Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Orak hücre anemisi taşıyoruz eşim ile amniyosentez yerine genetik ayrıştırma tercih ettik kürtaj olma korkusu vardı bende .... 3.gune zar zor geldiler dedi embriyolog donduruldu iki tedavide havuz sistemi uygulanacaktı 3.tedavi sonrasında doktor yumurta kalitesiz dedi sonra telden aradı beni çok sitem ettim kendisine burdaki topiği takip ediyor kendide yazdıklarımı okumuş sonra yumurtadan kaynaklı demedim dedi bir embriyo kaldı son 2.tedavimde 5.gune giden ama hücre sayısı az diye onu transfer etmedi tutunmaz diye diğerleri de çözüldükten sonra gelişimleri durmuş kafam allak bullak neye inanca mi şaşırdım açıkçası N NC1907

rahatsızlığın genetik kan rahatsızlığı..
tüp bebek doktorundan ziyade hematoloji bölümüyle görüşmen lazım..
önce tedavisini yaptırman lazım..
muhtemelen embriyolarının kötü olmasının sebebide taşıyıcı olmasıdir..
bu genetik rahatsızlık annede ve ya babanda var mı?
ağrıların oluyor mu? atakların?

rahatsızlığın genetik kan rahatsızlığı..
tüp bebek doktorundan ziyade hematoloji bölümüyle görüşmen lazım..
önce tedavisini yaptırman lazım..
muhtemelen embriyolarının kötü olmasının sebebide taşıyıcı olmasıdir..
bu genetik rahatsızlık annede ve ya babanda var mı?
ağrıların oluyor mu? atakların?
taşıyıcıyım canım hastası değilim ... tedavisi olmasayn bir hastalık kök hücre naklide iyi sonuçlar vermiyor malesef ... bende hiç sorun olmuyoratak ağrı krizleri vs... %75 sağlıklı embriyo şansım var bunu birkoç kişi yapıyor yapanlarda da hiç sorun olmuyor döllenme de kendi doktorumda yapmış ... işin içinde başka bir durum var gibime geliyor iyi bir doktor herşeyi açıklayacak gibi

taşıyıcıyım canım hastası değilim ... tedavisi olmasayn bir hastalık kök hücre naklide iyi sonuçlar vermiyor malesef ... bende hiç sorun olmuyoratak ağrı krizleri vs... %75 sağlıklı embriyo şansım var bunu birkoç kişi yapıyor yapanlarda da hiç sorun olmuyor döllenme de kendi doktorumda yapmış ... işin içinde başka bir durum var gibime geliyor iyi bir doktor herşeyi açıklayacak gibi

taşıyıcı olarak bilmiyordum olduğunu
ozaman şansın çok yüksek..
bencede iyi bir doktordan yardım almalısın..
işini iyi bilen ayrıntılı araştırma olmalı..
topiclerden yardım alırsın..
bol şans diliyorum

taşıyıcı olarak bilmiyordum olduğunu
ozaman şansın çok yüksek..
bencede iyi bir doktordan yardım almalısın..
işini iyi bilen ayrıntılı araştırma olmalı..
topiclerden yardım alırsın..
bol şans diliyorum
teşekkür ederim tatlım sayende çok şey öğrendim ...

Kızlarrr merhabaaa
Bi kaç gündür yazmıyordum çünkü bir gelişme yoktu:KK66: yarin histereskopi olucam umarım her şey yolunda gider :halay:
Kızlarrrr sizde durumlar nasıl gidiyor.

Kızlarrr merhabaaa
Bi kaç gündür yazmıyordum çünkü bir gelişme yoktu:KK66: yarin histereskopi olucam umarım her şey yolunda gider :halay:
Kızlarrrr sizde durumlar nasıl gidiyor.

Hadi hayırlısı canım inşallah herşey yolunda gidecek muhtemelen lokal anestezi altında yapılacak histereskopin sabah erken git hastaneye iki tane hap verecek doktorun yanağına bırakacaksın o eridikce rahim açılacak biraz adet sancısına benzer sancın olacak ama korkma bunlar normal hiç korkma 15 yada 20 dakikalık bir işlem sonrasında anestezinin etkisi geçene kadar hastanede tutuyorlar çok nadir bir gece kalman gerekebilir o kadar

Hadi hayırlısı canım inşallah herşey yolunda gidecek muhtemelen lokal anestezi altında yapılacak histereskopin sabah erken git hastaneye iki tane hap verecek doktorun yanağına bırakacaksın o eridikce rahim açılacak biraz adet sancısına benzer sancın olacak ama korkma bunlar normal hiç korkma 15 yada 20 dakikalık bir işlem sonrasında anestezinin etkisi geçene kadar hastanede tutuyorlar çok nadir bir gece kalman gerekebilir o kadar
Sagol cnmmm
Ayy biraz korktum şimdi yolda gidiyorum , dualarınızı bekliyorum :KK200:

İyi akşamlar kızlar saat 4 gibi dr gördü sonra taburcu ettiler anca yazabildim.
Orta derecede yapışıklık varmış onları açmışlar iki ay beklicem transfer için üzüldüm ama napalım kısmet

İyi akşamlar kızlar saat 4 gibi dr gördü sonra taburcu ettiler anca yazabildim.
Orta derecede yapışıklık varmış onları açmışlar iki ay beklicem transfer için üzüldüm ama napalım kısmet

Geçmiş olsun canım iyiki histereskopi yaptırmıştım bak yapışıklık varmış bu şekilde tutunma şansı çok az olurdu herşeyde bir hayır vardır iki ay sonra inşallah bebislerine kavuşursun

Arkadaslar cd56 ile ilgili arastirma yaparken burdaki cd56 ile ilgili yazismalara denk geldim 2tane olumsuz tup bebek denemem var cd56 testi yaptrdm %30.5 cikti ama normalde kacla kac arasinda olmasi gerektigini bilmiyorum bunla ilgili biseyde bulamadm.. yardimci olursaniz coook mutlu olurum

Cnm merhaba, nerde yaptırıyorsun tüp bebegi bizim işlemlerimiz acıbademde oluyor ben orda sordum skorumuzu etkilemiyor diyorlar bazı yerlerde bakılmıyor bile

Dün 19:00'da Halit Hoca 2 haftadır yoğun bakımda kaldığı Acıbadem Hastanesi'nde vefat etmiştir. Birebirde tanıdığım, hocama Allah'tan rahmet diliyorum...

Ahh iyi insan...
Çok erken gitttiiiiiii
Allah rahmet eğlesin
Rahat uyu iyi insan..

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yarın teşfikyeden kalkacakmış cenazesi ikindi namazına muteakip

X