Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

ben ferruh beye estetik ameliyat için değilde; göz çevreme botox - ve yanağıma dolgu yaptırmak için gittim ,işlem yapıldıktan 5 gün sonrada arayıp durumumu sordu,sonrada genel kontrole gittim, dolgu ve botox yaptırdığım için memnunum,yüzümde gözle görülür şekilde değişiklik oldu...tekrar botox yaptırırmıyım evet!!!..tekrar dolgu;;araştırıyorum hala.... yine aynı dr' a gidermiyim; hayır!!!;;

Son düzenleme:
ferruh beye bacak amelıyatı olan varmı acaba arkadaşlar aranızda ben bacaklarıma yag enjekte ettirmeyi düşünüyorum arada açıklık oldugu için çarpık görünümüne yol acıyor başka doktora yaptırdım sonuc hüsran oldu ferruh beye böle bir operasyon yaptıran varsa lütfen paylaşabilirlermi

Arkadaşlar tili doğru söylüyor en azından bir konuda. Burada herkes kendi deneyimlerini anlatıyor, benim olduğum ameliyattan ya da ferruh beyden memnun olmam genelleme yapılamaz, bence ebru, surprass bu doktorlardan randevu alın gidin yüzyüze konuşun çünkü ancak o zaman daha iyi kararlar verebilirsiniz. Tili'yede şunu diyorum, forumda başka bir konuşmada ünal beyin burun ameliyatından memnun olmayan biri vardı, sende aman canım nolcak 6 ay bekle tekrar ünal beye oluverirsin üzülme diyorsun, demekki sevgili drundan da memnun olmayanlar olabiliyor. Ama başkaları olunca kötülüyorsun, burada objektif olalım, sadece ameliyatlarımızla ilgili kendi düşüncelerimizi söyleyelim, yoksa başka anlamlar çıkartmak lazım bence, hür iradesi ile ameliyata karar veren bir tek senmi varsın, ne yani biz başkalarının iradeleri ilemi karar verdik, ne güzel ameliyat olmuşsun memnunsun bunun keyfini çıkar.

ArkadaŞlar selamlar ben yenı Üyeyım fakat hep okuyorum yazdıklarınızı.burun estetıĞı olmaya karar verdım.
LÜtfen ferruh bıngÜl ve tunÇ Şafak beye olanlar Ücretlerını yazabılırler mı.
15 gÜn sonra randavum var her ıkıısyle de .kafama hangısı yatarsa ona yaptıracaĞım.ama elımde fıyatla gıtmelıyım .pazarlık gÜcÜm olsun dıye.
TeŞekkÜr ederım herkese.

kızlar neredesiniz hepiniz birden mi kayboldunuz buradan.lütfen sorumu duyunnnnnn.isteyen özelime cevaplasın.sevaptır be yawww

Selam selaybur ben ferruh beye burun ameliyatı oldum, 2300 ile 3000 ytl aralığında bir maliyeti oluyor.

selam selaybur ben ferruh beye burun ameliyatı oldum, 2300 ile 3000 ytl aralığında bir maliyeti oluyor.

canım teşekkür ederim...
Nasıl sonuçtan memnun musun .
Bir de 2.300 ile 3.000 arasında fark neye göre değişiyor acaba.fikrin varmı..
Hanı başta 2.300 deyip sonradan mı artırıyorlar masrafları.
Teşekkür ederimm

Canım gayet memnunum bana hastanede olursa 3000 ytl ye kendi kliniğinde yaparsa 2300 ytl ye malolacağını söylemişti, aradaki fark hastane ücreti sanıım. Zaten en zoru olmaya karar vermek, gerisi emin ol daha kolay ben unuttum bile, sanki, burnum hep böyleymiş gibi geliyo, eski fotoğraflara bile bakmıyorum.

güle güle kullanın güzeller yeni burunlarınızı.
bende 13 temmuzda reha yavuzere burun esettiği olacağım.
çok heyecanlıyım
sizden rizam ister özele ister buradan reha beyin yaptıranlardan resim rica ediyorum.

özelede atabilirsiniz
teşekkürlerzemuszemusopuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
ferruh bey çok iyi bi doktor bende göz altı amelyatı oldum çok güzelr yüzlü çok güzel ooldu dedi bana ama bn daha bakmadım:) pazartesi sargılar açılacak bakalım inş güzel olur:))çok yakışıklıı çokk

hihoyyytferruh bey çok iyi bi doktor bende göz altı amelyatı oldum çok güzelr yüzlü çok güzel ooldu dedi bana ama bn daha bakmadım:) pazartesi sargılar açılacak bakalım inş güzel olur:))çok yakışıklıı çokk

arkadaşlar bende ferruh beyle görüştüm..bana güven verdi aslında ona ameliyat olabilirdim ama birde nebil beyle görüştüm..ferruh bey çok genç biri ve ben ondan çekindim açıkçası biraz..ama nebil bey babacan biri..ben kararımı nebil beyden yana kullanacağım sanırım..nebil bey nasıl onuda bilmiyorum aslında ama ferruh beylede nebil beylede görüştüm fiyat konusunu nebil bey kesinlikle hastasıyla konuşmuyo..yardımcıları ilgileniyo..ama ferruh bey bu konuyu kendi konuşuyo..nedenini bilmeyerek ben nebil beyi seçtim..umarım pişman olmam..ama ferruh beyde çok kendinden emin ve güvenilir biri..ilgili ve güler yüzlü,genç..bazı arkadaşlar çok yakışıklı demişler ama tipim değil benim katılamayacağım onlara:):) şaka bi yana hepimiz için iyi olur inşallah gönlümüze göre olur inşş..ben hepiniz için duacıyım..sizde benden dualarınızı eksik etmeyin lütfenn...

mrblar ilk amelyatından MEMNUN KALMAYIP 2.amelyatını ferruh beye yaptıran varmı acaba :KK43:((((((((( kimseyi korkutmak istemem ama dr unuzu çok ii seçin ilk amelyatım berbat geçti hem görünüş hem sağlık açısından nefes alma problemi çekiorum ve çok çirkn bi burnum oldu estetik amelyat geçirdiğime kimse inanmıo bu haliyle şimdi 2.amelyat çok tehlikeli dokular yapışmış kırkırdak fazla çıkarılmış burnumun düşme ihtimali varmış bu yüzndn çok dertlym 2.kez amelyat olmuş olacak bütün arkdşlardn ve ablalrımdn cvp bekliorum şimdiden teşşkrler...

Canımcım bende Ferruh Bey'e ameliyat oldum bir arkadaşımda.Benimki sıradan bir nefes açma ve estetik ameliyatıydı ama arkadaşımın daha önceden rezil edilmiş bir burnu vardı ve onu düzeltti.Arkadaşım pek çok doktaorla görüştü ama hiç biri arkadaşımı ameliyat etmeyi kabul etmedi.Şimdi burnu gayet güzel ve mutlu:))Bence bir görüş Ferruh Bey ile o mutlaka sana en doğrusunu söyleyecektir.Sevgiler:)))

çok teşkkr ederm opuyorumnanaktanpazartesi günü saat 4 e randevu aldım bi kaç doktora gittim çok korkuttular benii kulakdan kıkırdak alıcaz diolar gerçi murnum düzelsin kulağımı vermeye razıyım artıkmafoldumben çok bozuldu piskolojim güzelleşcm die sağlığımdanda oldum nefes alamıorm resmennn geceleri uyanıorum başım arıo ferruh bey şu burnu bi düzeltsin hademelk yapıcam yanında :eek:

slm kızlar aranızda ferruh beye bacak ameliyatı olan varsa lütfen bana yardımcı olsun. bacaklarımda çarpıklık var benim etek giyemiorum ve çok üzülüorum. Lütfen cevap bekiyorum..

ben yarın ferruh beye burun amelyatı oluorum inş.sonuçları paylaşıcm .. ruyam eğer amelyat olursan sonuçlardan haberdar edermisn çünkü bi akrabamda böyle bi amelyat olmak istiyorda..:kedi:

X