gittim ,gayet ilgili davrandı ve yapacağı işlemi sabırla anlattı,işlem yapıldıktan 5 gün sonrada arayıp durumumu sordu,sonrada genel kontrole gittim, dolgu ve botox yaptırdığım için memnunum,yüzümde gözle görülür şekilde değişiklik oldu,burada ferruh beyle ilgili yazılanlara katılıyorum;ilgili ve işinin erbabı bir doktor,sırada göğüs büyütme operasyonu var ,onu düşünüyorum...

öncelikle Geçmiş olsun fiyat konusunda bilgi verebilirmisin?

mernemcim ben ameliyat olmadım ama en kısa zamanda olmayı düşünüyorum. Benimde nefes almakla ilgili bir problemim var kemik düzeltilmişken burnumdada değişiklik düşünüyorum. Ctesi ferruh Beyle görüştüm hem sağlıkla ilgili problemimi giderecek hemde şekil bozukluğunu giderecek. Daha önce hiç bi doktora gitmemiştim onun için ne sorulur ne önemlidir pek bilmedim :) çokta doktor doktor gezip kafa karıştırmak istemiyorum. Eğer Ferruh Bey olmazsa istanbulda Emre ılhan beyi çok övüyorlar onu düşünebilirim. Fiyatlar ise klinikte olursaki ben pek güvenemem gibi 2300 özel hastanede olursan 3000 . Maalesef bendeki bilgi bukadar :)

bide arkadaşlar ferruh beye ameliyat olan arkadaşlar lütfen resimlerinizi bizimle paylaşıınn :KK43:

Arkadaşlar merhaba doktorumun adı geçince bende siteye üye olmak istedim, 10 gün önce Dr Ferruh Beye Çağ hastanesinde burun ameliyatı oldum. Bu cumartesi burnum açıkta kalacak, ama şu an bile dışarda çok rahat dolaşıyorum, biraz şiş. Alçı çıkarken gördüm, güzel ama şişti, şimdi hafta sonunu iple çekiyorum.

Valla daha bir kere gördüm şiş olmasına rağmen çok beğendim, herşey dahil bana 3000 ytl ye maloldu. Gayet memnunum hiç sıkıntım olmadı kolay bir süreç yaşadım, olmayı düşünen herkesi cesaretlendirebilirim.

çok sevinirim birde Ferruh Bey bana tampon kullanmadığını sölemişti bu iyi bişeymidir yoksa kötümü?

Ben en çok ondan korkuyordum, ferruh bey tampon kullanmıyorum deyince çok sevindim. çünkü burun ameliyatı olan arkadaşlarım tampon olduğunda burundan nefes alamamışlar hep ağzı boğazı kurumuş, bir de tampon çekilirken canları çok acımış.

X